حداقل یک نفر در تیراندازی در مهمانی الگین کشته شد – dl-it dl-it


به گفته مقامات، تیراندازی صبح روز یکشنبه در یک تظاهرات در یک ساختمان آپارتمانی در الگین رخ داد که حداقل یک مرد کشته و حداقل چهار مهمان دیگر زخمی شدند.

پلیس گفت که قربانی پس از انتقال از صحنه تیراندازی در آپارتمان بلک هاوک در خیابان کونگدن برای مداوا به بیمارستان منتقل شد. مقامات می گویند که نام او مخفی شده است و بازرس پزشکی شهرستان کین او را پس از کالبد شکافی آزاد خواهد کرد.

روز یکشنبه، پلیس جزئیات جراحات یا وضعیت سایر قربانیان یا جزئیات مظنونان احتمالی را فاش نکرد.

یکشنبه شب، دفتر معاینه پزشکی شهرستان کوک گفت که جاناتان کینگ، ۳۲ ساله، اهل آلگین، در یک تصادف در خیابان کونگدن ۹۰۰ جان باخت. علت مرگ فاش نشد و دفتر نگفت که آیا کینگ مردی بود که پلیس گفت جین در تیراندازی کشته شده است یا اینکه شخص دیگری مجروح شده یا حتی در تیراندازی نقش داشته است.

کینگ به مرکز پزشکی دانشگاه لویولا در میوود منتقل شد.

در ساعت ۱:۵۹ بامداد یکشنبه، پلیس گفت که افسران به تیراندازی در خیابان کونگدون ۸۰۰ پاسخ دادند که پنج نفر مجروح شدند. آنها برای مداوا به بیمارستان های محلی منتقل شدند.

پلیس گفت افسران بعدا متوجه شدند که قربانی ششم به بیمارستان منتقل شده است.

ساکنان آپارتمان های بلک هاوک در ضلع شرقی شهر بعدازظهر یکشنبه خانه های خود را ترک کردند در حالی که بازرسان پلیس در حال انجام مصاحبه و جمع آوری شواهد بودند. خدمه تعمیر و نگهداری درب شکسته را تعمیر کردند و آوارها را تمیز کردند، در حالی که برخی از اجاره نشینان خودروهای خود را در پارکینگ جستجو کردند تا خسارت وارد شود.

تریشانا کورتیس، مادر دو فرزند که در ساختمانی که تیراندازی در آن رخ داده زندگی می کند، گفت که او و فرزندانش شب را با خواهرش سپری کردند.

او گفت: “من اکنون برای امنیت فرزندانم می ترسم.” “من قبلاً هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده بودم. خیلی نزدیک بود. من حتی نمی خواهم بچه هایم برگردند.”

یکی دیگر از اهالی باربر گفت که در خواب بود که با لرزش جمعیت و صدای شلیک گلوله از خواب بیدار شد.

گفت: مرا ترساندی.

بعد از اولین شلیک، شنیدم که یکی گفت: “خوب؟”

باربر گفت: “و من خشخاش های بیشتری شنیدم.”

باربر گفت که چندین بار با پلیس تماس گرفت تا از سر و صدا در ساختمان آپارتمان شکایت کند.

گفت: من حرکت می کنم. “من داشتم نگاه می کردم، اما حالا این بهانه من است.”

جنی گوئررو، که در آپارتمان همسایه‌ای که تیراندازی آغاز شد، زندگی می‌کند، گفت که صدای تیراندازی مداوم را شنیده و به دنبال آن مردم فریاد می‌کشند و از پله‌ها بالا و پایین می‌دوند.

او گفت که بعداً دید که مأموران پلیس تلاش می کردند قربانی را که به او شلیک کرده بود، زنده کنند.

رائول هوئرتا، ​​ساکن ساختمانی که آتش گرفت، گفت که این حادثه در طبقه سوم رخ داده است. او گفت همسرش، ادی، با آخرین گلوله‌ها از خواب بیدار شد، از پنجره به بیرون نگاه کرد و مردی را دید که سعی می‌کرد از دو ساختمان عبور کند قبل از سقوط.

ساکنان می گویند که با شلیک گلوله تکان خورده و از وضعیت مجتمع ناامید شده اند.

نانسی بندریس، یکی از ساکنان محلی، گفت: “وضعیت اینجا بدتر می شود.” بسیاری از مردم شب بیدار بودند و ما را بیدار نگه داشتند.

مقامات گفتند که تیراندازی به نظر یک حادثه بوده است و بازرسان بخش اصلی تحقیقات پلیس و بخش تحقیقات ویژه در حال بررسی هستند.

هر کسی که اطلاعاتی دارد باید با (۸۴۷) ۲۸۹-۲۶۰۰ تماس بگیرد. برای ارسال یادداشت، ۸۴۷۴۱۱ را تایپ کنید و در ابتدای متن پیام و/یا اطلاعات راهنما، “ELGINPD” را وارد کنید. همچنین می توانید برای مشاوره کیفری بیشتر به www.cityofelgin.org/crimetip مراجعه کنید.