جامعه خودمختار دیزنی می گوید فلوریدا نمی تواند محله را بدون پرداخت بدهی خود حل کند – CBS Tampa


اورلاندو، فلوریدا (CW44 News at 10 | CNN) – منطقه تخصصی دیزنی، Reedy Creek Improvement District، می گوید فلوریدا قصد دارد سال آینده برچیده شود. قانونی نیست مگر اینکه ایالت بدهی های کلان Reedy Creek را پرداخت کند.

Reedy Creek یک منطقه ویژه دولتی در می ۱۹۶۷ است که مدیریت گسترده زمین در داخل و اطراف پارک های موضوعی مرکزی در مرکز فلوریدا را در اختیار شرکت والت دیزنی قرار می دهد. به گفته آژانس رتبه بندی اعتباری Fitch Ratings، با آن، Reedy Creek اکنون حدود ۱ میلیارد دلار بدهی اوراق قرضه معوق دارد.

بیشتر بخوانید: قایقرانان توسط اداره کلانتری شهرستان هیلزبورو نجات یافتند

در بیانیه ای که پنجشنبه گذشته برای دارندگان اوراق قرضه صادر شد، Reedy Creek خاطرنشان کرد که قانون ۱۹۶۷ شامل وام مسکن فلوریدا به دارندگان اوراق قرضه نیز می شود. این قانون بیان می‌کند که فلوریدا «به هیچ‌وجه حقوق یا راه‌حل‌های جبران خسارت دارنده را نقض نمی‌کند… تا زمانی که تمام این اوراق، همراه با بهره آن، و تمام هزینه‌ها و هزینه‌های مربوط به عمل یا دادرسی از طرف یا از طرف چنین دارندگانی. به طور کامل برآورده شده اند و فارغ التحصیل شده اند.”

به دلیل این وعده، Reedy Creek گفت که انتظار دارد معاملات را طبق معمول ادامه دهد.

“با توجه به تعهد ایالت فلوریدا به دارندگان اوراق قرضه این شهرستان، Reedy Creek انتظار دارد تا با ادامه عملیات فعلی خود، از جمله اخذ و جمع آوری مالیات و جمع آوری درآمد و پرداخت اوراق قرضه، پتانسیل خود را کشف کند. Reedy Creek گفت: و اوراق قرضه درآمد سود، مطابق با شرایط اوراق قرضه خود و دارایی های خود را اداره و نگهداری می کنند.

این بیانیه که به شورای اوراق بهادار شهرداری ارسال شد، اولین پاسخ محله تحت مدیریت دیزنی از زمانی است که جمهوری خواهان در فلوریدا قانونی را تصویب کردند که این محله را در اول ژوئن ۲۰۲۳ منحل می کند. فرماندار ران دیسانتیس این قانون را روز جمعه به قانون تبدیل کرد. دیزنی هیچ اظهارنظر عمومی در مورد این قانون نداده است.

قانون جدید تنها دو صفحه است و از هرگونه بحث در مورد جزئیات در مورد چگونگی باز کردن نیم قرن قراردادهای زیرساختی اجتناب می کند، و همچنین گام های بعدی را در این فرآیند پیچیده پیشنهاد نمی کند. همسایگان در همسایگان Orange و Osceola ابراز نگرانی کرده اند که در بازپرداخت بدهی Reedy Creek گیر کرده و باید مالیات بر دارایی را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

جری ال. دمینگ، شهردار اورنج کانتی، در ۲۱ آوریل به خبرنگاران گفت: «اگر مجبور باشیم اولین پاسخ – برنامه ایمنی عمومی برای Reedy Creek – را بدون درآمد جدید به عهده بگیریم، برای بودجه ما در اینجا در اورنج کانتی ترسناک خواهد بود. . برای رای عمومی در آن روز. “برای پر کردن این شکاف، بار غیرضروری بر دوش بقیه مالیات دهندگان در اورنج کانتی خواهد گذاشت.

دیسانتیس گفته است که فلوریدی ها به دلیل قانون شاهد هیچ گونه افزایش مالیاتی نخواهند بود و از دیزنی خواسته است که “سهم منصفانه” مالیات را بپردازد. او قانون انحلال Reedy Creek را به عنوان “اولین گام در فرآیندی برای اطمینان از اینکه دیزنی دولت خود را اداره نمی کند” قرار داد.

بیشتر بخوانید: RMHC Tampa Bay “Superkids” را برای Natl جشن می گیرد. روز ابرقهرمانان

چگونه به اینجا رسیدیم

دیزنی با ۷۵۰۰۰ کارمند، بزرگترین کارفرمای مجرد در فلوریدا است و محرک اصلی صنعت گردشگری مهم ایالتی است. با این حال، مقامات دولتی استقلال شرکت را به عنوان تلافی برای انتقاد دیزنی از قوانین محدودکننده بحث درباره مسائل LGBTQ در مدارس در نظر گرفتند.

این قانون با عنوان «حقوق والدین در آموزش» و منتقدان با عنوان لایحه «نگو همجنسگرایی»، مدارس را از آموزش جنسی یا هویت جنسی به کودکان «به روشی که برای سن یا رشد نامناسب است» منع می‌کند. “قانون همچنین به والدین اجازه می دهد که از مناطق مدرسه به دلیل تخلفات احتمالی شکایت کنند.

متن نامشخص قانون و تهدید به دعوای والدین این نگرانی را ایجاد کرده است که منجر به تبعیض علیه دانش‌آموزان دگرباشان جنسی شود و تأثیری سرد بر بحث‌های کلاسی داشته باشد. با این حال، کریستینا پوشاو، سخنگوی DeSantis، گفت که این قانون از کودکان در برابر “نظافت” که یک کلمه عامیانه برای کودک آزاری است محافظت می کند و کسانی را که با این قانون مخالف هستند به عنوان “احتمالاً داماد” توصیف کرد.

باب چاپک، مدیرعامل دیزنی در ابتدا از محکوم کردن این قانون خودداری کرد، اما پس از انتقاد کارکنان، این سیاست را تغییر داد. سخنگوی این شرکت ماه گذشته با صدور بیانیه ای اعلام کرد که این قانون توسط قانونگذار لغو می شود یا در دادگاه لغو می شود.

در این بیانیه آمده است: “HB 1557 از فلوریدا که به عنوان لایحه “نگو همجنسگرایی” نیز شناخته می شود، هرگز نباید تصویب می شد و هرگز نباید به قانون تبدیل می شد. این شرکت گفت: «به دفاع از حقوق و امنیت LGBTQ + اعضای خانواده دیزنی، و همچنین جامعه LGBTQ + در فلوریدا و در سراسر کشور اختصاص دارد.

اوایل هفته گذشته، DeSantis قانونگذاران را به چالش کشید تا قانون اصلاحات Reedy Creek 55 ساله را به عنوان بخشی از قانونگذاری ویژه رونمایی کنند. تأثیر آن قانون – و همچنین مشروعیت آن – هنوز نامشخص است.

اخبار بیشتر: بیلبورد با «نگو همجنس‌گرا» از گردشگران فلوریدا استقبال می‌کند.

The-CNN-Wire™ & © ۲۰۲۲ Cable News Network, Inc., WarnerMedia Company. تمامی حقوق محفوظ است.