درخواست های بی پایان زلنسکی صدای بایدن را درآورد – خبرگزاری مهر


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ان بی سی نیوز، رسانه های آمریکایی فاش کردند که یکی از مکالمات تلفنی رئیس جمهور این کشور با همتای اوکراینی اش که بر موضوع کمک مالی به کی یف متمرکز بود، با عصبانیت و فریاد «جو بایدن» به پایان رسیده است. “.

ان‌بی‌سی نیوز در مقدمه مقاله خود اعلام کرد که گفتگوی تلفنی بایدن و «ولودیمیر زلنسکی» از ابتدای جنگ در اوکراین به موضوعی عادی تبدیل شده است، به‌ویژه که این تماس‌های تلفنی پس از اعلام هرگونه کمک آمریکا انجام می‌شود. . . بستگی به اوکراین دارد

این رسانه آمریکایی همچنین به یکی از مذاکرات متفاوت زلنسکی و بایدن اشاره می کند که به گفته چهار منبع آگاه فضایی متفاوت با دیگر مذاکرات روسای جمهور دو کشور داشته است. به گفته افراد آشنا، بایدن در طول این تماس تلفنی در ماه ژوئن درباره کمک یک میلیارد دلاری آمریکا به اوکراین صحبت می کرد که زلنسکی وارد شد و شروع به فهرست کردن تمام کمک های اضافی که نیاز داشت و دریافت نکرده بود، کرد.

در حال حاضر NBC News به نقل از منابع آگاه خود نوشت که بایدن در حال از دست دادن کنترل و عصبانیت خود است و صدای خود را به گوش همتای اوکراینی خود می رساند و می گوید که مردم آمریکا بسیار سخاوتمند هستند و دولت و ارتش این کشور برای کمک به اوکراین بسیار تلاش کرده اند. و زلنسکی می تواند سپاسگزارتر باشد.

از زمان آغاز عملیات نظامی ویژه روسیه در اوکراین در ۲۴ فوریه، اوکراین میلیاردها دلار کمک مالی و نظامی از کشورهای غربی به رهبری آمریکا، انگلیس و سایر کشورهای اروپایی دریافت کرده است که در جدیدترین نمونه، آمریکا رئیس جمهور در اواسط ماه جاری، اعلامیه کمک نظامی جدید برای اوکراین به ارزش ۷۲۵ میلیون دلار را بست.