خلیج فارس ماهشهر – نبرد آلومینیومی شما را برای رسیدن به فینال جام حذفی می بینم


خلیج فارس ماهشهر - نبرد آلومینیومی شما را برای رسیدن به فینال جام حذفی می بینم

بر اساس گزارش ها نشست خبری _ خوزستان| باشگاه فوتبال ماهشهر الخلیجی که با حذف تیم های لیگ برتر انگلیس به جام شگفتی ساز جام حذفی دست یافت، در بازی نیمه نهایی جام حذفی ۲۹ فروردین در شهر اراک میهمان آلومینیومی این شهر خواهد بود. زمین بازی.

از نکات جالب این دیدار حضور تیم های خلیج فارس ماهشهر در لیگ دسته دو کشور و آلومینیوم اراک در لیگ برتر بود که دو تیم موفق به صعود به این مرحله شدند. حذف تیم های لیگ برتری توسط این دو تیم نیز جالب توجه است.

حذف پرسپولیس تهران، سپاهان اصفهان و فجرسپاس توسط آلومینیوم اراک می تواند تیم اراکی را تیمی مشتاق برای صعود به فینال جام حذفی نشان دهد.

از سوی دیگر حذف هواداران مسجدسلیمان، رفسنجان و تهران که تیم های لیگ برتر انگلیس هستند توسط تیم خلیج فارس در ماهشهر می تواند انگیزه مضاعفی برای مبارزه و رسیدن بازیکنان و مربیان این تیم باشد. آخرین.

هر دو تیم نشان داده اند که انگیزه لازم و کافی برای رسیدن به فینال جام حذفی را دارند و باید منتظر ماند تا ببینیم آیا شگفتی های تیم خلیج فارس ادامه دارد یا خیر و با حفر آلومینیوم در اراک می توانند برای نبرد نهایی آماده شوند. جام حذفی یا آلومینیوم می بینم شما که آمادگی خوبی را به تیم نشان دادید به رویاها و شگفتی های خوزستانی پایان می دهد و در دیدار فینال منتظر حریف می ماند.