درامر Taylor Hawkins Foo Fighters در ۵۰ سالگی درگذشت – DL-IT


لس آنجلس (AFP) – تیلور هاوکینز، درامر سابق گروه راک Foo Fighters درگذشت. او ۵۰ ساله بود.

هیچ جزئیات فوری در مورد چگونگی مرگ هاوکینز وجود ندارد، اگرچه این گروه روز جمعه گفت که مرگ هاوکینز “یک ضایعه تاسف بار و زودرس” بود.

فو فایترز به آمریکای جنوبی سفر کرد. آنها روز یکشنبه جشنواره ای را در سن ایسیدرو، آرژانتین برگزار کردند و قرار بود جمعه شب در جشنواره دیگری در بوگوتا، کلمبیا اجرا کنند.

او در پیامی به خبرنگاران از طریق حساب کاربری رسمی این گروه در توییتر گفت: روحیه موسیقایی و خنده های مسری او برای همیشه با همه ما زنده خواهد بود.

قلب ما برای همسر، فرزندان و خانواده او است و می‌خواهیم از حریم خصوصی آنها در این زمان سخت محافظت کنیم.»

پس از دیو گرول، بنیانگذار و خواننده Foo Fighters، هاوکینز برجسته ترین عضو گروه بود که در مصاحبه ها از گرول حمایت کرد و نقش های اصلی را در ویدیوهای گروه بازی کرد.

او همچنین در کمدی ترسناک استودیو ۶۶۶ که اخیراً منتشر شد، بازی کرد که در آن یک روح شیطانی در خانه ای که گروه در آن زندگی می کند دستگیر و کشته می شود.

هاوکینز و دیگر اعضای گروه، پت سمیر، رامی جافه، کریس شفلت، نیت مندل، یکی یکی کشته شدند. این فیلم گروه را که یکی از ماندگارترین گروه‌های راک در دهه‌های اخیر است، با یک شوخی طولانی سرگرم کرد.

این فیلم بر اساس دهمین آلبوم استودیویی آنها ساخته شده بود که آنها در خانه ای در دره سان فرناندو در لس آنجلس ساخته بودند.

هاوکینز به مدت ۲۵ سال درامر فو فایترز بود و در سال ۱۹۹۷ ویلیام گلداسمیت، درامر اصلی، جایگزین شد.

در زیر تماشا کنید:

الیور تیلور هاوکینز در سال ۱۹۷۲ در فورت ورث، تگزاس به دنیا آمد. هاوکینز در لاگونا بیچ، کالیفرنیا بزرگ شد. او قبل از برگزاری اولین کنسرت بزرگ خود به عنوان درامر برای خواننده کانادایی ساس جردن، در گروه کوچک سیلویا در کالیفرنیای جنوبی خواند. او سپس اواسط دهه ۹۰ را به تور برای آلانیس مورستی گذراند تا اینکه گرول از او بخواهد به فو فایترز بپیوندد.

گرول برای دومین بار شاهد مرگ یکی از همکاران نزدیکش است. زمانی که کرت کوبین در سال ۱۹۹۴ درگذشت، نوازنده سازهای کوبه ای در نیروانا بود.

او همسرش آلیسون و سه فرزندشان هاوکینز را به یاد می آورد.