دستورالعمل های قرنطینه کووید، تقویت کننده های Omicron – NBC Chicago – Raft25 اخبار اخبار


مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در حال ردیابی گونه جدیدی از ویروس کرونا است، اما چقدر خطرناک است؟

کارشناسان بهداشت آخرین تحولات مربوط به اپیدمی و علائم ویروس کرونا را توضیح دادند که دیگر چندان متوجه آن نمی شویم.

آنچه امروز باید در مورد شیوع ویروس کرونا در ایلینویز بدانید در اینجا آمده است:

BA.4.6 چیست؟ این کارشناس نوع جدیدی از کووید را که CDC در حال ردیابی است، توضیح می دهد

تعداد سویه های جدید کووید در ایالات متحده و غرب میانه به آرامی شروع به افزایش می کند، اما چقدر خطرناک است و آیا از سویه BA.5 که در حال حاضر بر موارد غالب است، پیشی خواهد گرفت؟

کارشناسان بهداشت می گویند که هنوز در مورد BA.4.6، گونه ای از BA.4 که برای اولین بار در آوریل و می ظاهر شد، نامشخص است. بر اساس برآوردهای مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، سویه جدید اکنون مسئول کمی بیش از ۵ درصد موارد در سراسر کشور است، که نسبت به تعداد گزارش شده در یک هفته پیش اندکی افزایش یافته است.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

علائم فعلی COVID-19: علائم رایج اکنون در مقایسه با قبل از همه‌گیری

از آنجایی که زیرگروه‌های omicron تقریباً همه موارد کووید را در ایالات متحده توضیح می‌دهند، و با ادامه ظهور انواع جدید، آیا علائم تغییر می‌کند؟

طبق آخرین به روز رسانی CDC، BA.5 نوع omicron در حال حاضر رایج ترین سویه ویروس در ایالات متحده است که بیش از ۸۸ درصد موارد اخیر را شامل می شود.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

آیا پس از قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا همچنان نیاز به قرنطینه دارید؟ در اینجا دستورالعمل های جدید CDC می گوید

آیا در صورت قرار گرفتن در معرض ویروس کووید هنوز هم نیاز به قرنطینه دارید؟

به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، دستورالعمل ها تغییر کرده است.

مرکز کنترل بیماری (CDC) هفته گذشته توصیه های خود را تغییر داد و دستورالعمل های جدیدی را برای افرادی که احتمالا در معرض این بیماری قرار دارند صادر کرد.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

Covid-Tzar می گوید که انتظار می رود تقویت کننده خاص Omicron در چند هفته آینده در دسترس باشد

دکتر Ashish Jha، هماهنگ‌کننده کاخ سفید برای COVID-19، چهارشنبه گفت که تقویت‌کننده‌های جدید و به‌روزشده COVID-19 «طی هفته‌ها» برای نوجوانان و بزرگسالان در دسترس خواهند بود.

جاها به لستر هولت از ان‌بی‌سی نیوز گفت: «من فکر می‌کنم که در دسترس خواهد بود و هر آمریکایی بالای ۱۲ سال واجد شرایط خواهد بود.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

مدیرکل CDC پس از اعتراف به عدم پاسخگویی به COVID-19 آژانس را سازماندهی مجدد می کند

روشل والینسکی، مدیر CDC، آژانس را سازماندهی مجدد می‌کند و می‌گوید بر اساس بررسی داخلی عملیات آژانس که چهارشنبه منتشر شد، در طول همه‌گیری کووید به اندازه کافی سریع واکنش نشان نداده است.

بر اساس برگه اطلاعات، والینسکی تغییرات سازمانی متعددی را که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در ماه های آینده برای تصحیح اشتباهات و خطاهای انجام شده در طول ۲.۵ سال گذشته همه گیری انجام خواهند داد، تشریح کرد.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

CDC می گوید: COVID Type Tracer: BA.5 اکنون مسئول تقریباً ۹۰٪ موارد در ایالات متحده است.

زیرگروه Omicron که از اوایل ژوئیه سویه غالب کووید-۱۹ در ایالات متحده بوده است، هیچ نشانه ای از کاهش نشان نمی دهد و نزدیک به ۹۰ درصد موارد فعلی را در این کشور ایجاد می کند.

بر اساس به‌روزرسانی هفتگی «Nowcast» مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در روز سه‌شنبه، زیرگروه کووید BA.5 اکنون مسئول ۸۸.۸ درصد موارد در ایالات متحده است که نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است و همچنان در حال گسترش است. کمی .

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

جیل بایدن برای درمان کووید پاکیلوید تجویز کرد. در اینجا چیزی است که باید در مورد داروهای ضد ویروسی بدانید

کاخ سفید روز سه شنبه اعلام کرد که جیل بایدن، بانوی اول، پس از مثبت شدن آزمایش ویروس کووید-۱۹، “علائم خفیفی” را تجربه می کند.

بایدن، که دو بار واکسینه شد و دو بار تقویت شد، Paxlovid، همان داروی ضد ویروسی که جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن اخیراً هنگام ابتلا به ویروس مصرف کرد، برایش تجویز شد.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

آخرین راهنمای CDC برای COVID-19: در اینجا مراحلی وجود دارد که باید در صورت مثبت بودن آزمایش انجام دهید

به گفته مقامات بهداشت فدرال، دستورالعمل‌های جدیدی برای پروتکل‌های کووید ایجاد شده است، با توجه به اینکه تقریباً ۹۵ درصد از آمریکایی‌های ۱۶ ساله یا بالاتر سطح ایمنی را به دست آورده‌اند.

توصیه های تجدید نظر شده که روز پنجشنبه توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها اعلام شد، الزامات فاصله گذاری اجتماعی را کاهش می دهد و سایر آمریکایی ها را از قرنطینه کردن در صورتی که در تماس نزدیک با یک فرد آلوده بوده اند، منصرف می کند.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

آیا حالت تهوع از علائم بیماری کووید-۱۹ است؟ آنچه باید در مورد علائم گوارشی و ویروس ها بدانید

افراد مبتلا به COVID-19 می توانند طیف گسترده ای از علائم را تجربه کنند، مانند تب، خستگی و سرفه که شایع ترین علائم هستند. با این حال، طبق گفته کلینیک مایو، علائم گوارشی مانند تهوع، استفراغ و اسهال، در میان علائم دیگر، کمتر شایع هستند.

مطالعه‌ای با عنوان نقش تهوع و استفراغ در COVID-19، که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد، نشان داد که تهوع و استفراغ علائم رایجی در کودکان و بزرگسالان مبتلا به کووید نیست. اغلب، آنها می توانند قبل از انواع دیگر علائم ظاهر شوند.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

علائم اولیه ویروس کرونا: علائم اولیه عفونت که باید مراقب آنها بود

چندین گونه فرعی از سویه omicron همچنان در سراسر کشور پخش می شوند، با برخی از مطالعات نشان می دهد که آنها ممکن است کار بهتری برای فرار از واکسن های موجود و ایمنی انجام دهند.

طبق آخرین به روز رسانی CDC، BA.5 نوع omicron در حال حاضر رایج ترین سویه ویروس در ایالات متحده است که بیش از ۸۸ درصد موارد اخیر را شامل می شود.

BA.4، نوع دیگری از omicron، پشت ۵ درصد عفونت ها است.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

با بازگشت ایلینوی به مدرسه، CDC دستورالعمل های جدیدی برای انزوا و قرار گرفتن در معرض کووید دارد.

در حالی که برخی از دانش‌آموزان و معلمان در ایلینویز هنوز منتظر بازگشت به کلاس‌های اواخر این ماه هستند، برخی دیگر از جمله دانش‌آموزان در ناحیه U-46، دومین ناحیه مدرسه بزرگ ایالت، شروع به بازگشت به مدرسه کرده‌اند.

اما از آنجایی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارائه دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های جدید و انعطاف‌پذیرتر برای کووید ادامه می‌دهند، سال تحصیلی امسال کمی متفاوت از دو سال گذشته است.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

چند روز است که از بیماری کووید-۱۹ رنج می برید؟ در اینجا چیزی است که CDC و پزشکان می گویند

به هر فرد مبتلا به کووید-۱۹ توصیه می شود حداقل به مدت پنج روز قرنطینه شود، اما آیا حتی پس از آن هم می تواند مسری باشد؟

به گفته افسر ارشد پزشکی شیکاگو، این یک احتمال است.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

آیا قبل از خروج از ایزوله کووید نیاز به آزمایش دارید؟ این چیزی است که CDC، افسر ارشد پزشکی شیکاگو، باید بگوید

روز پنجشنبه، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری مجموعه جدیدی از دستورالعمل‌های COVID را منتشر کرد که مشخص می‌کند آیا افراد بهبودیافته باید خارج از ایزوله آزمایش شوند یا خیر.

CDC در دستورالعمل های به روز شده خود، رویکردهای متفاوتی را به بیماران بر اساس علائم آنها توصیه می کند.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

آیا در معرض کووید هستید؟ FDA توصیه می کند تا ۳ آزمایش سریع را در خانه انجام دهید، حتی اگر علائمی نداشته باشید

طبق دستورالعمل‌های اصلاح‌شده FDA، افرادی که در معرض COVID-19 قرار گرفته‌اند ممکن است به سه آزمایش در خانه نیاز داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که عفونت بدون علامت ندارند.

این دستورالعمل جدید هفته گذشته پس از آن صادر شد که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه های خود را برای افرادی که در معرض کووید-۱۹ قرار دارند تغییر داد و گفت که قرنطینه دیگر برای افرادی که در معرض ویروس قرار گرفته اند و علائمی ندارند توصیه نمی شود.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.