جنجال خبرنگار پرتغالی بر سر سوال/مصاحبه طارمی نصف شد! خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین الملل


به گزارش خبرنگار مهر، امروز شنبه تیم پورتو در هفتمین دوره لیگ پرتغال میهمان استوریل بود که این دیدار مهیج با تساوی یک بر یک به پایان رسید. مهدی طارمی مهاجم ایرانی از ابتدا در ترکیب پورتو حضور داشت و در دقیقه ۹۰+۹۰ با یک ضربه پنالتی گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

این دیدار به دلیل اخراج بازیکن از استوریل، اعلام پنالتی پورتو در دقایق از دست رفته و درگیری هواداران از حساسیت بالایی برخوردار بود و حواشی آن نیز تحت تاثیر آشوب های پایانی بازی قرار گرفت. یک مسابقه.

طارمی پس از سوت پایان بازی مقابل خبرنگار و دوربین اسپورت تی وی برای مصاحبه ایستاد. او ابتدا درباره تساوی پورتو گفت: بازی سختی بود. ما این را می دانستیم. در نیمه اول خوب بازی نکردیم و در نیمه دوم خیلی بهتر بودیم. فرصت های زیادی داشتیم. موقعیت های زیادی داشتیم و یک توپ از تیرک دروازه خارج شد. بهتر از استوریل کار کردیم و پیروز نشدیم. سخت است، اما باید ادامه دهیم و در آینده بهتر شویم.

در ادامه این خبرنگار از طارمی سوالی مبنی بر تلاش برای شبیه سازی و فریب داوران برای گرفتن پنالتی پرسید، اتفاقی که طارمی در بازی اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا دچار آن شد و از بازی اخراج شد. طارمی با خنده ای کنایه آمیز گفت: این سوال شماست؟ اون بازی رو دیدی؟

این خبرنگار گفت که آن را دیده است و دوست دارد بداند ترامی چه فکری می کند. مهاجم ایرانی که به سختی انگلیسی صحبت می کند، گفت: پای چپ من زیر پای ویتسل بود. من باید به سمت راست می رفتم. نمیتونستم سمت چپ برم این یک شبیه سازی نبود و یک برخورد وجود داشت.

سپس طارمی گفت که مصاحبه اش برای این بازی بوده نه برای موضوعات دیگر و به این ترتیب با خروج از مرحله مصاحبه صحبت هایش را نیمه تمام تمام کرد.