خانواده‌های تگزاس مرکزی قفسه‌های شیرخشک نوزاد را تقریباً خالی می‌دانند – Raft25 news


جورجتاون، تگزاس (KXAN) – خانواده‌ها در مرکز تگزاس اخیراً ناامیدی خود را در مورد تلاش برای یافتن آنچه برای تغذیه فرزندان خردسال خود نیاز دارند به اشتراک می‌گذارند.

سامانتا استون که دخترش رایلی هوپ فقط پنج ماهه است، گفت که قفسه‌هایی که قبلاً در آن شیرخشک پیدا می‌کرد، اکنون هر بار که به فروشگاهی در نزدیکی خانه‌اش می‌رود، اکثراً خالی است. خانواده‌اش در جورج تاون.

در یک سفر جمعه به مواد غذایی، او دوباره نتوانست فرمول خاصی را با برنج اضافه شده که دخترش برای مقابله با رفلاکس به آن نیاز دارد، پیدا کند. یکی دیگر از فروشگاه های نزدیک نیز عرضه محدودی از شیر خشک داشت، با تابلویی که مشتریان را از تأثیرات یک فراخوان بزرگ مطلع می کرد.

استون گفت: “این فقط ناامید کننده است، و من برای والدینی که نمی توانند شیر خشک مورد نیاز خود را برای نوزادان خود پیدا کنند، احساس ناراحتی می کنم.” “این غیر قابل قبول است – نقطه خالی.”

فراخوان مورد بحث شامل برخی از محصولات از سه برند محبوب – Similac، Alimentum و EleCare است که در تاسیسات Abbott Nutrition در Sturgis، میشیگان تولید شده‌اند.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) اعلام کرد که در حال بررسی عفونت های باکتریایی است که چهار نوزاد را پس از مصرف برخی محصولات در بیمارستان بستری کرده است. این موارد در میشیگان، اوهایو و تگزاس رخ داده است. FDA گفت که این عفونت ها ممکن است در مرگ دو نفر از این کودکان نیز نقش داشته باشد.

به گفته FDA، شرکت آسیب دیده، Abbott Nutrition، با دولت فدرال همکاری می کند تا با خیال راحت کارخانه خود را در میشیگان راه اندازی کند و سایر امکانات را برای تولید برخی از مارک هایی که والدین در حال حاضر به دنبال آن هستند، تضمین کند.

تگزاس WIC، برنامه تغذیه مکمل ایالتی که توسط خدمات بهداشتی و انسانی تگزاس اجرا می شود، با اشاره به تأثیرات فراخوان شیر خشک بر عرضه در سراسر ایالت، اعلام کرد که به طور موقت گزینه های شیر خشک بیشتری را اضافه می کند که والدین می توانند با مزایای آنها خریداری کنند. خانواده هایی که این مزایا را دریافت می کنند تشویق می شوند تا در صورت مشکل با دفتر WIC محلی خود برای دریافت کمک احتمالی در دریافت فرمول تماس بگیرند.

اگر فرمول معمولی آنها در دسترس نباشد، FDA همچنین از مردم می خواهد تا برای توصیه در مورد استراتژی های تغذیه جایگزین با پزشک کودک خود تماس بگیرند. کارشناسان بهداشتی به والدین توصیه می کنند که شیر خشک مخصوص نوزاد را تهیه نکنند و به آنها شیر ندهید. آنها همچنین تاکید کردند که این فرمول هرگز نباید رقیق شود.

در همین حال، Walgreens و CVS با KXAN به اشتراک گذاشتند که آنها آنچه را که مشتریان در حال حاضر می توانند بخرند به تنها سه شیر خشک در هر خرید محدود می کنند.

برای استون و خانواده اش، آنها به جستجوی آنچه برای دخترشان نیاز دارند با کمک چند خریدار دیگر ادامه خواهند داد.

“من یک دوست در میشیگان دارم که مرا می فرستد [formula]استون گفت: دوستی در ویکتوریا [told me] که وقتی آن را در فروشگاه خود دریافت کردند، آن را برای من می گیرند و برای من می فرستند.»

او افزود: “کودک من مانند همه نوزادان ما مهم است.”