رژیم لاغری سریع

تصویب قانون ۲۵۷ سنا از خدمات داروخانه برای بیماران مراکز بهداشتی اجتماعی کارولینای شمالی محافظت می کند


۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱.
رالی، کارولینای شمالی: قانون شفافیت هزینه دارو (لایحه ۲۵۷ سنا) امروز توسط فرماندار روی کوپر پس از تصویب به اتفاق آرا در هر دو مجلس مجمع عمومی کارولینای شمالی در اوایل ماه جاری به قانون تبدیل شد. این قانون مهم از دسترسی ساکنان کارولینای شمالی به مراقبت در جوامع روستایی و محروم این ایالت با منع تبعیض توسط مدیران مزایای داروخانه (PBMs) علیه برنامه‌های داروخانه در مراکز بهداشتی محلی (CHC) به دلیل مشارکت آنها در برنامه تخفیف داروی ۳۴۰B محافظت می‌کند. به لطف این تلاش‌ها، مراکز مراقبت‌های بهداشتی کارولینای شمالی می‌توانند به بهترین شکل ممکن ادامه دهند – ارائه خدمات جامع مراقبت‌های اولیه، از جمله مراقبت‌های پزشکی، رفتاری، دندان‌پزشکی، و داروسازی، به ساکنان کارولینای شمالی در جوامع روستایی و محروم بدون توجه به وضعیت بیمه‌شان. یا توانایی آنها برای پرداخت.

برنامه تخفیف دارو ۳۴۰B به مراکز مراقبت های بهداشتی این امکان را می دهد تا منابع کمیاب فدرال را تا حد امکان گسترش دهند، به بیماران بیشتری دسترسی پیدا کنند و خدمات مراقبت های بهداشتی جامع تری ارائه دهند. با کسر هزینه داروهای مراکز بهداشتی، برنامه ۳۴۰B به مراکز بهداشتی اجازه می دهد تا داروهای مقرون به صرفه را به بیماران خود ارائه کنند و پس انداز خود را در سایر خدمات کلیدی، مانند سلامت رفتار، دندانپزشکی، و برنامه های بهداشت مدارس سرمایه گذاری کنند.

در سال‌های اخیر، PBM‌ها راه‌هایی برای «درو کردن» ۳۴۰ میلیارد پس‌انداز CHCها از طریق قراردادهای تبعیض‌آمیز پیدا کرده‌اند و با وادار کردن مراکز مراقبت‌های بهداشتی به صرف‌نظر کردن از پس‌اندازی که قرار بود به نفع بیماران آسیب‌پذیر باشد، سود PBM را افزایش دهند. اگر لایحه ۲۵۷ سنا اینطور نباشد، ۹۴ درصد از مراکز بهداشتی اجتماعی شرکت کننده ممکن است مجبور شوند خدمات بیماران را با حمایت ۳۴۰ میلیارد پس انداز کاهش دهند.

انجمن مرکز سلامت جامعه کارولینای شمالی (NCCHCA) از طرف ۴۲ سازمان مرکز بهداشت ایالتی ایالتی که از بیش از ۶۸۵۰۰۰ بیمار در سال ۲۰۲۰ مراقبت کردند، از فرماندار کوپر برای امضای این قانون تشکر می کند و ما از رهبران خود در NC سپاسگزاری می کنیم. مجمع عمومی، و به ویژه سناتور جیم پری و نماینده وین ساسر، برای محافظت از شبکه ایمنی مراقبت های اولیه به عنوان بخشی از این تلاش قانونی.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر