تصویر فاش شده منتسب به خانواده آیفون ۱۴، پنل جلویی این گوشی ها را نشان می دهد – wsnlab


شایعه شده است که اپل قصد دارد از نمایشگر جدیدی در آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس استفاده کند که به جای بریدگی، دوربین سلفی دو سوراخه و سنسورهای Face ID را در خود جای دهد. به تازگی تصاویر منتسب به پنل نمایشگر گوشی های خانواده آیفون ۱۴ فاش شده است تا با ابعاد پنل ها و طراحی آن ها آشنا شوید.

تصویر فاش شده از پنل نمایشگر اپل آیفون 14 پرو مکس / آیفون 14 پرو مکس

به گزارش MacRumors، تصویر منتسب به پنل جلویی سری آیفون ۱۴ برای اولین بار در شبکه اجتماعی Weibo فاش شد. این پنل ها نمایانگر طراحی جدید صفحه نمایش آیفون ۱۴ پرو و ​​پرو مکس هستند و نشان می دهند که در نسل جدید، حاشیه های اطراف نمایشگر اندکی کاهش یافته است. به نظر می رسد آیفون ۱۴ پرو و ​​پرو مکس نیز نسبت تصویر وسیع تری دارند.

پست های مرتبط:

تصویر فاش شده همچنین مدل استاندارد خانواده آیفون ۱۴ را در کنار آیفون ۱۴ مکس نشان می دهد. این تصویر ادعای افشاگران را تایید می کند و نشان می دهد که آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس همچنان دارای بریدگی در بالای صفحه هستند.

تصویر جدید همچنین نشان می دهد که اپل قصد دارد امسال با آیفون مینی خداحافظی کند و مدل مکس را جایگزین آن کند.

مشخص نیست که آیا تصویر جدید به طور دقیق پنل مورد استفاده در سری آیفون ۱۴ را نشان می دهد یا خیر. با این حال، آنچه می بینیم با تمام شایعاتی که تاکنون در مورد آیفون ۱۴ شنیده ایم مطابقت دارد.

سال گذشته و قبل از معرفی سری آیفون ۱۳، تصویری مشابه از پنل این گوشی ها فاش شد و در نهایت متوجه شدیم که تصویر فاش شده کاملا دقیق است.

*تصویر اصلی مقاله آیفون ۱۳ پرو مکس را نشان می دهد.