دستگیری مرد متهم به قتل مادرش پس از ناپدید شدن او


یک مرد اورنج کانتی که در سال ۲۰۱۷ به خاطر چاقو زدن به مادرش محکوم شد، پس از ناپدید شدن او از خانه یک دلال در سانتا آنا در نتیجه تعقیب و گریز پلیس دستگیر شد.

سخنگوی دفتر دادستان ناحیه اورنج کانتی گفت نیکلاس سوزر ۱۸ ساله دستبند ساعت الکترونیکی خود را تنها چند ساعت پس از نقل مکان به یک خانه طبقه متوسط ​​در سانتا آنا در روز چهارشنبه برداشت. Sozer در آن روز، ۱۵ ماه پیش، از مرکز امنیتی Theo Lacey Maximum Orange آزاد شد.

سخنگوی دفتر دادستان منطقه بعد از ظهر یکشنبه گفت که گروه ویژه AB 109 که تأثیر قانون غرامت زندان ایالتی را بررسی می کند، سوزر را در آناهیم دستگیر کرده است.

سوزر ۱۳ ساله بود که مادرش، باربارا شور اسکین ۴۸ ساله، در مقابل خانه اش در گاردن گروو از ناحیه شکم کشته شد. او در زمان قتل در حبس خانگی بود و سابقه فرار داشت که یکی از اعضای خانواده اوتیسم و ​​ناپایدار توصیف کرد. دادستان مدعی شد که سوزر توسط مادرش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است و مادربزرگش گفته است که این ادعا دروغ بوده است.

سوزر در سال ۲۰۱۹ در دادگاه نوجوانان به دلیل مخالفت با دادستان کل که به قتل عمد اعتراف کرد به قتل محکوم شد.

انتظار می رفت سوزر در ژوئیه ۲۰۲۳ تکمیل شود، اما در اوایل به دستور برای ماندن در نظارت الکترونیکی آزاد شد.

سخنگوی کیمبرلی ادز گفت که دفتر قانون اساسی اورنج کانتی به سایر آژانس های پلیس در مورد ناپدید شدن سوزر هشدار داده بود، اما دفتر دادستان کل هشداری عمومی صادر کرد “زیرا ما بسیار نگران این پرونده بودیم.”