تولسی گابارد و تاکر کارلسون در یک تبادل شگفت انگیز در تلویزیون روسیه ظاهر شدند


به نظر می رسد تاکر کارلسون مجری فاکس نیوز و تولسی گابارد، نماینده سابق مجلس، که از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه دفاع کرده است، به راحتی آنها را به نفع کرملین قرار داده اند.

گابارد در یک برنامه تلویزیونی دولتی روسیه در این هفته ظاهراً از یکی از برجسته ترین حامیان پوتین به نام ولادیمیر سولوویف نام برد.

به گفته جولیا دیویس، تحلیلگر رسانه روسی، ستون نویس دیلی بیست، گابارد، نامزد دموکرات ریاست جمهوری در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، “دختر ما تولسی” نامیده می شود.

روز دوشنبه کلیپی از حضور گابارد در برنامه «امشب کارلسون» پخش شد که در آن وی اظهار داشت که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا مخفیانه به دنبال سرنگونی پوتین است.

پس از پخش صدای ضبط شده، یکی از اعضای کمیته گفته است: “آیا او به نوعی یک مامور روسیه است؟”

بر اساس ترجمه دیویس، سولوویف چنین گفته است.

گابارد روز دوشنبه در مصاحبه ای مدعی شد که بایدن از طریق “جنگ اقتصادی” مجبور به تغییر رژیم در روسیه شد.

آنها این کار را با رهبری این محاصره مدرن علیه روسیه، منزوی کردن، محدود کردن و نابودی اقتصاد خود، و گرسنگی دادن به مردم روسیه انجام می دهند، به این امید که مردم یا ارتش روسیه قیام کنند، دولت خود را سرنگون کنند و از شر پوتین خلاص شوند. او گفت: «این در روسیه پخش شد.

بایدن روز یکشنبه در یک سخنرانی در لهستان در یک سخنرانی غیرمستند گفت که پوتین “نمی تواند در قدرت بماند”. مقامات کاخ سفید به سرعت خاطرنشان کردند که بایدن از تغییر رژیم در روسیه حمایت نمی کند، اما “نمی توان به پوتین اجازه اعمال قدرت بر همسایگان یا منطقه را داد.”

گابارد گفت: «این اصلاً اشتباه بزرگی نبود، و بایدن در مورد انگیزه های واقعی خود «دروغ» می گفت.

سخنرانی پوتین برای یک نماینده سابق کنگره اهل هاوایی چیز جدیدی نیست. ماه گذشته، زمانی که پوتین حمله خود را به روسیه آغاز کرد، گابارد او آمریکا، ناتو و اوکراین را مقصر دانستبا این استدلال که “جنگ به راحتی قابل اجتناب است” و ناتو “به سادگی نگرانی های امنیتی مشروع روسیه در مورد ورود اوکراین به ناتو را تایید کرد”.

همچنین اعتبار تئوری توطئه مورد حمایت روسیه در مورد آزمایشگاه های بیولوژیکی ایالات متحده در اوکراین را تأیید می کند، که مقامات آمریکایی هشدار داده اند که می تواند بهانه ای برای روسیه برای استفاده از سلاح های بیولوژیکی و شیمیایی علیه اوکراین باشد.

در سال ۲۰۱۹، هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا در مصاحبه ای پیشنهاد کرد که گاباردا، که در آن زمان یکی از بازیگران کلیدی ریاست جمهوری دموکرات ها بود، از سوی روسیه به عنوان “مصونیت” برای نامزدی حزب در نظر گرفته می شود. سوم، او در ایجاد یک رئیس جمهور جمهوری خواه شرکت کرد و به آن کمک کرد. گابارد علیه کلینتون به دلیل اظهار نظر در مورد “املاک” شکایت افترا به راه انداخت و سپس آن را رد کرد.

در همین حال، کارلسون هفته ها مورد علاقه مبلغان روسی بود. مجری فاکس نیوز چندین بار به دلیل دفاع از روسیه و انتقاد از ایالات متحده، ناتو و اوکراین در تلویزیون دولتی روسیه ظاهر شده است و کرملین حتی در نامه ای که به رسانه های دولتی درز کرده از او حمایت کرده است.

اوایل این هفته، او نظریه عجیبی را در مورد حفظ پوتین در قدرت ارائه کرد و پیشنهاد کرد که افراط گرایان اسلامی به نحوی کنترل تسلیحات هسته ای کشور را در دست خواهند گرفت و در صورت سرنگونی آنها برای آمریکایی ها از آنها استفاده خواهند کرد.

این مقاله برای اولین بار در HuffPost ظاهر شد و به روز شد.

مربوط…