جلسه بررسی مشکلات آب و برق در شهرستان های مسجد سلیمان، هفتکل، لاله و اندیکا برگزار شد.


جلسه بررسی مشکلات آب و برق در شهرستان های مسجد سلیمان، هفتکل، لاله و اندیکا برگزار شد.

MeetNews | مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در این نشست با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه جایگزینی سیم های مسی با کابل های خودنگهدار در شهرستان هفتکل، از مزایای اجرای این طرح ها توضیح داد.

الخدری گفت: در زمینه شبکه توزیع برق هفتکل اقدامات بسیار خوبی انجام شده است که از آن جمله می توان به استفاده از ۱۸ کیلومتر کابل خودنگهدار برای تعویض سیم های فرسوده و همچنین تعویض لامپ های روشنایی فرسوده اشاره کرد. در تمام بلوارها و خیابان های اصلی با چراغ های LED.” وی همچنین به احداث شبکه روشنایی به طول یک کیلومتر در ورودی شهر اشاره کرد.

الخدری با اشاره به برنامه های در دست اجرا شرکت توزیع نیروی برق خوزستان افزود: در راستای رفع شبکه های فرسوده، افزایش ضریب ایمنی شبکه، ایجاد مبلمان شهری و روستایی و استانداردسازی شبکه، طرح تبدیل شبکه های سیمی به کابل خود نگهدار شهرستان هفتکل با توجه به چشم انداز برد مشخص شده ۳۰ کیلومتر است.

وی افزود: با اجرای این طرح قسمت زیادی از مشکلات شبکه های فشار ضعیف شهر هفتکل حل می شود و تا پایان سال کل شبکه سیمی این شهر به کابل های خود نگهدار تبدیل می شود.

وی گفت: در کنار جایگزینی سیم‌های فرسوده با کابل‌های خودنگهدار، پروژه احداث شبکه روشنایی معابر ورودی شهرها و تعویض چراغ‌های فرسوده از دیگر برنامه‌های شرکت توزیع خواهد بود. مسجد سلیمان و لالی». و شهرهای هفتکل و وندیکا. تخصیص نقدینگی مورد نیاز توسط نماینده مجلس و مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت نیرو باید پیگیری شود.

بر اساس این گزارش؛ در جلسه مذکور، مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت نیرو، نماینده مناطق مسجد سلیمان، هفتکل، اندیکا و لالی در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، مدیرعامل آب خوزستان و شرکت برق و مدیران اجرایی شرکت آب و فاضلاب و برق در استانداری و فرمانداران و مدیران آب و برق چهار شهرستان.

از اقدامات مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان قدردانی کردند.