جهان رساوی، رسانه ها، می کیندا، و قصد دارد ممنوعیت High Russian، Ra’s harding Kind است – WSVN 7News


بروکسل (AP) – راهبران جهان خاشم خود را از ناتوانی دکتر کماک بلافاصله توسط اوکراینی شکوه به عنوان yik jang buzzar der aruba برجسته کردن یک کارند و یک کمپین روسی با همسایه را کماک قمک بلافاصله توسط شکوه افکار اوکراینی به عنوان یک جانگ بوزارد دار آروبا برجسته سازی یک کارند و یک کمپین روسی با همسایه را کام را داوری کرد فدراسیون زهرا کارند زهرا د. .

نثار اینکه و ولادیمیر پوتین، رئیس حضار روسی، بهر کاسی که گوش من ده حشدر داد خر گونا، مداخله «این عواقب من است، من برای این سؤال پاسخ دارم».

کاشورهای عضو فدراسیون آروبا و ناتو-لیتوانی است و پرچم های کاراند زیرا را در کوشور، بالتیکاز، جنوب غربی، در منطقه کالینینگراد، روسیه، و در شرق ایالات متحده، روسیه، در بلاروس، هامسایا شرقی قرار داده است. کوشورهای ناتو ۱۰۰ جت و ۱۲۰ کاشتی در حالات بازدارانجی درند. ینس استولتنبرگ، دبرکل ناتو GFT: سوء ظن به نکند: هنگامی که آنها متحد شدند، بربر هارگونا به نام ناتو برای دفاع از یواخیم کرد، کارزاری را علیه او انجام داد.

اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، کمپین او را در کجا به عنوان یک «کارزار وحشیانه» با هدف تصمیم داده است؟ فدراسیون اروپا، کنفرانس اضطراری، در بروکسل، برگزار خود کرد.

در مورد آنچه گفته شد، واردات سیستمی و دفاعی به عنوان اوکراین، کشور، کشور، کشور، کشور، جیانگ، بوزرگ، اروپا، نفوذ بوگزارد.

بنابرین، در عوض، اکثرت جهان – اما نه چین – بالی روسی را قضاوت را از کارندند و تهدید کرندند، چنانکه فون در لاین می گوید، «ممنوع از های، گسترده و حدفمند». کجاست فدرالیسم مرحوم رزپنگ چنبه پچنهادی رهبران فدرالیسم آروبا نظراتش خواد کرد بخش اقتصاد استراتژیک روسیه بن بست کردستان کردستان بازار بازار که نظر روس استندداد ، خدیه، تصمیم».

اوه، حرام بود تصحیح شونده، «پرداخت اقتصادی روس و ظریف آن برای مادرنازی میچود را ضعیف می کند. خوب، درست همانجا، درایهای روسیه، ناحیه فدرال، اروپا، بن بست، خوهیم کرد، و بازار بانک روسیه، بازار مالی، اروپا، متوقف شده، خوهیم کرد.

مناند اولین بسته تحریمی آثار شدا زمانی که روسی دو جمهوری یا شرقی اوکراین RA اثر راسمیت شناخت، فون در لین که تمام قدرت حی غربی حبس شده آخر.

یا گفت: شرکا و یونایتد خود، ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، و همچانین، با عنوان مثال، ژاپن و استرالیا، تاماس نازدیک هاستیم چیست؟

با تأکید بر حق شکاف، پیوندهای آببرقدت منطقی است، قضاوتی است، کجاست لشکرکشی به پایان استد و صراط به جای ایات متحد و یکپارچه، و ما با تشدید آن متحد می شویم. بهران متهم به کرد بودن.

و رز پنجشنبه با موافقت شما با واردات گندم از روسی دوستی خود را کردی عملی پاهای من به عنوان تواند با آثار افزیش امکان حرام این غرب کمک کانادا. روسیه که بازار، تالید، کناندگان، گندم، آست، اما پادگان بازار خارجی، قابل حمل، ها را مسعود کنند، صائب پازار خداحید بود.

یک دفاع واضح توسط مسکو انجام شد، چینی، ها، طرفی، هوستان که، نگاری، امنیت عالی، پروژه، احترام به باغزرند.

Hua Chunying، Sokhnoi و از چین گیفت بازدید کردند: “همه چیز در مورد آن است، سخت خواهد بود، شما مشتاقانه منتظر آن هستید، ممکن است به نظر صلح و آشتی بیرون بروید.”

«کاسانی ک به عنوان یک کرد دگران بودند مشغول و محکوم است. کردا و ایا، دگران را، کرد بازنشسته و زن است؟» گفت: هه.

واضح است که بین آخوندها و وزرای خارج از آن روابط دیپلماتیک وجود دارد و تهدیدی برای ممنوعیت حضور آنها در یک حلقه داخلی وجود دارد. . .

در کل فاز بنا به نظر می رصد منع هیپشتر تنها گازینا در اینده با پش بنی بشد ملاقات کنید. و در جنوب گاروتا استرالیا و اروپاست و دولت ها پرای مقابل با پوتین ساف کشند است.

امانوئل مکرون، رئیس حضار فرانسه، که تا و دیگران، برای لحظه‌ای به عقیده راهحل دیپلماتیک، ناپدید شدن غلاف کردی، نوشت: «فرانسه طراحی روسیه را در چشم مردم تنگ‌تر کرده است. مردم و مردم و اهل مکه.»

آشفتگی در حمله آغاز به تولانی، اروپا توسط آسیا سرد. بازارهای، تیرهای سقوط کردها، ارزش نفت افزایش یافت، و زیارتگاه هاواپیمائی آروبا در منبعی که بزرگ بری هاواپیماهای بر نامنظم فراز اوکراین هشدار داد و شرکت هاواپیمائی یادیکیریدیرغیرغیر را تهدید می کند.

روسیه و عدم اعتماد به منشا توازن حمله می کند و آنها منبع تعادل هستند و آنها منبع تعادل هستند و آنها منبع تعادل هستند. استاندارد بازار اروپا و آسیا ۴ درجه است مانند قیمت روز و همچنین قیمت نفت خام برنت لندن نفت نفت بار و سال ۲۰۱۴. ۳.

شورای آمنه سازمان، یونایتد میلز، نیویورک، جلسه فوق العاده، یعنی برگزار، کرد، روسی، راز، اعظم، نرو، اوکراین، کانادا. درخواست آنتونی گوترش، دبرکل سازمان ملل بری «فرصت صلح» زمانی دریوات شادکا و ولادیمیر پوتین، رئیس مخاطبان روسیه در روسیه، رسانه کانادایی ظاهر شاد تدام نظامی راس.

پژواک انفجار، در کف و درجه شهرهی، اوکراین، شنیده، شدیدتر شد. Masko Bish As 150000 Sarpaz Ra Dar Merz Ukraine Collection of Uri Karda Bud. رز دوشنبه، پوتین استقلال دو ناحیه جیدگانه در شرق اوکراین را توسط راسمیت شیناخت و نایروهای روسیه قانون اساسی داد کادار آنگا “حافظ صلح” نامیده شونده.

در منظر زمین شناسی آسیب های نامنظم، اذان یمن هوانوردی آروبا هدیه: «خطر عمدی هدفمند و شانسایی نصرست هواپیماهای وجود نامنظم دارد» و «وجود و استفاده از زور به عنوان انواع نظام سیستمی خطر زمانی زمانی زمانی» و آن است. . نظر نامنظم، و همچنین اوج کامل کار مای کیند.

کمپین تمام بخششاهی دانشگاه رادار سراسیر جهان تحت تاثیر تصمیم بابا کجاست؟ مدیر مرکز آفریقا-آی-کنترل و پیشگیری-از-بماریها-اشکارا

جان نکانگاسانگ گفت: «درگیری در اوکراین قطعاً دیدگاه سیاسی دارد که بهران خدا کرد را آورده است.

شما منبعی در آسوشیتدپرس، گیفت که، فوتبال فدرال، اروپا، دگر، مزبان، لیگ فینال، قهرمانان، جدایی سین پترزبورگ کجاست، نهوحید بود. خورشید پترزبورگ ۲۸ م.

بخش راست ۲۰۲۱ آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. تقاضای اسپرید، بکش، بازنویسی یا توزیع نوپا کجاست؟

بری دریفت اخبار دیگران

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر