رژیم لاغری سریع

دستور پخت قهوه پالئو دالگونا | بدون لبنیات، وگان، ۳ ماده


این قهوه پالئو دالگونا را تنها با ۳ ماده و شیر بادام یا جایگزین لبنی مورد علاقه خود در چند دقیقه مخلوط کنید.

ما این ترند قهوه را که در اینترنت به سرعت در حال گسترش است به یک نسخه سازگار با محیط زیست با استفاده از شکر نارگیل تبدیل کرده ایم که به همان اندازه خوب است، اگر نگوییم بهتر.

اگر اخیراً مدتی را در رسانه های اجتماعی سپری کرده اید، قطعا قهوه محبوب دالگونا را دیده اید که تقریباً یک شبه محبوب شد. اصطلاح قهوه دالگونا برای اولین بار در کره جنوبی شروع شد، زیرا طعم قهوه دم شده شبیه به طعم دالگونا، نوعی دسر لانه زنبوری کره ای است.

این کتاب آشپزی قهوه مملو از دستور العمل های سالم است و فواید طبیعی دم کرده صبحگاهی شما را نشان می دهد.
برای دریافت کتاب قهوه رایگان امروز اینجا را کلیک کنید!

این قهوه پالئو دالگونا را تنها با 3 ماده و شیر بادام یا جایگزین لبنی مورد علاقه خود در چند دقیقه مخلوط کنید.

با یک دستور العمل فوق العاده ساده که فقط از چند ماده تشکیل شده است، از جمله قهوه فوری، این دستور به معنای واقعی کلمه در چند دقیقه پخته می شود. از یک همزن برقی (یا در صورت نداشتن همزن برقی) استفاده کنید و قهوه فوری، شکر نارگیل و آب داغ را با هم بزنید تا یک مخلوط خوب، سبک و خامه‌ای تقریباً دو برابر شود و قله‌های سفت تشکیل شود.

نصف فنجان شیر بادام را پر کنید و از یک قاشق برای تزیین قهوه استفاده کنید. با تاپینگ های پالئوی مورد علاقه خود بپاشید، ما از تکه های نارگیل استفاده کردیم. حالا هم بزنید، بنوشید و از افزایش کافئین لذت ببرید!

نکات مفید برای شروع:

  • چگونه می دانید چه زمانی ضربه زدن را متوقف کنید؟ راز این است که بدانید وقتی می بینید قله های سفت شروع به تشکیل شدن می کنند چه زمانی باید هم زدن را متوقف کنید. ضمیمه همزن را بلند کنید، و اگر قسمت های بالا حرکت نمی کنند یا نمی افتند، آن موقع است که آماده است. اگر از پارو برقی استفاده می کنید بیش از ۲-۳ دقیقه طول نمی کشد، اما اگر از پارو دستی استفاده می کنید می تواند تا ۱۵ دقیقه باشد.
  • از یک جایگزین شکر گرانول پالئو استفاده کنید. اگر تصمیم دارید شکر نارگیل را با شیرین کننده دیگری (مثل میوه راهب) جایگزین کنید، حتما از نوع گرانول آن استفاده کنید وگرنه قهوه خوب نمی چسبد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جایگزین های شکر دوستدار سرخپوشان، ۷ جایگزین طبیعی برتر برای شکر سفید را بخوانید.

آیا به دنبال مواد تشکیل دهنده پالئو هستید؟ در اینجا چیزی است که ما توصیه می کنیم:
چیپس نارگیل شیرین نشده (بیایید … ارگانیک)

شما همچنین دوست خواهید داشت: قهوه بادام هندی فوق العاده خوشمزه (۳ ماده)

این قهوه پالئو دالگونا را تنها با 3 ماده و شیر بادام یا جایگزین لبنی مورد علاقه خود در چند دقیقه مخلوط کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر