در این گزارش آمده است که هنوز مشخص است که مواد مخدر در فیس بوک قاچاق می شود


دقت این است که آنها این کار را نمی کنند. در پست فیس‌بوک، در کنار انبوهی از قرص‌های آبی و سفید نوشته شده بود: “#اکسی کدون، #گزاناکس، #کدئین… فهمیدم”

این حساب در ماه می به فیس بوک گزارش شد. ناظران فیس بوک دو بار گفته اند که دستورالعمل های انجمن خود را نقض نمی کند.

سپس قرص های Melissa420 وجود دارد. مشتریان راضی ویدیوهایی از دریافت محموله های دارویی خود از طریق پست ایالات متحده و باز کردن آنها در مقابل دوربین ارسال کردند. این حساب به فیس بوک نیز گزارش شده است و به نظر می رسد تاریک شده است – اما به نظر می رسد Melissa420pillz آن را جایگزین کرده است. یک نفر با اشتیاق در مورد ویدیوی ۶ سپتامبر اظهار نظر کرد: “مثل همیشه عالی.” متشکرم، ملیسا. “

«خیلی وقت ها» برای زاناکس عامیانه است.

واضح است که پلتفرم هایی مانند فیس بوک و اسنپ چت به اندازه کافی برای مهار تجارت غیرقانونی در وب سایت های خود انجام نمی دهند. . فرزندان آن‌ها پس از مصرف قرص‌های فنتانیل تقلبی که به راحتی می‌توان آن‌ها را آنلاین خریداری کرد، جان باختند.

این والدین، همراه با دانشگاهیان و سازمان های مجری قانون، اجازه نمی دهند شرکت های رسانه های اجتماعی با وعده های بهبود توجه آنها را جلب کنند. «بهترین شیوه‌ها برای خروج از معامله مواد مخدر در رسانه‌های اجتماعی» در روز سه‌شنبه، ۲۷ سپتامبر منتشر شد و گام‌های خاصی را که غول‌های رسانه‌های اجتماعی می‌توانند برای مهار این قتل عام بردارند، ارائه می‌کند.

از جانب "بهترین راه خروج از خرید و فروش مواد مخدر یا رسانه های اجتماعی" یک گزارش
برگرفته از گزارش “بهترین شیوه ها برای حذف رسانه های اجتماعی یا قاچاق مواد مخدر”.

کلانتر کایران دوناهو از شهرستان کانیون، آیداهو، که در هیئت اجرایی ناحیه اورگان-آیداهو خدمت می کند، گفت: “ما در جنگی هستیم که برنده نمی شویم.” مردم آمریکا باید بایستند و بگویند این شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی در این مرگ‌ها شریک بودند.»

یک دقیقه دیگر به جزئیات خواهیم رسید. اما وقتی از متا – شرکت مادر فیس‌بوک و اینستاگرام – خواستیم که این گزارش را برای افکارش مطالعه کند، یک لیست ایمیلی از سیاست‌های ممنوعیت قاچاق مواد مخدر در این پلتفرم دریافت کردیم. این سخنگو گفت که این به والدین امکان دسترسی بیشتر به فعالیت های آنلاین فرزندانشان را می دهد و آنها امیدوارند که آخرین آزمایش اسنپ چت – برای شناسایی محتوا و فعالیت غیرقانونی – انجام شود. قوانین مواد مخدر – در نهایت شامل سایر شرکت ها برای کمک به محافظت از مردم و مبارزه با صنعت می شود. یک سوال.”

اما در مورد Melissa420pillz و ویدیوها چطور؟ آیا هوش مصنوعی – یا شاید انسان – نمی‌تواند بفهمد که در حساب یک فروشنده مواد مخدر چه زمانی “s” به “z” تبدیل می‌شود؟ چه زمانی سیاست ها به عمل تبدیل می شوند؟

این سوالات قبلا پاسخ داده نشده بود. و Melissa 420 Beals نیز مشتاق صحبت است.

اسنپ ​​چت، جایی که پسر ۱۴ ساله نویل، الکس، قرصی را پیدا کرد که او را به قتل رساند، می‌گوید که این قرص بیشتر از آنچه در گزارش توصیه شده بود را انجام داد. او قول داد که توصیه ها را با دقت بیشتری مطالعه کند و از ما خواست تأیید کنیم که فروش واقعی دارو در اسنپ چت انجام نمی شود زیرا این پلتفرم از انتقال پول پشتیبانی نمی کند. برای اینکه آنجا نباشم.

بنیاد الکساندر نویل
توقف فضای خالی

“ویدیو بچه گربه شایان ستایش”

شبیر صفدر، مدیر اجرایی مشارکت برای داروهای ایمن، بخشی از تیم ترویج تغییر است. سازمان او رمان اصلی ملیسا را ​​گزارش کرد و از اینکه وارث او همچنان در انظار عمومی فعالیت می کرد، وحشت داشت.

فلسون که دخترش جسیکا در سن ۲۹ سالگی بر اثر دوپینگ کوکائین درگذشت. دانیل سالتر، مدیر برنامه جدی قاچاق مواد مخدر در آتلانتا و کارولینا، می‌گوید که افراد به دلیل اظهارنظرهای سیاسی در «زندان فیس‌بوک» قرار می‌گیرند، اما نه برای قتل.

نویل و فلسون می‌گویند: «قاچاقچیان مواد مخدر از همه ابزارها و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، از عکس‌های ثابت گرفته تا ویدیو، به همان راحتی که دیگران برای ارسال ویدیو از گربه‌ها استفاده می‌کنند.

مانند هر نوع تجارت دیگری، آژانس ها از رسانه های اجتماعی برای جذب مشتری، تبلیغ محصولات و افزایش فروش استفاده می کنند. برخی از قاچاقچیان عملیات های کوچکی را در محل انجام می دهند. دیگران دپارتمان های چند کشوری را اداره می کنند و فروش را در چندین کانال رسانه های اجتماعی هماهنگ می کنند.

ما فکر نمی کنیم که شرکت های رسانه های اجتماعی باید از فروشندگان مواد مخدر در پلتفرم های خود که کودکان ما و ده ها نفر دیگر را می کشند، حمایت کنند. علی‌رغم درخواست‌های ما و بسیاری از خانواده‌های قربانیان دیگر، و علی‌رغم وعده‌های بعدی بیشتر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی بزرگ، سازمان‌هایی که این مرگ‌ها را دنبال می‌کنند نشان می‌دهند که مشکل همچنان در حال رشد است.

“چند پدر و مادر داغدیده کافی است؟ مشخص نیست چه زمانی به آستانه اقدامات معنادار غول های رسانه های اجتماعی خواهیم رسید. با این حال، پلتفرم ها می توانند امروز راه اندازی شوند. از تحقیقات ما با مجریان قانون، گروه های ایمنی والدین و پورنوگرافی کودکان طرفداران ما تغییرات خاصی را شناسایی کرده ایم که شرکت های رسانه های اجتماعی اکنون می توانند برای جلوگیری از تجارت غیرقانونی مواد مخدر ایجاد کنند.

جسیکا و پدرش استیو فلسون.  (فیلسون مودب)
جسیکا و پدرش استیو فلسون. (فیلسون مودب)

چگونه؟

چند پیشنهاد:

• اجرای دقیق ممنوعیت قاچاق مواد مخدر. پلتفرم‌ها به سمت ممنوعیت محتوای سوء استفاده جنسی از کودکان و ریشه‌کن کردن تبلیغات جذب تروریست حرکت کرده‌اند. آنها همچنین می توانند همین کار را برای تجارت مواد مخدر انجام دهند. آنها می توانند از ابزارهای خودکار برای شناسایی حساب های مشکوک، بررسی محتوای پرچم گذاری شده و جلوگیری از باز کردن حساب های جدید توسط متخلفان استفاده کنند.

• با آرشیو کردن محتوای مشکوک و پاسخگویی به موقع به احضاریه ها به تحقیقات مجری قانون کمک کنید. موادی که ظرف ۳۰ و ۶۰ روز پس از سفارش تولید می‌شوند می‌توانند به اندازه عدم تولید مواد باشند.

• تسهیل به کاربران برای گزارش قاچاقچیان و دریافت پاسخ به موقع. افزایش محدودیت سنی قانونی در رسانه های اجتماعی (۱۳ خیلی جوان). کنترل والدین را در حساب فعال کنید. به اشتراک گذاری داده ها بین پلتفرم ها زیرا همانطور که اسنپ چت اشاره کرد، تراکنش ها اغلب در چندین پلتفرم اتفاق می افتد.

• نظارت شخص ثالث بر تمامی این تلاش ها وجود دارد. نویل گفت: «آنها حق خود را نسبت به پلیس از دست دادند. “این خیلی تاریک و عمیق است – من را به لرزه در می آورد. ما در زمان های بسیار ترسناکی هستیم و در این مرحله، اوضاع بهتر نمی شود. ما باید عمیق تر برویم و آن را برطرف کنیم.”

اعضای کمیته گفتند که کنگره می تواند برای تصویب همه اینها و موارد دیگر تلاش کند.

در این گزارش آمده است: «ما درک می‌کنیم که غول‌های رسانه‌های اجتماعی که امروز وجود دارند، تمام فعالیت‌های خود را برای اجرای فوری توصیه‌های ما متوقف نخواهند کرد. در واقع، ما اعتراف می کنیم که بسیاری به سادگی آن را نادیده می گیرند. با این حال، برای ما مهم است که به پلتفرم های رسانه های اجتماعی فعلی و آینده نشان دهیم که از آنها چه انتظاری داریم. “

الکساندر نویل (خانواده ارجمند نویل)
الکساندر نویل (خانواده ارجمند نویل)

اسنپ ​​چت می گوید در حال گوش دادن است.