تیراندازی آخر هفته شیکاگو ۳ کشته و ۸ زخمی بر جای گذاشت – DL-IT


شیکاگو (CBS) – در تیراندازی های آخر هفته در سراسر شهر دست کم سه نفر کشته و هشت نفر دیگر زخمی شدند. سن قربانیان بین ۲۲ تا ۴۰ سال بود.

در اولین تیراندازی آخر هفته، یک مرد ۳۰ ساله جمعه شب در حین دوچرخه سواری در منطقه نزدیک وست ساید شهر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

پلیس گفت دوچرخه سوار در محله ۱۳۰۰ وست واشبرن بود که یک مهاجم ناشناس حوالی ساعت ۵:۱۰ بعد از ظهر به شکم و پای او ضربه زد.

قربانی در وضعیت پایدار به بیمارستان استروگر منتقل شد.

یک جوان ۲۲ ساله بر اثر سقوط جان خود را از دست داد او با ماشینی برخورد کرد و سپس در ساحل جنوبی تیراندازی کرد جمعه

این تیراندازی حوالی ساعت ۱۸:۱۶ در فلکه ۲۳۰۰ خیابان ۷۱ شرقی رخ داد.

پلیس می گوید مقتول سوار بر موتور بود که با هیوندای سوناتا برخورد کرد. قربانی سپس در ساعت ۷۱ به سمت غرب دوید که یک مسافر هیوندای سوناتا که قربانی را مجروح کرده بود با یک تفنگ ساچمه ای شلیک کرد و شلیک کرد. پلیس گفت هیوندای سوناتا سپس به گاردریل برخورد کرد.

مقتول با جراحات گلوله در ناحیه سر و قفسه سینه به بیمارستان دانشگاه شیکاگو منتقل شد و بعداً اعلام شد که او فوت کرده است.

مردی ۴۵ ساله در پارک واشنگتن در بلوک ۶۰۰ شرقی ۶۰ جمعه شب حوالی ساعت ۲۰:۲۱ با شلیک گلوله به قفسه سینه پیدا شد.

مقتول به U of C منتقل شد و در آنجا مرگ وی اعلام شد.

جزئیات دیگر بلافاصله در دسترس نبود.

مرد ۲۳ ساله جمعه شب در حالی که در ماشینی در حیاط خانه نشسته بود مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

مقتول حوالی ساعت ۲۳:۲۵ در بلوک ۱۷۰۰ خیابان ۴۷ غربی داخل خودرو بود که مورد اصابت گلوله قرار گرفت. او توسط آتش نشانی شیکاگو با اصابت گلوله از ناحیه پای چپ به بیمارستان Strugger منتقل شد.

در مورد تیراندازی های دیگر از جمعه ۵ بعد از ظهر تا دوشنبه ۵ صبح:

ساعت ۱۲:۰۷ صبح روز شنبه، دو مرد در خیابان ۶۷ شرقی دهه ۲۰۰۰ در پیاده رو ایستاده بودند که یک مسافر سوار بر یک خودروی سدان مشکی تیراندازی کرد. یک مرد ۲۴ ساله که با شلیک گلوله به پای چپش زخمی شده بود با حال خوب از KKUK به UCLA منتقل شد. یک مرد ۲۵ ساله با اصابت گلوله به پای راست توسط KKUK با حال خوب به U of C منتقل شد.

ساعت ۱:۰۷ بامداد شنبه در خیابان بزرگ ۳۹۰۰ غربی، مردی ۳۰ ساله در حال رانندگی با یک خودرو بود که گلوله ای از خودروی دیگری شلیک شد. قربانی با شلیک گلوله به پای چپ و دست چپ توسط CFD به لویولا منتقل شد.

ساعت ۱:۱۰ بامداد شنبه، در بلوک ۳۴۰۰ مدیسون غربی، زنی ۴۰ ساله سوار بر یک وسیله نقلیه در حال حرکت بود که از یک وسیله نقلیه دیگر به او شلیک شد. مقتول با اصابت گلوله به بدن با حال خوب به استروگر منتقل شد.

ساعت ۰۲:۱۴ بامداد شنبه در بلوک ۰-۱۰۰ خیابان شرمک قربانیان در پیاده رو ایستاده بودند که مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. مردی حدودا ۳۰ ساله از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در محل جان باخت. مرد دیگری نیز با جراحات گلوله در ناحیه کمر و صورت به بیمارستان نورث وسترن منتقل شد.

ساعت ۴:۵۷ صبح روز شنبه، در بلوک ۳۳۰۰ خیابان آگوستای غربی، مردی ۲۹ ساله سوار بر خودروی آگوستا به سمت شرق بود که یک خودروی شاسی بلند تیره رنگ در کنار مقتول قرار گرفت و یک مرد مسلح ناشناس تیراندازی کرد. مقتول در مسیر خود با اصابت گلوله به بازوی چپ و دو جراحت ناشی از چرا از ناحیه کمر به صحرای سینا منتقل شد.

هیچ کس در هر دو حادثه در بازداشت نیست.

این یک داستان در حال تکامل است.