جلسه دوم برای هماهنگی برای گذر از اوج بارداری ۱۴۰۱ برگزار شد


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان اعلام کرد:

جلسه دوم برای هماهنگی برای گذر از اوج بارداری 1401 برگزار شد
MeetNews | دکتر علی خدری در این جلسه که با حضور نمایندگان شرکت ها، مدیران برق شهرستان ها و مدیران ستادی برگزار شد، با اشاره به فصل گرما در پیش رو، افزایش دما و افزایش متناوب مصرف برق گفت: سال جدید برنامه های مدون است. برای مدیریت مصرف برق و عبور موفقیت آمیز پیک بار در سال جاری توسعه و اجرا شد.

الخدیری با اشاره به گرمای شدید و زودرس و مشکل نیروگاه‌های برق آبی خوزستان، برنامه‌ها و برنامه‌های این شرکت را برای مدیریت مصرف، توسعه و کنترل از راه دور در سه بخش مشترکین اولیه و ثانویه تقاضای مشترکین و مشترکین آمپر در اولویت قرار داد. .

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در سال گذشته پیک ساعی را به عنوان یکی از مهمترین برنامه های اجرایی خود انتخاب کرده است، افزود: امسال با توجه به افزایش مصرف به دلیل گرمای زودهنگام و افزایش دما، مشترکین باید از طریق آن قابل کنترل و قابل مشاهده باشند. : قطعی برق با جدول زمانی می رسد و هزینه خانه به صفر می رسد. البته مشترکان هدف کنترل می شوند، یعنی مشترکانی که از الگوی مصرف فراتر می روند.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان تصریح کرد: خط قرمز ما قطعی آبونمان خانگی است که باید با برنامه مدون مدیریت مصرف از قطعی های احتمالی برق جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به افزایش ۳۶ درصدی مصرف برق در هفته گذشته نسبت به سال گذشته، گفت: پذیرش مصرف برق مشترکان بهترین راه برای مدیریت مصرف از راه دور است و اگر مشترک الگوی مصرف نامناسبی داشته باشد یا تقاضا بیش از حد باشد، کنترل از راه دور انجام می شود. دسترسی به مدیریت مصرف.

این مقام مسئول صنعت برق خوزستان ادامه داد: با برگزاری جلسات مختلف با استان ها، ادارات، ادارات، سازمان های مختلف، اقشار و ائمه جماعات و انعقاد تفاهم نامه همکاری در برنامه های پاسخگویی به بار این اداره با مصرف کنندگان (بخش کشاورزی، صنعت و مدیریت دولتی) اطلاعات جامعی جهت رعایت الگو و کاهش مصرف به کلیه مشترکین ارائه خواهد شد.

همچنین در این جلسه بر ضرورت تشکیل کارگروه توزیع برق به پیک های شهرستان ها به صورت روزانه و ارسال گزارش عملکرد تاکید شد.

جلسه دوم برای هماهنگی برای گذر از اوج بارداری 1401 برگزار شد