تست کووید بایدن منفی شد، انزوا حتی منفی دوم شد – NBC Chicago – Raft25 News


جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا روز شنبه اعلام کرد که آزمایش کووید-۱۹ او منفی شده است، اما به گفته پزشکش، تا زمانی که آزمایش دوم منفی شود، به قرنطینه در کاخ سفید ادامه خواهد داد.

دکتر. کوین اوکانر در آخرین گزارش روزانه خود نوشت که رئیس جمهور “بسیار محتاطانه” از “اقدامات انزوای شدید” اعمال شده از زمان بیماری “بازگشت” او در ۳۰ جولای پیروی خواهد کرد و منتظر است ببیند چه اتفاقی می افتد. تا نتیجه منفی

بایدن، ۷۹ ساله، سه روز پس از خروج از قرنطینه از اولین مبارزه خود با کووید-۱۹، که در ۲۱ ژوئیه گزارش شد، برای دومین بار به این ویروس مبتلا شد. موارد نادر رفلاکس در اقلیت کوچکی از افرادی که آن را دوست دارند گزارش شده است. بایدن داروی ضد ویروسی baxlovid را تجویز کرد که نشان داده شده است خطر ابتلا به بیماری های جدی و مرگ ناشی از ویروس را در بین افراد در معرض خطر کاهش می دهد.

اوکانر نوشت که بایدن “هنوز احساس خوبی دارد.”

پرواز بایدن به حالت تعلیق درآمده است تا نتیجه آزمایش منفی باشد. او قصد دارد روز دوشنبه از کنتاکی بازدید کند تا خسارت های فاجعه بار سیل را ببیند و با خانواده ها ملاقات کند.

کارن ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید روز شنبه در جریان کنفرانس مشترک انجمن ملی روزنامه نگاران سیاه پوست و انجمن ملی روزنامه نگاران اسپانیایی تبار در لاس وگاس گفت: بایدن “خوب عمل کرده است.” او گفت که وقتی با رئیس جمهور صحبت می کرد به او گفت: من به مردم می گویم بیش از هشت ساعت در روز کار می کنم.

پزشک رئیس‌جمهور روز شنبه گفت که جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا احتمالاً دارای یک نوع BA.5 از کووید-۱۹ است، نوع بسیار مسری که در حال حاضر مسئول بیشتر موارد در ایالات متحده است.

دکتر بایدن در آن زمان گفت: هنگامی که او برای اولین بار به ویروس مبتلا شد، علائم اصلی بایدن آبریزش بینی، خستگی و سرفه شل بود. اوکانر در بازگشت گفت که فقط سرفه های بایدن برگشته و تا روز جمعه «تقریباً به طور کامل ناپدید شده است».

تنظیم‌کننده‌ها هنوز در حال بررسی وقوع و شیوع بازگشت‌ها هستند، اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در ماه مه به پزشکان هشدار دادند که ممکن است در عرض دو تا هشت روز پس از منفی شدن آزمایش اولیه ویروس رخ دهند.

آژانس در آن زمان گفت: «اطلاعات محدودی که در حال حاضر از گزارش‌های موردی در دسترس است، نشان می‌دهد که افرادی که با باکسولفید درمان شده‌اند و از COVID-19 بهبود یافته‌اند، به بیماری خفیفی مبتلا شده‌اند.» «هیچ گزارشی از بیماری جدی وجود ندارد.»


دارلین سوپرویل، نویسنده آسوشیتدپرس، در لاس وگاس به این گزارش کمک کرد.