دستگیری معاون شهردار کالیفرنیا پس از قتل دوگانه – Raft25. اخبار


سانفرانسیسکو – تعقیب و گریز دیوانه وار معاون شهردار کالیفرنیای شمالی، مظنون به قتلی عجیب که در آن زوجی در خانه خود به ضرب گلوله کشته شدند، حدود ۱۲ ساعت بعد ناگهان با یک تماس تلفنی پایان یافت.

دوین ویلیامز جونیور، معاون کلانتر شهرستان آلامدا، اندکی قبل از ظهر با پلیس تماس گرفت و گفت که می خواهد تسلیم شود. او از ۱۶۰ مایلی (۲۵۸ کیلومتری) جنوب محل جنایت در منطقه خلیج سانفرانسیسکو فرار کرده بود. یک مکان روستایی متروک در دره مرکزی.

افسران با این شاگرد ۲۴ ساله، که در ابتدا او را مسلح و خطرناک توصیف کردند، به دنبال پایانی مسالمت آمیز برای تعقیب انسانی بودند که اندکی پس از گزارش قتل در ساعت ۱۲:۴۵ صبح در دوبلین، کالیفرنیا آغاز شد. .

رئیس پلیس دوبلین پیش از تسلیم شدن وی به گشت بزرگراه کالیفرنیا، به مدت ۴۵ دقیقه با این نماینده مجلس صحبت کرد که پلیس آن را یک بحران سلامت روان توصیف کرد.

گرت هولمز، رئیس پلیس دوبلین، که شهردار دوبلین نیز هست، گفت: «این یک خسارت بزرگ برای جامعه ما است، و حتی ناامیدکننده‌تر است که بدانیم یکی از ما محرک این رویداد غم‌انگیز بوده است». نوت بوک.

پلیس حدود ساعت ۱۲:۴۵ بعد از ظهر به خانه ای در دوبلین، شهر خلیج شرقی در ۳۵ مایلی (۵۶ کیلومتری) مرکز شهر سانفرانسیسکو فراخوانده شد. هلمز قبل از فرار با ماشین در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

شاهدان اظهار داشتند که ویلیامز مهاجم بوده است.

پلیس گفت ویلیامز در این حادثه از یک اسلحه خدماتی استفاده کرد و در حین فرار آن را از پنجره ماشینش به بیرون پرت کرد. بازرسان همچنان در جستجوی تفنگ بودند.

دو قربانی یک زن ۴۲ ساله و یک مرد ۵۸ ساله در محل جان باختند که اسامی آنها اعلام نشده است.

ویلیامز این زوج را می شناخت، اما بازرسان همچنان در تلاش برای “بهبود رابطه آنها” و تعیین علت بودند. ری کلی

کلی گفت که این زوج یک فرزند نوجوان داشتند که در زمان قتل در خانه بود. یکی از بستگان این زوج نیز برای بازدید از خانه آمده است.

کلی گفت که آسیبی ندیده است و با بازرسان درباره آنچه اتفاق افتاده صحبت کرده است.

کلی گفت: «این یک جنایت تصادفی نبود. این یک سری اتفاقات بسیار عجیب است که رخ داده است.”

کلی گفت که ویلیامز در چند ماه گذشته منتهی به قتل شاهد “چند رویداد مهم” در زندگی خود بوده است، اما او مشخص نکرد که چه چیزی.

بسیاری از این اتفاقات ناشناخته و غیرقابل توضیح است و ما این موضوع را بررسی خواهیم کرد. سوالات زیادی وجود دارد که باید به آنها پاسخ داده شود.»

این خشونت مقامات مجری قانون را حیرت زده کرد. ویلیامز از سپتامبر ۲۰۲۱ در دفتر شهردار بوده و همچنان تحت نظر است. او به دادگاه اوکلند منصوب شد و هیچ نگرانی در مورد عملکرد شغلی او وجود نداشت. چهارشنبه اولین سالگرد تاسیس این وزارتخانه بود.

کلی گفت: این یک تراژدی است. همه ما اینجا در شوک هستیم.”

کلی گفت ویلیامز از استاکتون مدت کوتاهی با اداره پلیس استاکتون کار کرد و آکادمی پلیس خود را تکمیل کرد، اما در نهایت پس از ناکامی در یک برنامه آموزشی میدانی آزاد شد.

جوزف سیلوا، سخنگوی پلیس استاکتون گفت ویلیامز نمی تواند درباره دلیل ترک این بخش صحبت کند زیرا این یک “مسئله شخصی” است.

اتحادیه نمایندگان شهرستان آلامدا، اتحادیه ای که نماینده قانونگذاران سطح پایین تر است، بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

———

دازیو از لس آنجلس گزارش داد.