تیم های صنعت نفت خوزستان از مشکلات اداری و مالی رنج می برند


مشکلات اداری و مالی که گریبان تیم های صنعت نفت خوزستان را گرفته بود

دیدارنیوز_خدمه خوزستانافشین حاج پور بازیکن سابق تیم ملی در گفت و گو با خبرنگار دیدارنیوز درباره جایگاه تیم نفت آبادان توضیح داد: در خصوص تیم نفت آبادان با توجه به تغییرات مدیریتی کادر فنی و بازیکنان تیم نفت آبادان. این باشگاه که هر سال برگزار می شود، در نهایت یک جایی در پایان جدول لیگ برتر کشور را برای خود پیدا می کنند.

وی گفت: تیم صنعت نفت آبادان به دلیل اینکه یکی از تیم های پرطرفدار و ریشه دار آبادان است و به دلیل اینکه هواداران زیادی از این تیم حمایت می کنند، برای سقوط به لیگ پایین تحت فشار نبودند.

حاج پور در خصوص مشکلات اساسی این تیم گفت: یکی از مشکلات اساسی این تیم مشکل مالی است که هر سال گریبان تیم را گرفته و توانسته تیم را به حاشیه براند. صنعت نفت، کارمندان و اکثر بازیگران آن تغییرات زیادی کرده اند. اما این شهر مملو از بازیکنان مستعد و جوانی است که هر ساله به این تیم محبوب می آیند.

وی گفت: تیم های نفت آبادان و مسجد سلیمان بازیکنان بزرگی نخریدند، بلکه جوانانی را از تیم های پایه جذب کردند که بعد از دو سه فصل تبدیل به بازیکنان بزرگی شدند و از این تیم جدا شدند و به تیم های بزرگ تری مثل استقلال و پرسپولیس رفتند.

حاجی پور افزود: مشکل اصلی هر دو تیم شاغل در صنعت نفت مشکل بودجه است که در چند سال گذشته به درستی هزینه نشده است و همین عامل اصلی باعث می شود که این دو تیم به ویژه مسجد نفت سلیمان نتوانند. ملاقات. انتظارات بازیکنانشان

وی تصریح کرد: هواداران خوب این دو تیم بارها اعتراض خود را به مسئولان اعلام کرده اند اما متاسفانه هر سال این مشکل بودجه تکرار می شود.