توله ها برای دومین باخت متوالی خود – dl-it – توسط کاردینال ها جارو شدند


شیکاگو (AFP) – آلبرت پوژولز ۶۹۳ امین دوره فوتبال خود را به ثمر رساند، جردن مونتگومری یک تک گل زد و سنت لوئیس کاردینالز روز دوشنبه ۱-۰ شیکاگو کاپز را شکست داد تا رکورد فصل را کاهش دهد.

پویولز پست مرکز چپ را اشغال کرد تا به هفتمین سفر خود در ۱۰ بازی اخیر و رتبه چهاردهم در آخرین فصل خود در لیگ دست یابد. هنگامی که سه بار MVP NL در دومین ضربه خود در شب، بیس ها را بالا برد، یک دور قابل توجه تشویق از سوی جمعیت ۲۹۷۱۹ نفری Wrigley Field به گوش رسید.

درو اسمایلی به ۴۴۹ امین بازیکنی تبدیل شد که به پوژولز ۴۲ ساله رسید و بری باندز را با رکورد لیگ برابر کرد. این نود و چهلمین ضربات چند ضربی پویولز بود که او را با پل وانیر در رتبه دهم لیست مشاغل مساوی کرد.

آن یک راند تمام چیزی بود که مونتگومری نیاز داشت (۷-۳). این چپ دست هفت ضربه زد و در اولین بازی کامل دوران فوتبالش چیزی کم نکرد و از زمان بستن قرارداد در ۲ آگوست با نیویورک یانکیز، در چهار بازی ۴-۰ را شکست داد.

کریستوفر مورل تازه کار با دو برد در شیکاگو به مقام سوم دست یافت. زمانی که پل دجونگ تایلر اونیل بازیکن توپ رله چپ را از دست داد، موریل به مقام سوم رسید. اما مونتگومری نیک مادریگال را در زمین به دی جونگ بازنشسته کرد و اینینگ به پایان رسید.

مونتگومری ۹۹ پرتاب برای رهبران NL Central در شروع یک ۵ ضربه متوالی انجام داد، ۶۵ برای یک ضربه.

شیکاگو در دومین باخت متوالی خود پس از ۵ برد پیاپی، یک رگه داغ (۵-۷) را به اسمایلی (۵-۷) از دست داد. چپ دست اجازه ۴ ضربه زد، ۶ ضربه و دو بار در هفت اینینگ راه رفت.

به هیچ چیز نمی ارزد

یدیر مولینا پس از غیبت در دو بازی قبلی با نتیجه ۰ بر ۳ به سنت لوئیس رفت تا با تیم بسکتبال پورتوریکو همراه شود تا به قهرمانی خود پایان دهد. متعلق به مولینای ۴۰ ساله، Vacoros de Payamon، که روز شنبه PSG را ۷۵-۶۱ شکست داد و شانزدهمین عنوان خود را در Balonquisto کسب کرد.

اتاق مربی

کاردینال ها: LHP Steven Matz (MCL سمت چپ پاره شده) قرار است روز چهارشنبه یک جلسه جانبی دیگر داشته باشد. … مدیر اولیور مارمول گفت که گزارش مثبتی در مورد سومین شروع بازتوانی جک فلاهرتی در روز یکشنبه دریافت کرده است. فلاهرتی که پس از آسیب دیدگی شانه راست بازگشته بود، چهار بار توپ تک ران را برای Double-A Springfield انجام داد. فلاهرتی بازتوانی را دوباره با Triple-A Memphis در روز جمعه آغاز خواهد کرد و در حدود ۸۰ استادیوم ادامه خواهد داد. مارمول گفت: “وقتی از آن عبور کنیم، می نشینیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد.”

توله ها: ۳B پاتریک ویزدام (انگشت حلقه چپ آسیب دیده) از ترکیب اصلی خارج است، اما سرمربی دیوید راس گفت که او از روی نیمکت در دسترس است. …RHP کایل هندریکس در این فصل باز نخواهد گشت. هندریکس از یک کپسول پاره شده در شانه خود بهبود می یابد. …RHP Adbert Alzolay (کشیدگی شانه راست) قرار بود دوشنبه شب کار توانبخشی خود را در لیگ مشترک آریزونا آغاز کند.

بعدی

این تیم ها روز سه شنبه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. آدام وین رایت (۹-۸، ۳.۱۱ ERA) سنت لوئیس شروع می کند و جیک وودفورد (۲-۰، ۲.۶۶ ERA) در بازی دوم بازی می کند. خاویر اسد اولین بازی خود را در لیگ با شیکاگو در بازی اول انجام می دهد و آدریان سامپسون (۱-۳، ۳.۵۱ ERA) تمام شب توپ را می گیرد.