جاناتان مارتینز پنج ساله در یک تصادف در کوئینز کشته شد


نیویورک – یک کودک در تصادف روز پنجشنبه در کوئینز کشته شد.

این اتفاق در خیابان ۱۰۰ و خیابان مکینتاش حوالی ساعت ۵:۴۵ بعد از ظهر رخ داد.

تالیا پرز از CBS2 با اعضای خانواده که قربانی را جاناتان مارتینز ۵ ساله شناسایی کردند صحبت کرد. آنها می گویند که خانواده در آستوریا زندگی می کنند اما در حال رفتن به پارکی در شرق المهرست بودند که فاجعه رخ داد.

پسر عموی او، سیلویا گاریس، گفت: “من در یونکرز زندگی می کنم.” خواهرم به من زنگ زد و گفت کسی او را زده است.»

جرز می گوید که خانواده اش از هم پاشیده اند و او می خواهد که راننده پس از تصادفی که باعث کشته شدن پسر عمویش شد، خود را تحویل دهد.

یکی از همسایه‌ها ویدیوی Ring را از یک وانت سفید رنگ که در خیابان مکینتاش در حال رانندگی بود، قبل از تصادف با پسر به اشتراک گذاشت.

همسایه پاتریشیا سوئرو گفت: «می‌دانی، من احساس ناراحتی می‌کنم زیرا این کار آسان نیست.

منابع به CBS2 گفتند که پسر به همراه پدر و مادر و برادر بزرگترش که دست پدرش را گرفته بودند، راه می رفت. گفتند پدر با دیدن کامیون در حال منحرف شدن او را عقب کشید اما ماشین با پسر برخورد کرد و او را کشید. سپس راننده پیاده شد.

پلیس می گوید کودک به سرعت به بیمارستان ال ماهرست منتقل شد و در آنجا جان باخت.

همسایه ها می گویند مدتی است که نگران این تقاطع هستند.

همسایه دیانا تاکوری گفت: “این کمی خطرناک است زیرا بسیاری از مردم با سرعت زیاد می آیند زیرا علامت ایست وجود ندارد، محدودیتی وجود ندارد.” آنها در واقع گاهی مسابقه می دهند.”

سورو گفت: «بعضی از مردم خیلی سریع رانندگی می کنند و چیزهای دیگر. ما به یک علامت توقف نیاز داریم و به یک بازیکن دروغین در جامعه خود نیاز داریم.”

Soiro می‌گوید که او و همسایگانش اخیراً برای ایجاد یک دست‌انداز در خیابان‌های ۹۹ و ۲۵ در چندین بلوک آن طرف‌تر درخواست کرده‌اند که به کاهش سرعت رانندگان کمک می‌کند. او می‌گوید حالا وقت آن است که یکی دیگر در ۱۰۰ و مکینتاش باشد.

سورو گفت: “نیویورک، آنها باید کاری انجام دهند.”

تحقیقات در حال انجام است. پلیس به دنبال یک وانت دوج رم سفید رنگ است.