خارج شدن از رژیم کتوژنیک و تثبیت وزن بعد از کاهش وزن (۲)

خارج شدن از رژیم کتوژنیک و تثبیت وزن بعد از کاهش وزن
رژیم کتو ژنیک, روزه در رژیم کتوژنیک, نمونه برنامه غذایی رژیم کتوژنیک, کتوژنیک رژیم, رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت, رژیم کتوژنیک عانگع اصلانیان, رژیم کیتو, میان وعده کتویی, رژیم لاغری کتوژنیک, رژیم لاغری رایگان نی نی سایت, رژیم کتوژنیک چند روزه است, میان وعده های رژیم کتوژنیک, چند کیلو لاغری با متفورمین نی نی سایت, یبوست در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, عوارض رژیم کتوژنیک نی نی سایت, رژیم کتوژنیک برنامه, یک نمونه از رژیم کتوژنیک, میزان کاهش وزن در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, آب قلم در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, نمونه رژیم عانگع اصلانیان, رژیم کتویی, خرما در رژیم کتوژنیک, رژیم کتوژنیک رایگان, رژیم غذایی کتو, کتوژنیک نی نی سایت, رژیم مرغ نی نی سایت, صبحانه کتوژنیک نی نی سایت, نمونه رژیم کتو, کتو, رژیم شوک سه روزه نی نی سایت, رژیم پروتئین نی نی سایت, رژیم مایعات نی نی سایت, رژیم‌کتو, رژیم کتوژنیک ایرانی, رژیم شوک کتوژنیک, برنامه غذایی کتویی, رژیم فستینگ نی نی سایت, چند کیلو لاغری با زنجبیل نی نی سایت, رژیم سه روزه آب و عسل نی نی سایت, رژیم لاغری کتو, کتو رژیم, کیا با رژیم کتوژنیک لاغر شدن, رژیم‌کتوژنیک

جالبه بدونید که خانم دکتر آنا کابکا ( متخصص پزشکی Ob-Gyn و احیا کننده و کارشناس دارویی ضد پیری) از رژیم غذایی کتو برای کمک به درمان خانم ها، به ویژه در دوران پیش یائسگی و یا یائسگی استفاده کرده و نتایج مثبتی گرفته.

خرما در رژیم کتوژنیک

در هر رژیم لاغری امکان کم شدن مواد معدنی در بدن یک موضوع کاملا طبیعی هستش. بهتر است بدانید که منبع اصلی انرژی مغز و بدن شما از گلوکز میآید و به همین دلیل حذف شدید کربوهیدرات روشی پایدار برای رسیدن به سلامتی محسوب نمیشود و برعکس، میتواند مشکلات بسیار جدی را نیز برایتان به وجود آورد، بنابراین در این زمینه باید با پزشک تغذیه مشورتهای لازم را انجام دهید تا بتوانید در روشی کاملا حسابشده و دقیق، بدون رساندن کوچکترین آسیبی به خود کار را به انجام برسانید.

رژیم کتوژنیک برنامه

با اینکه رژیم کتوژنیک یکی از بهترین رژیمهای غذایی موجود در جهان به حساب میآید و تاثیراتی همچون کاهش وزن سریع را به دنبال خواهد داشت اما باید توجه داشته باشید که این رژیم غذایی در طولانیمدت میتواند عواقب ناگواری برای سلامت شما ایجاد نماید.

رژیم کتوژنیک چند روزه است

همانطور که گفته شد رژیم کتوژنیک نیز دنبالکننده اهدافی بوده و این در تمامی رژیمهای غذایی مسئله یکسانی به حساب میآید.

رژیم مایعات نی نی سایت

این مکمل رو حتما در کنار رژیم داشته باشید. با این وجود اگر بیماری خاصی دارین باید حتما با مشورت پزشک از این رژیم استفاده کنید.

قبل از مصرف مکمل سدیم و پتاسیم،

حتما با پزشکتون مشورت کنید. نکته ای که وجود داره این هست که اگر قصد استفاده از این مکمل رو در رژیم لاغری خودتون دارین حتما باید ورزش هم در کنار رژیم و مصرف این مکمل باشه.

میان وعده ها خیلی مهم هستند، اگر شما میان وعده هایتان را کنار نگذارید و حتما آن ها را طبق برنامه میل کنید، مسلما به رژیم کتوژنیک خود پایبند خواهید بود و خیلی راحت تر می توانید آن را ادامه بدهید.

علاوه بر این، در رژیم کتویی باید مصرف برخی از غذاهایی را که حاوی پتاسیم هستند، محدود کنید. مصرف کربوهیدرات بیش از حد، به طور معمول در رژیم های غذایی مدرن، همراه با فقدان فعالیت بدنی به احتمال زیاد به افزایش وزن منجر خواهد شد.

رژیم مرغ نی نی سایت

البته به شرط اینکه جای شب و روز را با هم عوض نکنید. به طور کلی، اگر هدف شما کاهش وزن و لاغری است باید مصرف کربوهیدرات را به حداقل برسانید و با این امید که این کربوهیدرات سالم و از منابع طبیعی است خود را گول نزنید زیرا همین منابع کربوهیدرات طبیعی هم گاها چاق کننده میباشند.

آب قلم در رژیم کتوژنیک نی نی سایت

رژیم کتوژنیک یک سبک غذایی با کربوهدرات کم و چربی بالاست که فواید بسیاری برای سلامت بدن دارد. بدن و مغز که جزئی از آن است نیاز به گلوکز دارد تا بتواند فعالیتهای خود را انجام دهد چرا که برخی از قسمتهای مغز فقط میتوانند از این نوع قند تغذیه کنند.

میان وعده های رژیم کتوژنیک

سپس، متخصص مغز و اعصاب باید بیمار را به یک تیم تخصصی شامل یک متخصص تغذیه و یک متخصص مغز و اعصاب دیگر که دارای تخصص و تجربه در مدیریت بیماران تحت رژیم کتوژنیک هستند، معرفی کند.

سینی را از فر خارج کنید و گل کلمها را در آن قرار دهید. دقت کنید، هرگونه تغییر شدید در رژیم غذایی امکان دارد پیامدهای بالقوهای برای سلامت شما داشته باشد و به همین دلیل، پیش از شروع هرگونه رژیم غذایی با پزشک متخصص تغذیه مشورتهای لازم را انجام دهید.

برخلاف خیلی از رژیم های سنتی که به اشتباه ، دلیل چاقی و بالا بودن کلسترول را روغن میدانند رژیم غذایی کتوژنیک یک رژیم لاغری با مصرف چربی بالا، پروتئین متوسط و کربوهیدرات کم میباشد.

روزه در رژیم کتوژنیک

تخم مرغ و خردل را با مخلوط کن (یا میکسر دستی) مخلوط کرده و روغن را به آرامی با یک جریان خیلی کم و آرام آرام اضافه کنید.

کیا با رژیم کتوژنیک لاغر شدن

در صورتی که مبتلا به بیماریهایی همچون دیابت، هیپوگلیسمی و یا بیماریهای شدید قلبی هستید باید با دقت بیشتری از رژیم مربوطه استفاده نمایید زیرا میتواند برای شما خطراتی را به همراه داشته باشد.

برنامه غذایی کتویی

تنوع غذایی که رژیم کتو در اختیار افراد قرار میده خیلی زیاده. اگرچه ریزش مو در رژیم غذایی کتوژنیک بسیار نادر است، شما می توانید خطر ریزش مو را با داشتن ۸ ساعت خواب در شبانه روز و محدود نکردن بیش از حد کالری ها، کاهش دهید.

رژیم فستینگ نی نی سایت

اگرچه اغلب اوقات با آووکادو شبیه به سبزیجات رفتار می شود، اما از نظر بیولوژیکی آووکادو در واقع یک میوه محسوب می شود.

همونطور که گفته شد تا الان بیش ۱۰۰۰۰ مورد رژیم موفق در کنار پشتیبانی کامل در اختیار کاربران مجموعه قرار داده شده.

رژیم کتوژنیک رایگان

و درنهایت مصرف بیش از حد پروتئین ،موجب پوکی استخوان میگردد ،تحقیقات بسیاری انجام گرفته و این ادعا را نیز رد کرده اند.

به طور خلاصه، هیچ مدرکی مبنی بر اینکه افزایش مصرف پروتئین باعث صدمه به کلیه، نارسایی کبد و پوکی استخوان میگردد ، وجود ندارد.

زمانیکه شما کربوهیدرات زیاد مصرف میکنید ، بدنتان گلوکز و انسولین تولید میکند .این درحالیست که گلوکز بعنوان منبع اصلی انرژی استفاده میشود،ترشح انسولین تولید شده باعث کاهش سطح قند خون میشود ،همچنین نقش دیگر انسولین در بدن ذهیره و نگهداری از چربی بدن است و اگر در بدنتان انسولین زیادی تولید شود موجب چاقی و اضافه وزنتان میگردد.

اما اگر بخوام به صورت خیلی خلاصه اون مواردی که به دردتون میخوره و احتمالا براتون جذاب هست رو بگم، میتونم به کنترل سطح گلوکز( قند ) و انسولین خون، جلوگیری از یبوست ( که معمولا افراد توی رژیم های مختلف لاغری باهاش مشکل دارن ) کمک زیادی میکنه.

میزان کاهش وزن در رژیم کتوژنیک نی نی سایت

افزایش کتونها، کاهش قند خون و حساسیت به انسولین نیز از ویژگیهای اساسی این رژیم است. این روغن میزان انرژی در بدن رو افزایش میده و برای افرادی که دچار ضعف بدنی میشن میتونه مفید باشه.

رژیم لاغری کتوژنیک

اسیدهای چرب امگا ۳ چربی های سالمی هستن که به صورت اسید آلفا لینولنیک، درون ترکیبات غذاهایی مثل گردو، تخم چیا، روغن سویا و غیره به وفور وجود دارن.

چند کیلو لاغری با متفورمین نی نی سایت

روغن ام سی تی روش های مصرف مختلفی داره. نکته ای که برای افراد دیابتی که قصد استفاده از رژیم لو کرب و فواید رژیم های کم کربوهیدرات رو دارن وجود داره این هست که باید به افت شدید میزان قند خونشون توجه داشته باشه.

این در صورتی که فرد اضافه وزن زیادی داشته باشه ( چاق باشه ) خطر بیشتری هم داره. برای نتیجهی بهتر در روزهای آزاد از کربوهیدراتهای سالم مثل میوهها، سبزیجات نشاستهای، لبنیات و غلات کامل (به غیر از غذاهای یا فرآوری شده یا شیرین) استفاده کنید.

از طرفی هم کمک میکنه تا درست و غلط رو بهتر تشخیص بدین. بهتر است بدانید که در رابطه با هر کدام از موارد ذکر شده کماکان باید آزمایشهای بیشتری انجام شود تا بتوان نتایج را با قاطعیت اعلام کرد.

از طرفی دیگر برخی افراد با ورزش، گلوکز خونشان کاهش پیدا می کند ( این در اوایل برنامه زیاد ممکن است اتفاق بیفتد ) و می تواند باعث تحریک گرسنگی شود.

یک نمونه از رژیم کتوژنیک

سلولهای سالم از کتون ها برای منبع انرژی خود استفاده میکنند و زنده میمانند اما سلولهای سرطانی نمیتوانند از کتون ها استفاده کنند لذا از گرسنگی میمیرند.

وجود سطح مطلوبی از کتون در بدن، مزایای سلامتی بسیاری همچون کاهش وزن و افزایش عملکرد جسمی و روانی را تامین می کند.

رژیم کتوژنیک ایرانی

برای درمان تخمدان پلی کیستیک، به دلیل کاهش سطح انسولین، برنامه غذایی کتوژنیک توصیه میشود. یک آلو حدود ۶.۵ گرم کربوهیدرات دارد، بنابراین ممکن است بتوانید گهگاهی آلو را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

در حالت ایده آل شما باید مواد غذایی لازم را روزانه به اندازه های زیر مصرف نمایید. در صورت امکان، نوشیدنیهای مخصوص رژیم کتو که حاوی الکترولیت هستند را نیز در رژیم غذایی خود بگنجانید.

تعدادی از متنقدین عوارض رژیم الکالاین معتقد هستند حجم غذا در این رژیم زیاد بوده و با این حجم زیاد نمی توان لاغر شد.

در صورتی که شرایط و موارد زیر رو در خودتون میبینید، حتما باید رژیم رو با مشورت و زیر نظر پزشک انجام بدین.

سدیم و پتاسیم به حفظ فشار خون، رشد و اسیدیته بدن کمک میکنن و سطح آب بدن رو هم تنظیم میکنن.با توجه به این که در طول رژیم غذایی کتو، مقدار بیشتری سدیم و کلسیم از دست میره، میتونه منجر به تخریب انسولین، مقاومت به انسولین، توقف رشد، کاهش میزان متابولیسم و موارد دیگه بشه.

همانطور که بیان شد رژیم کتوژنیک یک رژیم کم کربوهیدرات و پرچرب است که سطح قند خون و انسولین را کاهش میدهد و متابولیسم بدن را از کربوهیدراتها دور کرده و به سمت چربی و کتونها میبرد.

به علاوه مشخص شده است که تخم مرغ باعث تولید هورمون هایی می شود که ایجاد سیری می کند و سطح قند خون را ثابت نگه می دارد.

شما همچنین میتوانید از نوارهای تست کتون از روی ادرار هم استفاده نمایید،البته راهای ساده تر و کم اطمینانی هم وجود دارد مثلا از بوی بد دهان و یا بوی ادرار خود ،زیرا کتون ها از راهای تنفس و ادرار دفع میشود .

همچنین چربی را به کتون در کبد تبدیل میکند که میتواند انرژی مغز را تأمین کند. در این مقاله قصد داریم به بررسی رژیم کتوژنیک بپردازیم.

این ویتامین روی رشد عضلات، کاهش وزن و تقویت سیستم ایمنی بدن هم تاثیر مثبت میزاره. به همین خاطر بهتره در کنار رژیم کتوژنیک هم از مکمل های مواد معدنی استفاده کنید.

به دلیل وجود کربوهیدرات کم این ماده نیز در رژیم غذایی کتوژنیک نقش مهمی دارد و توسط پزشکان تغذیه توصیه می شود. Post was created wi th G᠎SA Con tent Gen​erator D emoversi on.

ضمناً بدن ما به تمام گروههای غذایی، حتی کربوهیدرات نیاز دارد. استفاده از رژیم کتوژنیک میتونه حتی به درمان و کنترل خیلی از بیماری ها مثل صرع، افرادی که با بیماری قلبی و مغزی دسته پنجه نرم میکنن میتونه مناسب باشه.

رژیمهای غذایی زیادی در سراسر جهان وجود دارند که یکی از آنها رژیم کتوژنیک نام دارد، این رژیم غذایی افراد را به سوی مصرف کافئین و پروتئین همراه با مقادیر پایینی از کربوهیدرات سوق میدهد.

در نظر داشته باشید که این روند در هر فرد متفاوت است و ممکن است برخی افراد به زمان بیشتری نیاز داشته باشند تا بدنشان وارد فاز کتوزیس شود.

یعنی در روند و نتیجه رژیم میتونه خلل ایجاد کنه. به همین خاطر این ادعا رو داریم که هر کسی با هر بودجه ای میتونه بر اساس رژیم Z217 در دوره ی ۲۱ روزه بین ۷ تا ۱۰ کیلو گرم وزن کم کنه.

چگونه کار می کند: رژیم غذایی لاغری سریع روزه داری متناوب عموماً برای کاهش وزن استفاده می شود زیرا منجر به محدودیت نسبتاً ساده کالری خواهد شد که این می تواند باعث شود شما به طور کلی کالری کمتری بخورید – مادامی که با خوردن چیزهای بیشتری در طی دوره های غذایی بیش از حد جبران نکند.

علائم آنفولانزای کتویی معمولا به صورت خفیف و در روزهای اول رژیم غذایی کتویی شروع شده و ممکن است چند روز تا چند هفته به طول بیانجامد.

در رژیم کتوژنیک چقدر کم میکنیماگه از یک رژیم غذایی استاندارد (پر کربوهیدرات) استفاده کنید دچار نوسانات شدید قند خون می شید که این موضوع احساس گرسنگی رو تشدید میکنه.

۵۰۰ کالری در روز به معنی گرسنگی کشیدن است. کار تبدیل چربی به انرژی نیازمند زمان بیشتری نسبت به تبدیل کربن به انرژی میباشد و همین مسئله میتواند در کاهش وزن موثر واقع شود و از آنجایی که رژیم کتوژنیک حاوی مقادیر پروتئین بالایی است، باعث خواهد شد که شما دچار احساس گرسنگی نشوید.

بنابراین با وجود اینکه آجیل در رژیم کتوژنیک نقش ویژه ای دارد در برخی مواقع نباید از آن استفاده کرد.

نکته مهم در رابطه با رژیم ارتشی توجه به میزان کالری دریافتی در چهار روز باقی مانده از هفته می باشد.

نگرانی دوم در مورد اثرات منفی خوردن زیاد پروتئین میتوان به مشکلات کبد را نام برد البته در این مورد هم نتایج دقیق و زیادی وجود ندارد ،طبق مطالعات انجام شده توسط Lyle McDonald در سال ۱۹۹۸ مشخص گردید مصرف زیاد پروتئین هیچ اثر منفی بر روی کبد ندارد.

علیرغم اینکه این رژیم برای افرادی که از نظر جسمی در سلامت هستند مشکلی ایجاد نمی کند اما این امکان نیز وجود دارد که در مواردی عوارضی نیز به دنبال داشته باشد.

کراتین: کراتین فواید زیادی برای سلامتی و عملکردِ بدن دارد. زیرا بدن ما برای عملکرد سالم به همه گروه های غذایی و مواد مغذی نیاز دارد.

اینکه شما از چه ماده غذایی استفاده کنید دست خود شماست. بنابراین اگر مشکل کلیوی دارین حتما به این موضوع دقت کنید.

اگر شرایط خاصی دارید و برای شروع رژیم کتو نگران هستید، برای احتیاط با پزشک خود مشورت رژیم مرغ نی نی سایت کنید. شاید شروع یک رژیم غذایی جدید با دستورالعمل های ویژه، کمی نگران کننده به نظر رسد.

با توجه به این موضوع، بعد از بررسی پشتیبان ها و کارشناس های مجموعه، سوالاتی که بیشترین تعداد تکرار رو داشتن جدا و به اونها پاسخ داده شد.

بعد از آماده شدن نان میتونید اونو به ۲۰ برش تقسیم کنید. این اسید های چرب به بدن شما کمک میکنه که از رژیم کتوژنیک نتیجه بهتری رو دریافت کنید.

رژیم غذایی کتوژنیک بسیار ساده است ، یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات که در آن تمرکز بر خوردن غذای واقعی است ، این رژیم در دنیا با محبوبیت فزاینده ای مواجه شده است همین منظور صنایع غذایی اقدام به تولید غذاهایی با کربوهیدرات کم، اما مملو از مواد تشکیل دهنده ناسالم، مانند شیرین کننده های مصنوعی، مواد نگهدارنده و مواد افزودنی دیگر نموده اند لذا در مصرف اینگونه مواد غذایی بسیار دقت نمایید.خاطر نشان میگردد،رژیم پارینه سنگی ممکن است برای همه مناسب نبوده و با توجه به نوع ساختار بدنی فرد نتیجه یکسان نباشد.

شام ۳ اونس گوشت خوک (یا گوشت گاو) را با ۱ فنجان بلوط پخته، اندکی دارچین، ۲ تا ۳ فنجان سبزیجات سالاد، ۱ قاشق غذاخوری بادام سرخ شده و اندکی سرکه سیب مخلوط کنید.

کاهش شدید کالری در برخی از روزها یا عدم خورد غذا در برخی روزها یا محدود کردن ساعت خورد غذا به ۶ یا ۸ ساعت در روز.

این رژیم در سال های اخیر بعد از مدت ها در اروپا و آمریکا مورد استقبال زیادی قرار گرفته و به تازگی به مزایا و فواید بیشمار آن پی بردند در این رژیم غذایی، میزان استفاده چربی های سالم زیاد و میزان مصرف کربوهیدرات هم بسیار کمتر است.

یادتون باشه پروتئین ها هم به خاطر بالا بردن سوخت و ساز بدن چربی سوزی بسیار خوبی رو در بدن ایجاد میکنن.

ما با توجه به اینکه خیلی از مردم در حال حاضر شرایط اقتصادی مناسبی ندارن، رژیم Z217 رو بر اساس بیس و پایه ی غذاهای روتین ایرانی که سر سفره هر کسی پیدا میشه تنظیم کردیم.

بر اساس یک مقایسه از چندین آزمایش علمی، رژیم های غذایی کم کربوهیدرات در دراز مدت تاثیر بیشتری در کاهش وزن و سلامتی فرد در مقایسه با رژیم غذایی با کالری محدود داشته است .

در ادامه به معرفی و بررسی ۷ مورد از مزایای این رژیم غذایی خواهیم پرداخت. رژیم غذایی کتوژنیک علاوه بر کاهش وزن و تناسب اندام به بهبود بسیاری از بیماریها از جمله پارکینسون، آلزایمر مخصوصآ سرطان کمک میکند.

یک مطالعهی قدیمی نشان داده است که رژیم کتوژنیک حساسیت انسولین را تا ۷۵ درصد بهبود میبخشد. مسئله دیگه ایی که متخصصان درباره اش هشدار میدن اینکه انواع رژیم کتو خیلی زیاده و انجام نادرست اون آسونِ.

پیشنهاد میکنم در صورت لزوم اینکار رو زیر نظر پزشک انجام بدین. در حالت کتوز، بدن به جای سوزاندن قند برای تامین انرژی، چربی می سوزاند.

هدف مهم این رژیم غذایی آن بوده که کالری بیشتری از پروتئین و چربی به نسبت کربوهیدراتها برای انسان دریافت نماید.

وقتی شما از یک رژیم غذایی کتوژنیک استفاده میکنید،بسیار مهم است که ریز مغذی های درست را دریافت کنید. به همین خاطر بهتره که طبق نظر پزشک هفته ای یک قرص ویتامین دی مصرف کنید.

تعویض رژیم یا خارج شدن از رژیم کتوژنیک، اون هم به صورت یک دفعه ای و ضربتی، میتونه خطرناک باشه.

یک پردازنده بزرگ مواد غذایی برای ساخت کرههای میوهای، آجیلها و یا مخلوط کردن تعداد زیادی از مواد غذایی عالی عمل میکند، اما یک پردازنده کوچک مواد غذایی هم میتواند برای شما مفید باشد.

شما هم میتونید از مواد غذایی گرون قیمت توی برای جذب پروتئین و چربی استفاده کنید و هم میتونید از مواد ارزون قیمت استفاده کنید.

خیلی از افراد تصور میکنن رژیم کتوژنیک جزو دسته رژیم های لاغری گرون قیمت به حساب میاد. علاوه بر این بر اساس یک مطالعه ی دیگه مشخص شد اون دسته از افرادی که از رژیم کتوژنیک استفاده میکردن، (۱۱.۱) کیلوگرم و گروهی که از رژیم کربوهیدرات بالا استفاده میکردن (۶.۹) کیلوگرم وزن کم کردن.

سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) یک نوع اختلال غدد درونریز بوده که میتواند موجب تخریب کیست شود، استفاده از یک رژیم غذایی حاوی کربوهیدرات بالا قادر است تاثیرات منفی بر روی این دسته از زنان و مشکل سندرم تخمدان پلی کیستیک داشته باشد.

افرادی که از فشار خون بالا رنج میبرن. نکته اول اینه که در ابتدای رژیم کتوژنیک، زمانی که بدن شروع به سوزوندن ذخیره های چربی اضافه میکنه، این به کلیه ها فشار میاره.

میزان کاهش وزن در رژیم کتآردایت از مشکلاتی که معمولا افراد دارن آکنه و جوش صورت هست. میزان کاهش وزن نباید از نیم تا یک کیلوگرم در هفته بیشتر باشد.

با افزایش کتونها تغییرات مثبتی در سلامتی افراد نیز ایجاد خواهد شد. به طور کلی هیچ مشکلی نداره و به جرات میتونیم بگیم تعداد خانمهایی که در مجموعه زیبیتو با استفاده از این رژیم لاغر شدن بیشتر از آقایون هستش.

در عوض سیبزمینی سرخشده میتوانید سبزیها جایگزین کنید. در ضمن تمرین کاردیو را هم کم کنید. یکی از نکات بسیار مهم در رژیم کتوژنیک این است که برای شروع به اندازه ای که سیر میشوید غذا بخورید و ابدا درگیر شمردن کالری مصرفیتان نشوید.

در بخش دوم، برنامه های رژیمی دقیق منطبق بر اصول و مبانی کتوژنیک ارائه خواهد شد، که کار شما را در اجرا و پیاده سازی این رژیم بسیار آسان می کند.