جو بایدن می گوید بخشش وام دانشجویی “به زودی” خواهد آمد – تونی کاردناس – Raft25 news


جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، در دیدار با تونی کاردناس، دموکرات، اشاره کرده است که ممکن است «به زودی» برای حذف حداکثر ۱۰۰۰۰ دلار از بدهی دانشجویی به ازای هر وام گیرنده اقدام کند.

کاردناس، نماینده ناحیه ۲۹ کالیفرنیا، در مصاحبه ای در روز چهارشنبه گفت که بایدن در جلسه روز دوشنبه به او گفته است که اقداماتی در رابطه با بازپرداخت وام های دانشجویی ممکن است در آینده نزدیک انجام شود.

این نماینده مجلس از بایدن در مورد تمدید مهلت قانونی فعلی وام دانشجویی که قرار است در ۳۱ اوت به پایان برسد، پرسید.

کاردناس گفت: “او بلافاصله لبخند زد و گفت: “من در گذشته تمدید کردم و شما به یاد خواهید آورد که من چه کار می کنم.” “بنابراین من گفتم: “خوب، بسیار خوب.” سوال بعدی.”

سپس کاردناس برای هر وام گیرنده ۱۰۰۰۰ دلار بخشودگی بدهی درخواست کرد. اقدامات مشابهی توسط بسیاری از دموکرات ها در کنگره انجام شده است.

کاردناس گفت: “او گفت، “بله، من در حال بررسی انجام کاری در آن منطقه هستم.” و او نیز لبخندی زد و گفت: “شما هم کاری که من در این کار انجام می دهم را دوست دارید.”

اگرچه کاردناس گفت که بایدن اطلاعات خاصی ارائه نکرده است، اما او گفت که رئیس جمهور گفته است که “به زودی” پاسخ خواهد داد.

“من و همکارانم این احساس قوی را داشتم که او از پاسخ دادن به این سوالات با زبان بدن، کلماتش، با لبخندی بر لب و تشویق ما به دوست داشتن کاری که قرار است انجام دهد، لذت می برد. گفت کاردناس.

این یک خبر فوری است و به روز خواهد شد.

اظهار نظر بایدن در سالن شرقی
جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در مورد رویدادی برای معلم ملی و ایالتی سال ۲۰۲۲ در اتاق شرقی کاخ سفید در ۲۷ آوریل ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی اظهار نظر می کند. گفته می شود بایدن نشان داده است که آماده است برخی از بدهی های وام دانشجویی را بنویسد.
آنا پولساز / گتی ایماژ