در اینجا مهمترین مهلت های حمل و نقل در تعطیلات نیوانگلند آمده است – Raft25 News


شیرین شده

کمبود نیروی کار و مسائل مربوط به زنجیره تامین هنوز پتانسیل ایفای نقش در فصل حمل و نقل تعطیلات را دارد. AP Photo/ Jae C. Hong، آرشیو

خریداران تعطیلات لحظه آخری مراقب باشند: مهلت های مهم حمل و نقل به سرعت نزدیک می شود. در اینجا تاریخ های کلیدی وجود دارد که باید بدانید تا بسته های خود تا ۲۵ دسامبر به مقصد برسند.

هفته ۱۲ دسامبر برای کسانی که نمی خواهند هزینه ارسال سریع را پرداخت کنند بسیار مهم است. آخرین مهلت ارسال زمینی FedEx 14 دسامبر است و تاریخ قطع خدمات پستی ایالات متحده کمی دیرتر، ۱۷ دسامبر است. طبق تقویم حمل و نقل UPS، آخرین مهلت ارسال بین المللی ۱۵ تا ۱۶ دسامبر است.

تاریخ دیگری که این هفته باید به خاطر بسپارید، روز ملی حمل و نقل رایگان است که در ۱۴ دسامبر است. با توجه به اینکه یکی از آخرین روزهای حمل و نقل زمینی است، بسیاری از خرده فروشان به طور کلی از هزینه های تحویل چشم پوشی می کنند.

اگر این مهلت ها را از دست دادید، حمل و نقل هوایی همچنان یک گزینه است. USPS مهلت ۱۹ و ۲۳ دسامبر را برای پست های اولویت دار می دهد، در حالی که FedEx Express مهلت ۲۰ دسامبر دارد. UPS ارسال ۳ روزه را تا ۲۰ دسامبر ارائه می دهد. به گفته رابرت گیلبرت، مدیر کل شرکت تدارکات حمل و نقل ShipStation، اما حمل و نقل سریع می تواند هزینه های زیادی را افزایش دهد.

هزینه این حمل و نقل دو یا دو برابر خواهد شد [the price happens] گیلبرت به WCVB گفت خیلی سریع.

به نظر می رسد سال ۲۰۲۲ نسبت به دو سال گذشته فصل تعطیلات امیدوارکننده تری برای حمل و نقل باشد. این بیماری همه گیر باعث هجوم بسته ها از مهمانان راه دور در سال ۲۰۲۰ شد و مشکلات زنجیره تامین باعث کاهش تحویل در سال ۲۰۲۱ شد.

با این حال، به گفته ShipStation، کمبود نیروی کار و مسائل زنجیره تامین نیز می تواند در این فصل نقش داشته باشد. گیلبرت به WCVB گفت که بهترین راه برای اطمینان از اینکه هدایای شما به موقع می رسد این است که سعی کنید قبل از مهلت مقرر ارسال کنید و از این هفته، زمان زیادی دارید.

“اگر شما این گزینه را دارید که چند روز بافر را به خود اختصاص دهید، چرا این کار را انجام ندهید؟” او گفت.