خرس ها WR Velus Jones را در دور سوم انتخاب می کنند – دی ال آیتی dl-it


LAKE FOREST – پس از استفاده از دو انتخاب برتر خود به عنوان مدیر کل خرس ها در مورد مدافعان، رایان پولز بالاخره یک سلاح برای جاستین فیلدز در جلو به دست آورد.

در دور سوم با انتخاب ۷۱ در مجموع، تیم گیرنده عریض Velus Jones از تنسی را انتخاب کرد زیرا تیم نه تنها عمق گیرنده را اضافه می‌کند، بلکه بازیکنی را نیز می‌افزاید که می‌تواند به تیم‌های ویژه کمک کند.

او با دویدن ۴.۳۱ از فاصله ۴۰ یاردی توجه بسیاری از تیم ها را در ترکیب NFL جلب کرد.

در دور دوم، خرس‌ها کیلر گوردون، مدافع گوشه‌ای واشنگتن را با انتخاب ۳۹ و جاکوان بریسکر ایمنی پن استیت با انتخاب کلی ۴۸ انتخاب کردند.

جونز پس از شروع کار دانشگاهی خود در USC، دو فصل گذشته را با داوطلبان گذراند، جایی که از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ در آن بازی کرد. در آخرین فصل خود در تنسی در سال ۲۰۲۱، او برای تیم اول All-SEC انتخاب شد و همچنین به عنوان عضو کنفرانس انتخاب شد. بازی تیمی ویژه سال

در آن فصل گذشته، جونز ۶۲ پاس برای ۸۰۷ یارد و ۷ تاچ داون دریافت کرد، ۲۳ ضربه برای ۶۲۳ یارد (۲۷.۳ در هر میانگین برگشت) و یک تاچ داون در حالی که ۱۸ پونت برای ۲۷۲ یارد (۱۵.۱ به ازای هر میانگین برگشت) انجام داد.

جونز برای حرفه خود بین USC و تنسی، در حالی که عضوی از داوطلبان بود، ۱۲۰ پاس برای ۱۴۳۴ یارد با ۱۱ تاچ داون، با مقدار قابل توجهی از آن تولید دریافت کرد.

جونز به سرعت جایی در خرس ها پیدا می کند، زیرا تیم به عمق شکارچی کافی نیاز دارد و در عین حال به دنبال مواردی است که می تواند تأثیرگذار باشد. فقط دارنل مونی در سال ۲۰۲۲ با یک موقعیت شروع از پیش تعیین شده باز می گردد زیرا برخی از بازیکنان آزاد مانند بایرون پرینگل و اکوانیموس سنت براون برای زمان بازی با هم رقابت می کنند.

انتخاب دور سوم نیز ممکن است راه خود را به تیم بازگشتی برای خرس‌ها بیابد. خلیل هربرت که وارد دومین سال زندگی خود می شود، همچنین قصد دارد گزینه ادامه بازگشت در سال ۲۰۲۲ را داشته باشد.