خلیج فارس بید پولند فصل جدیدی از همکاری در صنعت گاز را با شرکت های دانش بنیان آغاز می کند


خلیج فارس بید پولند فصل جدیدی از همکاری در صنعت گاز را با شرکت های دانش بنیان آغاز می کند

MeetNews | به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز خلیج بیدبلند، در این بازدید هیئت عربی خلیج بیدبلند ابتدا در نشستی حضور یافتند تا همکاری ها، توانمندی ها و الزامات فناورانه مجموعه عرب خلیج بیدبلند در زمینه بهره برداری و توسعه مشخص شود. پروژه ها با حضور تعدادی از مدیران مجتمع فناوری بردیس و ۲۸ شرکت و دانش بنیان فعال در بخش نفت و گاز کشور.

پس از پایان برنامه، مدیرعامل و مدیران ارشد بیدبلند خلیج فارس با حضور در نمایشگاه توانمندی های شرکت های دانش بنیان از نزدیک با دستاوردها و توانمندی های نخبگان فناور ایران در صنعت نفت و گاز آشنا شدند و زمینه لازم را برای حضور در این نمایشگاه فراهم کردند. مشارکت.

در ادامه این بازدید، هیئت بیدپولند از خلیج فارس از تعدادی از کارخانه های فعال فناوری و نوآوری مستقر در پارک فناوری پردیس بازدید کرد و در جریان توانمندی ها و توانمندی های شرکت ها قرار گرفت.

محمود امین نژاد در ادامه بازدید ۹ ساعته خود از پارک فناوری پردس با قدردانی از تلاش های دو دهه اخیر پارک فناوری پردس برای دستیابی به اهداف فناورانه و نوآورانه دولت خاطرنشان کرد: بدون شک مسیر آینده توسعه صنعتی و توسعه صنعتی در آینده نزدیک است. اقتصاد کشور با بهره گیری از توانمندی های منحصر به فرد دانش نخبگان ایرانی با محوریت حمایت از فعالان دانش، از فهرست ها و آینده نگری حکیمانه مقام معظم رهبری عبور خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز خلیج فارس بیدبلند خاطرنشان کرد: جریان فعالیت و پویایی در پارک فناوری پردیس بی نظیر است و قابل تعمیم به تمامی صنایع کشور است و همکاری جدید و متفاوت صنعت گاز با شرکت های دانش بنیان باعث می شود. آغاز و به زودی مقدمات راه اندازی دفتر پارک فناوری پردیس در شرکت پالایش خلیج عربی بیدپلند ​​به عنوان بزرگترین هاب گازی غرب آسیا به منظور ایجاد کانال های ارتباطی و عملیاتی موثر بین این شرکت و فعالان حوزه فناوری و نوآوری دانش بنیان آغاز می شود. .