رژیم لاغری سریع

جنرال موتورز مالکیت سهم کروز را به ۸۰ درصد افزایش داد – اخبار Raft25


کایل وگت، مدیرعامل کروز در بیانیه ای گفت که عملیات کروز به عنوان “یک شرکت مستقل که در یک سرمایه گذاری مشترک انعطاف پذیر با جنرال موتورز فعالیت می کند” تغییر نخواهد کرد.

او گفت: «درگیری مداوم CROها و GM، و همچنین قدرت مالی و مقیاس تولید جنرال موتورز، توانمندسازهای مهم و تمایزات کلیدی برای کروز هستند زیرا ما پیشرفت خود را تسریع می‌کنیم و وارد فاز بعدی بازاریابی می‌شویم.»

در ماه فوریه، کروز شروع به ارائه وسایل نقلیه خودران رایگان به عموم مردم در سانفرانسیسکو کرد.

این شرکت در حال آماده شدن برای گسترش به شهرهای دیگر و استفاده از وسایل نقلیه خارج از پیچ‌های شورلت است که امروزه استفاده می‌شود. Origin Cruise، یک شاتل الکتریکی خودکار، قصد دارد سال آینده راه اندازی شود.

این شرکت پنج مجوز از شش مجوز را برای دریافت هزینه از مشتریان برای سفر بدون راننده در کالیفرنیا دریافت کرده است.

واگت در این ماه گفت که همسویی بین کروز و جنرال موتورز برای پیشرفت کروز بسیار مهم بوده است. او گفت که تیم‌های این دو عملیات با هم کار می‌کنند تا فناوری AV را بسازند و آن را در خودروهای تولیدی ادغام کنند.

وگت در این ماه گفت: «آنچه برای من واقعاً اهمیت دارد این است که مری بارا، تیم رهبری جنرال موتورز و هیئت مدیره جنرال موتورز آینده ما را به همین شکل می بینند. و این همان چیزی است که ما به آن دست یافته ایم. [a close relationship with GM] این حرکت امروز برای ما مناسب است.»

بر اساس این بیانیه، کروز همچنین روز جمعه برنامه ای را برای حفظ و تشویق کارکنان جدید راه اندازی کرد که به کارگران واجد شرایط امکان افزایش بلندمدت در سهام خصوصی و انعطاف پذیری در نقدینگی سهام را می دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر