جسد زن گمشده پس از رانش گل در آبشار جنگلی پیدا شد


مقامات روز جمعه گفتند که جسد یک زن پس از سیل گل، سنگ و سایر آوارها که در هفته جاری در Forest Falls را درنوردید ناپدید شد.

به گفته اداره کلانتری شهرستان سن برناردینو، دوریس جاگلو، ۶۲ ساله، حدود ساعت ۳:۱۵ بعد از ظهر پنجشنبه در نزدیکی دره و دره فالز پیدا شد.

این وزارتخانه گفت که جسد وی “در زیر چندین فوت گل، سنگ و آوار دفن شده است”.

ستوان جف آلیسون گفت که محققان یکی از سگ های جاگلو را در خانه او زنده پیدا کردند، اما دو سگ دیگر او تا روز جمعه ناشناس ماندند.

باران شدید روز دوشنبه بخش‌هایی از شهرستان سن برناردینو را درنوردید. برخی از مناطق نزدیک ناحیه سوختگی اسکار اپل و الدورادو بیش از دو اینچ باران در یک ساعت بارید، زیرا بقایای طوفان گرمسیری کی به سمت بالا سواحل کالیفرنیای جنوبی حرکت کردند.

اوک گلن و آبشار جنگلی در برخی مناطق تحت تأثیر جریان‌های زباله به ضخامت ۱۰ تا ۱۲ فوت قرار گرفتند که صخره‌ها، صخره‌ها و درختان را به جوامع و جاده‌ها هل دادند.

اداره کلانتری گفت: “طوفان قدرتمند منجر به جریان های زباله ای شد که از طریق زهکشی طبیعی و بستر رودخانه های Forest Falls عبور کرد. هنگامی که جریان بزرگی از گل و صخره های بسیار بزرگ فرود آمد، سراسر دارایی Jagillo را فرا گرفت و با خانه او برخورد کرد و باعث شد. آسیب ساختاری قابل توجه و حمل همه چیز در مسیر خود.”

جریان زباله اغلب هنگام بارندگی در مناطق سوخته اخیر رخ می دهد.

جیسون کین، هیدرولوژیست تحقیقاتی USGS که رانش گل مونتسیتو در سال ۲۰۱۸ را پوشش داد که منجر به کشته شدن ۲۳ نفر در سراسر جهان شد، گفت: “جنوب کالیفرنیا دارای سابقه طولانی سیل آتش سوزی است و بالاترین خطر جریان زباله پس از آتش سوزی را دارد.” در سال گذشته، مناطقی که آتش‌سوزی‌های Ranch 2، Bobcat، Apple و El Dorado در آن سوخته‌اند، در برابر جریان‌های زباله بسیار آسیب‌پذیر بوده‌اند.

مقدار استاندارد باران مورد نیاز برای جریان زباله پس از آتش سوزی متوسط ​​تا شدید معمولاً حدود نیم اینچ در ساعت است، اما برخی از این مناطق آنقدر شیب دار و ناپایدار هستند که می توانند تا ۲۰ اینچ طول بکشند. کین در آن زمان گفت: “شروع به دیدن گل و لای و سقوط سنگ ها کنید.”