خیابان پل استانداردهای کنترل اجاره را تعیین می کند تا امکان افزایش بیشتر در بین مستاجران را فراهم کند


خیابان پل، دقیقه – خیابان شورای شهر بریج با طرحی پیش رفته است که سقف ۳ درصدی اجاره بها را که پاییز گذشته تصویب کرده بودند را اصلاح می کند و به مالکان اجازه می دهد که اجاره ها را در حین جابجایی بین مستاجران افزایش دهند.

کاهش در قانون کنترل اجاره بها به شهرداری ها اجازه می دهد در صورت خروج مستاجر، اجاره بها را ۸ درصد به اضافه نرخ تورم افزایش دهند. این اصلاحیه روز چهارشنبه توسط رئیس شورا، امی براندمون ارائه شد، که گفت این یک سازش پس از ناراحتی اعضای جامعه از طرح دیگری برای حذف مقررات اجاره به طور کلی در قلب واحد، معروف به “کنترل خالی” بود.

هفته آینده جلسه علنی تشکیل می شود و پس از آن شورای شهر به صورت رسمی درباره تغییرات رای گیری خواهد کرد. تقریباً ۵۳ درصد از رای دهندگان شهر به طرح پاییز گذشته که سقف اجاره بها را ۳ درصد در یک دوره ۱۲ ماهه افزایش می داد، رأی مثبت دادند.

برندموئن درباره زبان اصلی گفت: «ما از اعضای جامعه شنیدیم که اساساً یک چک سفید است که به صاحبخانه‌ها اجازه می‌دهد اجاره‌بها را به میزان نامحدودی بین مستاجران افزایش دهند.

او گفت، اما اگر هیئت مدیره شکست بخورد، میانه خوبی برای اطمینان از ادامه سرمایه گذاری مالکان در املاک خود است. رای ۷-۰ بود.

او به WCCO گفت: “ما نگران این هستیم که اگر آنها فقط بتوانند آن را ۳ درصد افزایش دهند، حتی اگر یک جای خالی وجود داشته باشد، پولی برای سرمایه گذاری مجدد وجود نخواهد داشت و ما شاهد املاک و مستغلات به خصوص در بخش من خواهیم بود.” ، به مرور زمان فرو می ریزد. و اگر فرصتی برای افزایش اجاره بها در بین اهالی وجود ندارد، پول تعویض یخچال، اجاق گاز و تعویض کاشی های جدید را از کجا خواهید داشت؟

در همین حال، گروهی به نمایندگی از صاحبان املاک، توسعه دهندگان و مدیران از تغییرات آتی در سن پترزبورگ انتقاد کرده اند. تالار شهر پل. انجمن خانه های چندگانه مینه سوتا در بیانیه ای اعلام کرد که اقدام کنترل اجاره بها “باید به طور کامل لغو شود.”

این سازمان در بخشی از سخنان خود گفت: “ما به رای دهندگان و رهبران در سنت پل و مینیاپولیس هشدار دادیم که در مورد کنترل اجاره بها در سال گذشته دو بار فکر کنند.” “برای سنت پل، کمتر ظالمانه کردن یک ایده وحشتناک یک استراتژی مسکن نیست.”

5p-pkg-stp-rent-control-wcco1zvi.jpg

CBS

ایده اولیه آزادسازی زمین خالی به طور کامل واکنش شدید طرفداران تسویه اجاره را برانگیخت و آنها گفتند که این کار برخلاف میل سنت سنت است. پل رای دهندگان به گزارش شهروند، بیش از ۵۰ درصد جمعیت این شهرستان را اجاره نشینان تشکیل می دهند.

آرلین داتو، مستأجر و عضو سازمان آیزایا، که از کنترل اجاره بها حمایت می کند، ابراز نگرانی کرده است که در صورت عدم وجود مقررات در مورد اجاره در میان مستاجران، مردم مجبور به ترک خانه های خود شوند.

داتو گفت: «این بهتر از کنترل کامل جای خالی است، اما ای کاش کمتر بود. “من سه سال متوالی ۵ درصد افزایش حقوق دارم و با درآمد ثابت ۵ درصد… می دانید مقداری پول می خواهد که برای خودم برای خواربارفروشی و حمل و نقل پس انداز می کنم.”

انجمن چند مسکن از مینیاپولیس خواسته است که از وضع قوانین اجاره خودداری کند. رای دهندگان آنجا پاییز گذشته به شورای شهر چراغ سبز دادند تا فرمانی را با محدودیت هایی تصویب کند که رویکردی متفاوت از سنتور داشت. پلی که ساکنان آن مستقیماً به زبان رای می دادند.

کارگروهی در حال بررسی این موضوع است و توصیه هایی خواهد کرد برای کار شورا

خیابان ترتیبات پل همچنان دارای معافیت ۲۰ ساله از مقررات اجاره برای ساخت و سازهای جدید است.

همچنین جزئیاتی را بیان می‌کند که چه چیزی یک “جای خالی اصلی” است، که به صاحبخانه اجازه می‌دهد اجاره‌بها را از طریق سقفی که اخیراً تصویب شده بیش از ۸ درصد به اضافه تورم افزایش دهد. این شرایط شامل اگر برنامه هایی برای تمدید وجود دارد، مستاجر معمولاً اجاره را پرداخت نمی کند یا ترجیح می دهد اجاره نامه را تمدید نکند.

در بیانیه ای به WCCO، St. ملوین کارتر، شهردار پل، گفت که قصد دارد این فرمان را به شکل فعلی امضا کند و گفت که رای شورا “منعکس کننده اراده رای دهندگان ما و توصیه هایی است که ما از گروه ذینفعان در تابستان دریافت کردیم.”