رژیم لاغری سریع

– حضور ۲۰۰۰ زن در دیدار ایران و لبنان. تعدادی زن پشت درهای ورزشگاه


حدود ۲۰۰۰ زن ایرانی برای بازی ایران و لبنان بلیت تهیه کردند و با حضور در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) در جایگاه ویژه بانوان در طبقه اول ورزشگاه مستقر شدند. گروهی از بانوانی که از سایت فروش بلیت بلیت خریده بودند همچنان جلوی درب ورزشگاه هستند و نتوانستند در ورزشگاه حضور یابند.

- حضور 2000 زن در دیدار ایران و لبنان.  تعدادی زن پشت درهای ورزشگاه

دیدارنیوز: تعدادی از بانوان سرانجام پس از رنج و مشقت فراوان موفق به حضور در بازی ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا (ع) شدند.

در حالی که حضور بانوان در آخرین دیدار تیم ملی در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل لبنان در هاله ای از ابهام قرار داشت، سرانجام بانوان توانستند در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) حضور یافته و به تماشای آن بنشینند. مشهد. دیدار دانش آموزان اسکاتلندی با لبنان.

حدود ۲۰۰۰ زن ایرانی برای بازی ایران و لبنان بلیت تهیه کردند و با حضور در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) در جایگاه ویژه بانوان در طبقه اول ورزشگاه مستقر شدند. برای این مسابقه ۱۲۵۰۰ بلیت فروخته شد که ۲۰۰۰ بلیت آن مربوط به بانوان بود. ساعاتی قبل از شروع بازی ایران و لبنان از حضور زنان در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) خبری نبود و گفته می شد که زنان اجازه ورود به ورزشگاه را ندارند اما پس از چند جلسه زنان موفق به تهیه بلیت از محل فروش بلیت شدند و در نهایت در مقابل ورزشگاه اجازه حضور در استادیوم امام رضا (علیه السلام) را پیدا کردند.

البته گروهی از بانوان که از سایت فروش بلیت بلیت خریده بودند همچنان جلوی درب ورزشگاه بودند و نتوانستند در ورزشگاه حضور یابند.

دیدار ایران و لبنان از ساعت ۱۶ در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) برگزار می شود.