جنون نیویورک رها شده تا بقیه ما را تهدید کند – dl-it


نیویورک به دلیل قوانین بدون عواقبش و قضاتی که عدالت را با سه در اجرا می کنند، تبدیل به شهر دوج شد.

باور نمیکنی؟ پست را در هر روز هفته بخوانید و داستان‌هایی از تیراندازی‌های وقیحانه در طول روز، سرقت‌های جواهرفروشی، دزدی وقیحانه از مغازه، و داستان‌های متخلفان زنجیره‌ای که در این پنج منطقه ویرانی به بار آوردند، خواهید دید.

این به ویژه برای من شخصی است زیرا در اوایل سال جاری در قطار ششم در برانکس با یک مرد بی خانمان دچار مشکل عاطفی روبرو شدم.

شاید خوانندگان به یاد داشته باشند که من و همسرم با مرد جوانی گیج و پابرهنه آشنا شدیم که در مقابل او ایستاد و یک مسافر مسن را با تیغ تهدید کرد. مردی که بعداً توسط پلیس به نام جاناتان گونزالس شناسایی شد، تهدید کرد که گلوی مسافر دیگری را خواهد برید، جرأت کرد او را متوقف کند و از Rikers درخواست “سه مربع در روز” کرد.

آنقدر آن را صرف کردم تا آن مرد دیگر برود. بعد از اینکه در ایستگاه بارچستر از قطار پیاده شدم، با ۹۱۱ تماس گرفتم و پلیس نیویورک چند ایستگاه بعد او را برد.

مترو به هم ریخته است

گونزالس دستگیر شد، برای ارزیابی به یک بیمارستان محلی فرستاده شد و سپس توسط دادستانی منطقه برانکس به تهدید متهم شد.

پرونده همچنان باز است. گونزالس در ماه مارس در دادگاه حاضر نشد و برای او حکم بازداشت صادر شد. از آن زمان، او هفت یا هشت بار به اتهام مواد مخدر در شرق ساید دستگیر شده است – اما هنوز دستگیر نشده است.

پلیس نیویورک در مترو
شهردار اریک آدامز راه هایی را برای کاهش جرایم مترو پیشنهاد کرده است، اما خشونت همچنان ادامه دارد.
پل مارتینکا

از آنجایی که دزدی از مغازه جرم وثیقه نیست، گونزالس را نمی توان بازداشت کرد. و به دلایلی، قضات منهتن بدشان نمی‌آید که او حکم برانکس خود را ادامه دهد – شاید فقط او را به دادگاه برانکس بازگرداند.

این دیوانگی است. گونزالس به احتمال زیاد از بیماری روانی رنج می برد. او به وضوح کمکی را که به وضوح نیاز دارد دریافت نمی کند. اما قضات منهتن معتقدند که او می تواند تاریخ محاکمه خود را تعیین کند.

رویکرد دستگیر و رها برای تکرار دزدان فروشگاهی در منهتن نتیجه معکوس دارد و اعتماد عمومی به سیستم دادگاه ما را تضعیف می کند.

من یک مترو اختصاصی هستم. من حاضر نیستم در رفت و آمد روزانه خود را فاش کنم زیرا نمی توانیم زمین را به جنایت و هرج و مرج بسپاریم.

یک روز صبح، با بند کفشم در گوشه ای از ماشین مترو طفره رفتم. و در ماشینی که نشسته بودم، مرد بی خانمانی را دیدم که روی یکی از صندلی ها با ملحفه سفید خوابیده بود. کالسکه

قبل از اینکه متوجه شوم نمی توانند – یا باید، پاک کننده های مترو MTA را از داخل ماشین تماشا کردم.

در همان ایستگاه ماه گذشته، همکار آنها، آنتونی نلسون، با شکستگی استخوان ترقوه، دررفتگی بینی و جراحات دیگر پس از اینکه تلاش کرد از آزار و اذیت مجرمان یک زندانی بی خانمان سوری (در نهایت ۴۲ نفر دستگیر شد) جلوگیری کند، در بیمارستان بستری شد.

آنتونی نلسون
کارمند MTA آنتونی نلسون توسط الکساندر رایت مورد حمله قرار گرفت.
رابرت میلر

مظنون، الکساندر رایت، یکی از فرشتگان پوستر برای عدالت در گردان، در Rikers نشسته و منتظر محاکمه درباره آخرین حمله است. خانواده نلسون و اتحادیه کارگران حمل و نقل دور او تجمع کردند و خواستار پیگرد قانونی مهاجم او تا حد امکان شدند.

در همین حال، سازمان حمل و نقل و حمل و نقل به دنبال ممنوعیت دادگاه رایت در سیستم مترو به مدت سه سال است. کسانی که به کارگران ترانزیت حمله می کنند و مسافران را تهدید می کنند باید بدانند که رفتار مجرمانه عواقبی دارد.

افراد مبتلا به بیماری روانی شدید باید پاسخگو باشند و از منظر بشردوستانه نیاز به درمان سلامت روان در محیطی مناسب با جنایات خود داشته باشند.

الکساندر رایت،
الکساندر رایت یک جنایتکار تکراری است، با گذشته خطرناک آسیب رساندن به دیگران.
nypd

وضعیت EDP در مترو هنوز واقعی و خطرناک است. من خوش شانس بودم که به سرنوشت آقای نلسون دچار نشدم.

الگوی “انتخاب، رها کردن، تکرار” افرادی مانند جاناتان گونزالس امنیت عمومی را به خطر می اندازد و هیچ کاری برای ارائه مراقبت های مورد نیاز آنها انجام نمی دهد.

شهردار آدامز مطمئناً کنترل وضعیت مترو را در دست ندارد. او به قانونگذاران و قضات از آلبانی نیاز دارد تا با تلاش های او برای ایمن تر کردن سیستم حمل و نقل همکاری کنند.

مایکل بنجامین عضو سابق انجمن و عضو هیئت تحریریه پست است.