دستگیری دو برادر در ارتباط با بزرگراه ۴۰۵ تیراندازی در ون نویز – Raft 25 News


مقامات گفتند که دو مرد لنکستر در ارتباط با تیراندازی این هفته در شمال ۴۰۵ بین ایالتی که منجر به زخمی شدن یک نفر دیگر شد، دستگیر شدند.

به گفته گشت بزرگراه کالیفرنیا، مظنونان، الیجا آلن گرین، ۲۴ ساله، و جیدن آلن گرین، ۱۸ ساله، روز سه شنبه دستگیر شدند. وستون هاور، افسر CHP گفت که این افراد برادر هستند.

مأموران به گزارشی مبنی بر تیراندازی خودرو به خودرو در بزرگراه ۴۰۵، شمال خیابان پیروزی، حوالی ساعت ۱۵:۲۴ بعد از ظهر دوشنبه پاسخ دادند.

به گفته CHP، قبل از رسیدن مأموران، مظنونان با خودروی خود از محل متواری شدند و قربانی به بیمارستان منتقل شد و تحت مداوا قرار گرفت.

کارآگاهان گفتند که مظنونان قبل از خروج از مقتول در خیابان های شهر سرقت کردند و مقتول آنها را در بزرگراه تعقیب کرد و خودروهایشان با یکدیگر تصادف کردند.

CHP گفت بلافاصله پس از تصادف، یکی از سرنشینان خودروی مظنون با شلیک اسلحه به سمت خودروی مقتول، با یک گلوله به مقتول برخورد کرد. «شاهدان تیراندازی و همچنین بازرسان اداره پلیس لس آنجلس، توانستند اطلاعاتی را ارائه دهند که به بازرسان منطقه دره غربی CHP و کارآگاهان واحد خدمات تحقیقاتی CHP در انجام این سرقت و اقدام به قتل کمک کردند.»

روز سه شنبه، کارآگاهان CHP حکم بازرسی را در دو مکان در لنکستر اجرا کردند و دو مظنون را دستگیر کردند. مقامات گفتند که بازرسان یک سلاح گرم غیرقانونی نیز کشف کردند.

بر اساس اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی، دو برادر به ظن سرقت و سوء قصد به قتل، مجازات شدند. جیدن گرین نیز به ظن توطئه برای ارتکاب جنایت مجرم شناخته شد.

سوابق زندان نشان می دهد که الیجا گرین با قرار وثیقه یک میلیون دلاری بازداشت شده است. جیدن گرین با قرار وثیقه ۷۵۰ هزار دلاری بازداشت شد.

از هر کسی که در مورد تیراندازی اطلاعاتی دارد خواسته می شود با دفتر CHP شهرستان West Valley به شماره (۸۱۸) ۸۸۸-۰۹۸۰ تماس بگیرد.