تیراندازی از سرقت در حین قاچاق مواد مخدر در لوپ به دو “هدف غیرمنتظره” در نزدیکی منطقه تئاتر، از جمله یک پس زمینه برخورد کرد.


گلوله های ولگرد سرقت در جریان یک معامله مواد مخدر باعث زخمی شدن دو نفر در لوپ در آخر هفته شد، از جمله صحنه ای که در منطقه تئاتر کار می کرد.

ساعاتی پس از تیراندازی در بلوک ۱۰۰ در خیابان واباش شمالی، اجرای یکشنبه شب مولن روژ! موزیکال “در تئاتر Nederlander حدود دو بلوک آنطرفتر لغو شد.

پلیس گفت که هر دو قربانی در حال خوب به بیمارستان یادبود نورث وسترن منتقل شدند. بر اساس گزارش پلیس، هیچ یک از آنها عامل جنایت را ندیدند، که بعداً ژاکت خود را در نزدیکی ایستگاه خط قرمز ایالت / دریاچه ترکید.

پلیس گفت که تیراندازی ظاهراً ناشی از یک معامله مواد مخدر بین دو گروه از مردم در یک تاکو بل در آن نزدیکی است. نزاع شروع شد و شخصی “به طور ضمنی اسلحه” و دیگران را سرقت کرد.

به گفته پلیس، به گفته پلیس، هر دو گروه پس از آن قبل از تیراندازی به سمت جنوب فرار کردند، پلیس گفت که او ممکن است یکی از اعضای گروهی باشد که آنها سرقت کردند.

بر اساس گزارش های پلیس، پلیس حوالی ساعت ۵ بعدازظهر به یک تماس تیراندازی پاسخ داد و صحنه تیراندازی را در کوچه در اولین بلوک بنتون پلیس مشاهده کرد.

دو کارگردان که می‌گفتند در Nederlander کار می‌کردند به پلیس گفتند در حالی که دو نفر در خیابان تعقیب می‌شدند در بنتون به سمت شرق حرکت می‌کردند. یکی از کارگردانان گفت که دیدم شخصی در حالی که به دنبال آنها می دوید چندین بار به آنها شلیک کرد.

بر اساس گزارش ها، کارگردان دیگر، یک کارگردان ۵۵ ساله اهل المهرست، از ناحیه گوش راست مورد اصابت قرار گرفت. او به پلیس گفت که به تازگی تئاتر شیکاگو را ترک کرده بود که “گروهی از کودکان در حال دویدن” را دید و مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

بر اساس گزارش‌ها، یک متصدی تئاتر شیکاگو به افسران گفت که سه مرد را دید که در خیابان می‌دویدند و شنید که زن و شوهری در میان سطل‌های زباله پنهان شده بودند. سپس دید که شخصی با تپانچه دوبار شلیک کرده است.

بر اساس گزارش ها، دومین قربانی تیراندازی، یک جوان ۲۷ ساله اهل گلد کوست، با زخمی در دست پیدا شد. او به پلیس گفت که با دوست دخترش در حال راه رفتن بوده که او مورد اصابت قرار گرفت.

هیچ بازداشتی گزارش نشده است. رئیس کارآگاه برندان دینیهان در یک کنفرانس خبری به خبرنگاران گفت که پلیس در حال بررسی فیلم‌هایی است که در آن «هر دو گروه رفته‌اند».

برنامه یکشنبه شب «مولن روژ! موزیکال “در تئاتر Nederlander در ۲۴ W. Randolph – تقریباً دو بلوک دیگر از فیلمبرداری – لغو شد اگرچه فیلمبرداری به طور مشخص ذکر نشده بود.

در بیانیه‌ای رسمی به رسانه‌ها آمده است: «به دلیل ناآرامی قبلی در لوپ در بعدازظهر یکشنبه ۱ می، نمایش شبانه «مولن روژ! موزیکال «لغو شد. هیچ تولید دیگری در برادوی در شیکاگو تحت تأثیر قرار نگرفت.

پلیس گفت که منابع بیشتری را در بعدازظهر یکشنبه در منطقه تئاتر ایجاد کرده است. این اداره در بیانیه ای گفت: “ما به نظارت بر منطقه و همکاری نزدیک با پلیس شهر کوک برای افزایش امنیت در منطقه تئاتر خود ادامه خواهیم داد.”