در حین تماس با سلامت روان در بازداشت جان باخت – دی ال آیتی dl-it


بازی

ایندیاناپولیس – چند افسر پلیس پس از مرگ مردی به مرخصی رفتند، در حالی که پلیس سعی داشت او را روز دوشنبه در حالی که به یک تماس سلامت روان پاسخ می داد، بازداشت کند.

اداره پلیس متروپولیتن ایندیاناپولیس در بیانیه ای اعلام کرد که این مرد ناشناس با یک اسلحه شوکر از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و سپس دستبند زده شده است.

پس از اینکه مردی گزارش داد پسر بالغش از مشکلات روانی رنج می برد و به آمبولانس نیاز دارد، مأموران به خانه ای در شمال شرقی ایندیاناپولیس پاسخ دادند. وقتی مأموران رسیدند، با آمبولانس تماس گرفتند و پسر بالغ را دیدند که بدون لباس، عرق کرده و از دهانش خون آلود در خانه راه می رفت.

مقامات گزارش دادند که این مرد در اطراف خانه حرکت کرد و ناپدید شد. به گفته پلیس، این مرد سعی کرد با او تماس بگیرد تا او را برای انتقال با آمبولانس آماده کند.

تغییر سیاست: شهرهای بیشتر، پاسخ دهندگان غیرنظامی، نه پلیس، را به تماس های بهداشت روانی می فرستند

پس از بیش از ۱۰ دقیقه مذاکره و تاکتیک های کاهش تنش، پلیس ایندیاناپولیس گفت که مرد به سرعت به سمت یک افسر حرکت کرد. سپس یک افسر اسلحه شوکر خود را به کار گرفت و حداقل با یکی از دو شاخ به سینه مرد ضربه زد.

پلیس در بیانیه‌ای اعلام کرد: «افسر دوبار تاسر را شلیک کرد و مرد پس از استقرار تیسر به مقاومت ادامه داد.»

سپس مأموران مرد را در دو جفت دستبند با دستبند نگه داشتند و پلیس گفت که او به دلیل قدش مورد استفاده قرار گرفته است.

وقتی امدادگرانی که بیرون منتظر بودند و بعد از اینکه مسئولان گفتند سالم است وارد شدند، مرد پاسخی نداد و از مرد خواستند سرنگون شود. پلیس گفت که نبض او را بررسی کردند، دستبندها را رها کردند و CPR را شروع کردند. او به بیمارستان منتقل شد و در آنجا مرگش اعلام شد.

پلیس نگفت که چه تعداد از افسران درگیر بوده اند یا در مرخصی اداری هستند. پلیس گفت که چندین افسر دوربین های بدن پوشیده را فعال کرده اند.

عقب نشینی پلیس پاتریک لیویا: رئیس پلیس گرند رپیدز افسری را که پاتریک لیویا را به ضرب گلوله کشته بود شناسایی کرد

تیراندازی پلیس هیوستون: افسران هیوستون پس از تیراندازی مرگبار به مردی در “بحران سلامت روان” در سال ۲۰۲۰ دوباره به خدمت بازگشتند.

تیم واکنش به حوادث بحرانی پلیس ایندیاناپولیس و بخش داخلی در حال انجام تحقیقات جداگانه هستند. پلیس گفت که پس از تکمیل تحقیقات جنایی و اداری، هیئت بررسی استفاده از زور عمدتاً غیرنظامی تحقیقات خود را آغاز خواهد کرد.

علت مرگ این مرد هنوز توسط موسسه پزشکی قانونی شهرستان ماریون مشخص نشده است که پس از اطلاع بستگانش هویت وی را اعلام می کند.

جیک آلن را در توییتر دنبال کنید @Jake_Allen19.