جمهوریخواهان مقاوم در برابر جرم و جنایت، اعتماد به تورم را افزایش می دهند – Raft25 news


علیرغم خروج از اوج تاریخی ترجیح رأی جمهوری‌خواهان که پاییز گذشته به دست آمد، نظرسنجی اخیر ABC News/Washington Post نشان داد که مزیت گسترده جمهوری‌خواهان در اعتماد به آنها برای مهار تورم و رسیدگی به جرم و جنایت، این حزب را به رأی دادن به انتخابات میان‌دوره‌ای ۲۰۲۲ سوق داده است. موقعیت قوی را در

آمریکایی ها به جمهوری خواهان نسبت به دموکرات ها برای کنترل تورم ۱۹ درصدی اعتماد دارند. اقتصاد به طور کلی ۱۴ امتیاز از هم فاصله دارد. و جرم ۱۲ امتیاز است. در نتایج ABC/Post در ۳۲ سال پیش، اعتماد به جمهوری خواهان در رسیدگی به جرایم بالاترین (با ۱ امتیاز) است. اعتماد به اقتصاد اندکی نسبت به اوج دو ماه قبل کاهش یافته است.

برای مشاهده نتایج کامل، نمودارها و جداول PDF را ببینید.

از طرف دموکرات‌ها، تایید جو بایدن برای ریاست‌جمهوری هنوز در زیر آب مانده است، اما از فوریه تا کنون پنج امتیاز افزایش یافته است که ناشی از ارزیابی بهتر از همه‌گیری ویروس کرونا (+۷ امتیاز) و جنگ اوکراین (+۹) است. با این حال، ۵۲ درصد از آمریکایی ها به طور کلی عملکرد بایدن را تایید نمی کنند، در حالی که ۴۲ درصد به نفع آن هستند. تعداد مخالفان «به شدت» ۲:۱ بیشتر از تأییدکنندگان قوی است که به طور بالقوه نشان دهنده انگیزه رای دادن در پاییز است.

علاوه بر این، ارزیابی بایدن از مدیریت تورم در بالاترین حد خود در ۴۰ سال گذشته است، به طوری که ۶۸ درصد از آمریکایی‌ها در این نظرسنجی برای ABC توسط Langer Research Associates مخالفت کردند. ۵۷ درصد کوچک اما همچنان با کار او در زمینه اقتصاد به طور گسترده مخالف هستند.

تا ماه نوامبر، رای دهندگان ثبت نام شده اساساً بین ۴۶ تا ۴۵ درصد نامزدهای دموکرات و جمهوری خواه مجلس نمایندگان را به طور مساوی تقسیم می کنند. این کاهش قابل توجهی نسبت به جمهوری خواهان با ۷ امتیاز در فوریه و ۱۰ امتیاز در نوامبر سال گذشته است. دومی بیشترین مزیت میان دوره ای را در نظرسنجی های ABC/Post 40 سال پیش به جمهوری خواهان می دهد. این تغییرات ناشی از رقابت نزدیک میان رای دهندگان مستقل است که در اکثر انتخابات ملی مستقل هستند، به طوری که جمهوری خواهان ۵۰-۳۲٪ در نوامبر و اکنون ۴۲-۴۲٪ برنده شدند.

اما از نظر تاریخی، شکاف کلی فشرده در ترجیحات رای گیری کنگره در میان رای دهندگان ثبت نام شده در رای گیری پیش از انتخابات برای یک نتیجه قوی جمهوری خواهان کافی بود. این مورد در سال ۲۰۱۰ بود، زمانی که حزب جمهوری خواه ۶۳ کرسی در مجلس نمایندگان به دست آورد. و در سال ۱۹۹۴ ۵۴ کرسی به دست آورد. (حتی کمتر در سال ۲۰۱۴، اما همچنان جمهوری خواه ۱۳ کرسی برنده شد.)

تورم

تورم محرک اصلی است. نیمی از آمریکایی ها نگران این موضوع هستند. ۴۴ درصد دیگر نه تنها نگران بودند، بلکه عصبانی بودند. فقط ۶ درصد بی تفاوت هستند.

دیدگاه ها در مورد تورم مربوط به حزب گرایی و ترجیحات رای است. در میان رای دهندگان ثبت نام شده (عمدتاً جمهوری خواهان) که از تورم عصبانی هستند، نامزد مجلس نمایندگان ۶۳ تا ۲۶ درصد از دموکرات ها برتری دارد. در میان افراد نگران اما نه خشمگین (از جمله اقلیت بی علاقه)، این رقم برای دموکرات ها به ۶۲ تا ۳۰ درصد تغییر می کند.

در یکی دیگر از شاخص‌های اقتصادی، با بازگشت بیکاری به سطح قبل از همه‌گیری، ۵۰ تا ۴۳ درصد از آمریکایی‌ها معتقدند که می‌توانند به راحتی شغل‌هایی با درآمد خوب در جوامع خود پیدا کنند. اما این به دموکرات ها کمکی نمی کند. زیرا رای دهندگان ثبت نام شده که می گویند مشاغل خوبی در منطقه آنها وجود دارد، نامزد جمهوری خواه را با ۱۰ امتیاز ترجیح می دهند. و در حالی که افراد نسبتا کمی به دنبال شغل هستند، همه قیمت های بالاتری می پردازند.

مسئله

در حالی که حزب جمهوری خواه اقتصاد و جرم و جنایت را هدایت می کند، طرفین ذاتاً به مسائل مهاجرت گره خورده اند و برای رسیدگی به تحصیلات خود اعتماد نزدیکی دارند. در حالی که می سی سی پی در حال آماده سازی حکم دادگاه عالی مبنی بر ممنوعیت سقط جنین پس از ۱۵ هفته بارداری است، دموکرات ها پیشتاز سقط جنین هستند (+۱۰ امتیاز).

دموکرات ها در دو موضوع دیگر مربوط به برابری اجتماعی پیشتاز زیادی دارند. رفتار برابر با گروه‌ها بدون توجه به گرایش جنسی یا هویت جنسی، با تسلط دموکرات‌ها ۵۵ تا ۲۶ درصد.

blank

در میان گروه‌ها، زنان عموماً در مورد مسائل مورد آزمایش بیشتر از مردان به دموکرات‌ها اعتماد دارند. در یک مثال، جمهوری خواهان شکاف بزرگی دارند و مردان ۵۶ تا ۲۹ درصد از اقتصاد را در مقابل ۴۴ تا ۴۳ درصد زنان تشکیل می دهند. مانند مردان، سفیدپوستان ۳۰ درصد به جمهوری‌خواهان در اقتصاد اعتماد دارند. مردم از گروه های نژادی و قومی طرفدار دموکرات ها هستند، اما با ۱۱ امتیاز کمتر. استقلالی ها ۱۶ امتیاز به جمهوری خواهان متمایل شدند. ۱۵ درصد از مستقل ها داوطلبانه اعلام می کنند که به هیچ حزب سیاسی در اقتصاد اعتماد ندارند.

بایدن

محبوبیت بایدن او را در شرکتی قرار نمی دهد که به او حسادت می کند. در این مرحله، تنها یک رئیس جمهور سابق وجود داشت که در نظرسنجی های دولت ترومن، ۵۶ درصد محبوبیت بیشتری برای دونالد ترامپ داشت. (چهار نفر از ۱۳ سلف او در سطح حمایت بایدن بودند.)

blank

نگاه به سوی دیگر به دموکرات‌ها دلگرمی نمی‌دهد. موضع بایدن قبل از انتخابات نوامبر هنوز مشخص نیست، اما در حال حاضر این وضعیت مشابه ورود به اولین انتخابات میان دوره ای ترامپ است (۴۰ درصد، از دست دادن ۴۰ کرسی حزبش). بدتر از تأیید باراک اوباما در اکتبر ۲۰۱۰ (۵۰٪، ۶۳ کرسی از دست رفته). بیل کلینتون در سال ۱۹۹۴ (۴۸ درصد، ۵۴ کرسی را از دست داد) و رونالد ریگان در سال ۱۹۸۲ (۴۹ درصد، ۲۶ کرسی را از دست داد). استثنا جیمی کارتر بود که در اولین انتخابات میان دوره ای کرسی های خود را از دست داد، اما همچنان ۱۵ کرسی، یعنی ۴۹ درصد حمایت را به دست آورد. البته زمان برای تغییر میزان محبوبیت بایدن وجود دارد.

blank

رتبه بندی های ضعیف بایدن، به ویژه در اقتصاد، اساساً نسبت به فوریه تغییری نکرده است. این شامل کسری ۲۵ امتیازی بین استقلالی ها می شود. در مورد ارزیابی بدتر او از تورم، ۳۸ درصد در حزب او و ۴۲ درصد در میان لیبرال ها، یک گروه سرسخت دموکرات، با آن مخالفت کردند. مخالفت با تورم به ۶۵ درصد معتدل ها، ۷۴ درصد مستقل ها و ۹ نفر از ۱۰ جمهوری خواه و محافظه کار افزایش یافت.

باز هم، با توجه به نرخ پایین بیکاری، بایدن در ایجاد شغل ضعیف تر است، اما نه چندان خوب. ۴۱ درصد موافق، ۴۶ درصد مخالف. ارزیابی او از جنگ اوکراین شبیه به نفع مخالف است، با ۴۲-۴۷٪. در این مورد، در حالی که هنوز در آب است، مصوبات از بهمن ماه ۹ امتیاز افزایش یافته است و کسانی که اظهار نظر نکرده اند، بر همین اساس سقوط کرده اند. عدم تایید به همان شکل باقی می ماند.

بایدن در حال بررسی بیش از ۵۰ درصد از مسائلی است که در این نظرسنجی آزمایش شده است: همه گیری. در اینجا، او دارای رتبه محبوبیت ۵۱-۴۳٪ و چرخش ۴۴-۵۰٪ است، درست همانطور که نوع Omicron دو ماه پیش وحشی بود.

همانطور که در کل اشاره شد، میزان محبوبیت جو بایدن، معاون رئیس‌جمهور سابق برای دفتر کل، پنج امتیاز افزایش یافت و به ۴۲ درصد رسید، در مقایسه با پایین‌ترین سطح ریاست‌جمهوری وی در فوریه، پنج امتیاز افزایش داشت. این شامل بالاترین امتیاز در میان اسپانیایی‌ها (۶۲ درصد موافق) بلافاصله پس از تصدی پست و امتیاز ۹+ در میان ساکنان شهر از فوریه بود.

روش شناسی

نظرسنجی ABC News/Washington Post توسط یک نمونه تصادفی از ۱۰۰۴ بزرگسال شامل ۹۰۷ رای دهنده ثبت نام شده به زبان انگلیسی و اسپانیایی از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه از ۲۴ تا ۲۸ آوریل ۲۰۲۲ انجام شد. حاشیه خطای نتایج با احتساب اثرات طراحی ۳.۵ درصد است. در کل نمونه، احزاب ۲۹-۲۵-۴۰٪، دموکرات ها-جمهوری خواهان-مستقل ها و ۳۰-۲۶-۳۸٪ رای دهندگان ثبت نام شده هستند.

نظرسنجی برای ABC News توسط Langer Research Associates با نمونه گیری و جمع آوری داده ها توسط Abt Associates تهیه شد. در اینجا می توانید درباره روش نظرسنجی ما بیشتر بدانید.