رژیم لاغری سریع

تنفس هوای تهران در روز ششم بهار قابل قبول است


تنفس هوای تهران در روز ششم بهار قابل قبول است

دیدارنیوز: با اعلام شرکت پایش کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (۱۵ فروردین) به دلیل ناپایداری جوی و وزش باد نسبتا شدید، هوای تهران در شرایط قابل تحمل قرار دارد.

پیش بینی های انجام شده از سوی اداره کل پایش کیفیت هوای تهران حاکی از آن است که بامداد شنبه (۱۵ فروردین) به دلیل شرایط ناپایدار جوی و وزش باد نسبتا شدید، کیفیت هوا در اکثر مناطق در حد قابل قبول خواهد بود.

تداوم وزش بادهای موثر در طول روز، پراکندگی آلاینده ها را تسهیل می کند. هوا تا اواخر روز شنبه ادامه دارد و انتظار می رود در اکثر مناطق هوای قابل قبولی وجود داشته باشد. قانون ناپایداری جوی تا صبح روز یکشنبه (۷ فروردین) از تجمع آلاینده ها جلوگیری می کند و منجر به ایجاد وضعیت قابل قبولی می شود.

بادهای موثر در طول روز آلاینده ها را پراکنده می کند. همچنین با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی روز یکشنبه، پراکندگی آلاینده ها و استقرار وضعیت قابل قبولی در اکثر مناطق پیش بینی نمی شود.

به گزارش ایسنا، شاخص آلاینده هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته “ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون” با میانگین ۵۴ بوده و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبولی قرار دارد. شاخص آلاینده در حال حاضر «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۹ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبولی قرار دارد.