رژیم لاغری سریع

حملات به ویکی پدیا از دست مخالفان بالقوه بوش ناپدید می شوند – اخبار Raft25


یه جایی ساختمان اداری میسوری شخصاً صفحه ویکی پدیا سناتور ایالت را پاک کرد. استیون رابرتز دموکرات که نماینده ناحیه ۵ در سنای میسوری است، یکی از اعضای گارد هوایی ملی میسوری، افسر نیروی هوایی ایالات متحده و جوانترین سناتور سیاه پوست در تاریخ ایالت است. او همچنین به تجاوز جنسی توسط حداقل دو زن متهم شد. اما اگر در ماه فوریه به صفحه ویکی پدیا او نگاه کنید، ممکن است آن را ندانید. یک ویرایشگر ناشناس که از آدرس IP دفتر مدیریت وارد شده بود، بارها این ادعاها را از صفحات رابرتز حذف کرد.

رابرتز – که به نظر می رسد یک چالش برای بازیگر باشد. کوری بوش، دی مو. او اولین بار در نوامبر ۲۰۱۶ به مجلس نمایندگان انتخاب شد. در سپتامبر همان سال، کورا فیث واکر، یکی دیگر از نامزدهای دموکرات برای مجلس ایالتی، نامه ای به تاد ریچاردسون، رئیس جمهور میسوری نوشت و رابرتز را به تجاوز به او متهم کرد. او به سنت رفت. Louis Post-Dispatch، جایی که این زوج برای نوشیدنی در آپارتمانی در سنت لوئیس با هم ملاقات کردند. لوئیس چند هفته پس از بردش در پلی آف بود و واکر صبح روز بعد در آنجا از خواب بیدار شد و بعد از دومین لیوان شرابش چیزی به خاطر نداشت. واکر در نامه ای به ریچاردسون گفت که این حادثه را به پلیس گزارش کرده است. به گفته پلیس واکر، دادستان ویژه که پس از تحقیقات از تعقیب رابرتز خودداری کرد، گفت: “شواهد معتبر کافی وجود ندارد که رابطه جنسی بین این دو به هیچ وجه توافقی نبوده است.”

رابرتز که اتهامات واکر را رد می کند، قبل از انتخابات علیه او شکایتی برای افترا تنظیم کرد، اما بعداً از این پرونده صرفنظر کرد. در ۱۱ مارس ۲۰۲۲، واکر در سن ۳۷ سالگی درگذشت. علت مرگ گزارش نشده است. واکرز که توسط The Intercept با آنها تماس گرفت، از اظهار نظر خودداری کرد و یک سخنگوی گفت که آنها به این اتهامات پاسخی نخواهند داد.

واکر در نامه ای به ریچاردسون در سال ۲۰۱۶ نوشت: “من به طور خاص به شما اجازه می دهم نام من را بگویید و به مردم در مورد این نامه بگویید.” همانطور که می دانید، من اولین زنی نیستم که آقای رابرتز را به تجاوز متهم می کند.

در آوریل ۲۰۱۵، رابرتز دانشجوی حقوق، که در آن زمان دستیار دادستان کل در دفتر دادستانی کل بود، متهم شد. لوئیس او را لمس کرد و سعی کرد دستش را در شلوار و لباس زیرش ببرد، پس از اینکه او از پرداخت یکباره به او امتناع کرد. به گزارش Post-Dispatch، این زن موضوع را به پلیس گزارش داد و رابرتز به ظن “لواط درجه دو” دستگیر شد و تجارت او به حالت تعلیق درآمد، اما هیچ اتهامی علیه او مطرح نشد. در اکتبر همان سال، رابرتز به دلیل “مشکلات عملکرد” ​​از دفتر دادستان منطقه اخراج شد. در دسامبر ۲۰۱۵، او پیشنهاد کرد که به عنوان عضوی از مجلس نمایندگان مردم نامزد شود.

کمتر از یک سال بعد، پس از اینکه واکر او را به تجاوز متهم کرد، اولین متهم با یک ناشناس سنت سنت. لوئیس پست دیسپچ درباره ادعاهای خود گفت: “آنچه برای واکر اتفاق افتاد قابل پیشگیری بود و این باعث شد که احساس کنم باید کارهای بیشتری انجام دهم.”

اما تمام این اطلاعات در ۷ فوریه از صفحه ویکی پدیا رابرتز حذف شد. تاریخ ویرایش صفحه نشان می دهد که کاربر، که تنها با آدرس IP خود در ساختمان اداری – در حیاط ایالتی روبروی ساختمان سنا – شناسایی شده است – در آن روز چهار ویرایش انجام داده است. این تغییرات کل بخش تحت عنوان «ادعاهای تجاوز جنسی» و عنوان فرعی آن و همچنین بخش اخراج رابرت از دادستانی کل را حذف کرد که همه به نقل از Post-Dispatch St. لویی. یکی از نسخه ها اطلاعات کلیدی را از تاریخچه خانوادگی رابرتز که مربوط به بیوگرافی سنا او بود حذف کرد. کاربران این عدم تایید را به عنوان “ادعاهای نادرست”، “اظهارات توهین آمیز” و “مقالات مربوط به وب سایت های حزب و روایت های نادرست” علامت گذاری کردند.

در ۲۸ فوریه، او حساب دیگری به نام MOfacts را حذف کرد که اطلاعات حساب آن شامل آدرس IP، همان گزیده، نبود. وزارت دارایی در توضیح این قصور گفت: منبع پشت دیوار پرداخت است و قابل بررسی نیست، لطفاً برای اخذ تاییدیه از منابع عمومی استفاده کنید.

کاربر دیگری در مورد این حذف سوال کرد و اشاره کرد که MOfacts “مجموعه ای از اطلاعات مطلوب” را به صفحه رابرتز در ۱۴ فوریه اضافه کرده است و سپس “اطلاعات صفحه بد برای صفحه استیو رابرتز (برخی از اتهامات تجاوز جنسی) را حذف کرده است. و چهارم، لغو بررسی های یکدیگر و معکوس کردن کاربر سومی که مود MOfacts را حذف نصب کرد و آن را به عنوان “حذف محتوای بلاعوض” طبقه بندی کرد. در ۴ مارس، کاربری در نظری در بخش “اتهامات تجاوز جنسی” نوشت: “وزارت امور مالی به اصلاح این بخش ادامه می دهد و فقط این بخش حساب کاربری خود را قبل از چند هفته ایجاد کرد تا صفحه این سیاستمدار را پر کند و بارها ادعاهای تجاوز جنسی را به عنوان پاسخ حذف کند. “بخش بدون دلیل. من بسیار نگران هستم که آنها به دلیل رفتارشان تضاد منافع داشته باشند.”

در ۱۳ مارس، کاربر دیگری از صفحه محافظت کرد تا فقط کاربران با سطح دسترسی مشخص بتوانند آن را ویرایش کنند و از آن زمان تاکنون اطلاعات حذف نشده است. حساب MOfacts صفحه کاربری موجود ندارد.

رایان هاوکینز، سخنگوی رابرتز گفت که نمی‌داند چه کسی این تغییرات را در صفحه سناتور ایالتی ایجاد کرده است. هاوکینز در بیانیه‌ای به The Intercept نوشت: «همانطور که می‌دانید، ویکی‌پدیا مجموعه‌ای از اطلاعات به شدت بدون ساختار، ویرایش نشده و غیرقابل اعتماد است که اغلب نادرست است، زیرا هر کسی می‌تواند تقریباً هر چیزی را منتشر کند. او اضافه کرد که دوران تصدی رابرتز در دفتر The دادستان کل سنت لوئیس «به این نتیجه رسید که افرادی که در سمت‌های نظارتی بودند با ایجاد یک کمیته مبارزاتی برای نامزدی برای دادستان کل علیه جانشین مورد نظر رئیس جمهور مخالف بودند. خانواده در مرگ غم انگیز و ناگهانی او.»

هاوکینز در پاسخ به این سوال که آیا رابرتز قصد دارد به بوش رای دهد، گفت که سناتور ایالتی در جلسه قانونی فعلی گفت “وظایف رهبری او به عنوان یک تازیانه دموکرات و تعهدش برای خدمت در نیروهای مسلح ایالات متحده در این زمان بحران”.

مهلت برای ثبت نام در میسوری Elementary در ۲۹ مارس است. در همین حال، رابرتز برای طرحی برای توزیع مجدد در سنای ایالت به منظور تغییر مرزهای ناحیه کنگره به منظور انتقال آنها به شمال غربی و افزایش تعداد اقلیت ها در آن فشار آورد.

رابرتز گفت که نقشه شامل اقلیت اکثریت قوی تری است. منتقدان او، از جمله رهبران جمهوری خواه ایالتی، می گویند که این طرح رای دهندگان بوش را به بیرون رانده خواهد کرد و اینکه سمت انتخاب مجدد او در MO-1 بخشی از برنامه او برای نامزدی در کنگره است. رابرتز این هدف را رد کرد و به گفته هاوکینز، اولویت رابرتز “و اولویت لیگ سیاه تصویب قانون توزیع مجدد در کنگره است که مناطق اقلیت قوی در MO-1 را تضمین کند” و همچنین حق زنان برای کنترل را حفظ کند. تصمیمات مراقبت های بهداشتی، ممنوعیت نرخ مالیات بر دارایی برای سالمندان، و حفظ حق رای. سناتور رابرتز از همه همکارانش، به ویژه جمهوری خواهان، خواست تا سرانجام با تصویب یک لایحه عادلانه که از نمایندگی همه رای دهندگان میسوری، از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار، در کنگره حمایت می کند، نقش خود را انجام دهند.

زمانی که بوش بازیگر فعلی را شکست داد. در سال ۲۰۲۰، ویلیام لیسی کلی رهبر انتخاباتی خود را به اعتراضات تیم مجلس ترقی فرگوسن در سال ۲۰۱۴ اضافه کرد. او اکنون حداقل در اولین دوره ریاست جمهوری خود با رقبایی روبرو است و اگر رابرتز به ریاست جمهوری برسد، با رقیب سومی روبرو خواهد شد.

رابرتز پیشتاز مبارزه با بوش خواهد بود. پدرش که به نام استیون رابرتز نیز شناخته می شود، توسعه دهنده St. لوئیس و یکی از اعضای سابق هیئت مدیره. رابرتز جوان، که در سال ۲۰۲۰ پس از دو دوره در مجلس قانونگذاری ایالتی به عضویت سنای ایالت انتخاب شد، اکنون برای گروه دموکرات در اقلیت است. سناتورهای میسوری به دو دوره چهار ساله محدود می شوند و اولین دوره رابرتز تا سال ۲۰۲۵ ادامه دارد.

پس از انتخاب مجدد رابرتز به مجلس نمایندگان ایالتی در نوامبر ۲۰۱۸، همکارانش او را به عنوان رئیس مجلس قانونگذاری میسوری انتخاب کردند. واکر کمیته را ترک کرد و پس از هشت ماه از مجلس نمایندگان ایالتی استعفا داد و در آنجا به عنوان مدیر سیاست در سنت پتروشیمی مشغول به کار شد. مدیر اجرایی شهرستان لوئیس

از روز دوشنبه، صفحه ویکی‌پدیای رابرتز، حمله ادعایی را فهرست کرد. آخرین نسخه او که توسط کاربر متفاوتی نسبت به نبردهای نسخه قبلی ویرایش شده است، می گوید که آخرین ویرایشگر به دنبال ارائه بخشی در مورد اتهامات علیه رابرتز از دیدگاه بی طرفانه است. این شامل حذف “عناوین و زبان های نامناسب”، به روز رسانی منابع، و حذف جزئیات غیر ضروری است.