تیم غواصی می گوید که ماشین کایلی رادنی را با جسد داخل آن پیدا کردند. مقامات هویت او را تایید نکرده اند


جسد در دریاچه ای که کایلی رادنی ناپدید شد پیدا شد

جسد در دریاچه ای که کایلی رادنی ناپدید شد پیدا شد

۰۲:۵۱

کامیون – یک تیم غواصی حرفه ای اعلام کرد که جسد یک نوجوان Truckee را که بیش از دو هفته ناپدید شده بود را در داخل یک ماشین شکسته پیدا کردند. در همین حال، مقامات شهرستان تاهو شمالی گفتند که در تلاش برای تایید هویت آنها هستند.

تیم محبوب غواصی یوتیوب Adventures with Purpose روز یکشنبه در فیس بوک پست کرد که هوندا CRV کیلی رادنی را در عمق ۱۴ فوتی آب در دریاچه پروسر، نه چندان دور از آخرین جایی که این نوجوان ۱۶ ساله دیده شده بود، پیدا کردند. این گروه گفت که بر این باور است که جسد داخل خودرو متعلق به رادنی است، و افزودند که به خانواده و مقامات او اطلاع داده شده است.

مقامات در شهرستان های Placer و نوادا بعد از ظهر یکشنبه به دریاچه واکنش نشان دادند و خدمه را از آب بیرون کشیدند. کلانتری شهرستان پلاسر یکشنبه شب اعلام کرد که هویت جسد داخل خودرو تایید نشده است. آنها گفتند که صبح روز دوشنبه کنفرانس خبری درباره آخرین تحولات برگزار خواهد شد.

kiely-rodnis-car-pulled-from-Lake.jpg

CBS

رادنی اهل Truckee از ساعات اولیه ۶ آگوست ناپدید شده است. او آخرین بار در یک مهمانی با صدها جوان دیگر در کمپ خانواده پروسر در نورث تراکی دیده شد.

ناپدید شدن این نوجوان منجر به تلاش گسترده ای برای جستجو و نجات شد که بسیاری از آژانس های محلی، ایالتی و فدرال در آن شرکت داشتند. طی دو هفته گذشته، تیم جستجو نزدیک به ۲۰۰۰۰ ساعت کار را صرف جستجوی رادنی کرده است.

در این مدت، اعضای خانواده بارها از مردم خواستند نکاتی را با مجریان قانون در میان بگذارند. مقامات گفتند که بیش از ۱۸۰۰ اظهارات در مورد این پرونده دریافت کردند که گاهی اوقات بازرسان را گیج می کرد.

مقامات در نزدیکی Placer County در ابتدا در حال بررسی ناپدید شدن رادنی به عنوان یک آدم ربایی احتمالی بودند زیرا ماشین و تلفن همراه او نیز مفقود شده بودند. با این حال، هشدار آمبر در این مورد صادر نشد زیرا گشت بزرگراه کالیفرنیا اعلام کرد که معیارها را برآورده نمی کند.

کلی رادنی 1.png

کلانتری شهرستان Placer

سامی اسمیت، دوست رادنی، به CBS13 بگویید پس از گم شدن دوست رادنی در مهمانی به رادنی بپیوندید. اسمیت گفت رادنی قصد داشت در کمپ بخوابد.

اسمیت گفت: “می دانستم که او در وضعیت ذهنی یا وضعیت مناسبی برای رانندگی نیست.” “اگر او در حال رانندگی است، او فرار نمی کند.”

Adventures with Purpose یک تیم غواصی با بیش از ۲ میلیون مشترک YouTube است که اغلب روی مسائل حل نشده کار می کنند. اما پس از تماس چندین بیننده با گروه در مورد پرونده رادنی، آنها گفتند که از مجریان قانون کمک می خواهند زیرا آنها در جستجوی ماشین های زیر آب، به ویژه در آب سرد تخصص دارند.

ماجراهای هدفمند جستجوی رادنی از روز شنبه آغاز شد. تحقیقات آنها جدا از تحقیقات مجری قانون است.

Adventures with Purpose در سال ۲۰۱۸ در یوتیوب منتشر شد. ویدیوهای این گروه همه در مورد یافتن اشیاء زیر آب، از گنج گرفته تا اتومبیل های دزدیده شده است. پرطرفدارترین ویدیوها به پرونده های افراد گمشده می پردازد. در دو سال گذشته، آنها بیش از ۲۰ پرونده معوق را حل و فصل کرده اند.

«ماجراجوی معنادار» کیست؟

۰۲:۰۹