رژیم لاغری سریع

خرید لباس های جدید و مد روز – Raft25 News


مجموعه جدید Quiana Stretch همه چیز در مورد تنوع است

جدیدترین مجموعه Quiana از راه رسید. کوانا

این برند که از زمان راه اندازی کویانا در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شد، هنگام خرید از «کمتر، بهتر» استفاده کرد و بر قطعات ساده، خوش طراحی و جاودانه تمرکز کرد که برای هر کمد لباسی ضروری هستند. طعم. با آگاهی از پایداری، این برند به سرعت طرفداران وفاداری پیدا کرد. از مگان مارکل و آنجلینا جولی گرفته تا جسیکا آلبا و ریس ویترسپون، آثار کلاسیک برای همه یافت می شود.

اکنون Quyana به یک دسته جدید تبدیل شده است و در حال راه اندازی محدوده جدید “کشش” است. این ست شش تکه به گونه ای طراحی شده است که زنان را در طول روز پشت سر بگذارد بدون اینکه مجبور به توقف برای تغییر باشید. محدوده Stretch به گونه ای طراحی شده است که کاربردی و بدون درز باشد، بنابراین می توانید صبح را با یک کلاس یوگا شروع کنید، سپس به سر کار بروید و با شام، شب یا هر جایی که روز شما را می برد، پایان دهید.

در خبرنامه سبک زندگی Observer مشترک شوید

مجموعه Stretch همه چیز در مورد تنوع است.

شیلپا شاه، یکی از بنیانگذاران Quiana به آبزرور گفت: «در Quiana، ما دائماً از سبک زندگی چندوجهی و فراگیر زنان الهام می‌گیریم. “در حالی که به نظر نمی رسد ۲۴ ساعت باشد، زنان همیشه برای رسیدن به اهداف خود و غلبه بر چالش هایی که با آن روبرو هستند تلاش می کنند. ما می خواستیم مجموعه ای برای آن دسته از زنانی که دائماً در حال ورزش هستند ایجاد کنیم، با قطعات زیبایی که به راحتی در آنها قرار می گیرد. برنامه‌ای پر جنب و جوش. آنها می‌توانند زمان کمتری را صرف نگرانی در مورد کمد لباس خود کنند و در مواردی که مهم‌تر است، زمان بیشتری را صرف کنند.”

مجموعه Stretch شامل تاپ‌های آستین بلند، شلوارهای ساق بلند، لباس‌های بدن، تی‌شرت‌های یقه‌دار و آستین کوتاه، سوتین‌های ورزشی و تاپ‌های تاپ است که همگی از ۹۶ درصد پلی‌آمید بازیافتی ساخته شده‌اند، به عنوان بخشی از Target Koyana. استفاده از تولید ۱۰۰٪ پایدار تا پایان سال ۲۰۲۲. بیشتر اقلام از ۵۸ دلار تا ۹۸ دلار متغیر هستند و در طیف های مختلفی از جمله مشکی، خاکستری، قهوه ای روشن و رز گرد و غباری موجود هستند.

از شش رنگ مختلف خنثی تشکیل شده است.

شاه این مجموعه را با الهام از تغییر زندگی ما در چند سال گذشته و اهمیت زمان تصور کرد. شاه گفت: «این همه‌گیری جهان را از بسیاری جهات تغییر داده است و تنها چیزی که واقعاً به ما نشان داده است، ارزش زمان است. ما عمداً مجموعه Stretch را طوری طراحی کردیم که یک سیستم همه کاره، هوشمند و ظریف باشد که با زنان مدرن کار می کند. با Cuyana Stretch، او می تواند روز را بدون نگرانی در مورد لباس هایی که می پوشد سپری کند، اما مدتی را با او بگذراند. سبک زندگی او چند وجهی است.

مجموعه جدید Stretch اکنون در کویانا موجود است. در زیر، قطعات مورد علاقه ما از قطره را خریداری کنید.

مجموعه جدید Quiana Stretch همه چیز در مورد تنوع است