ترامپ ویدیویی را در معرفی تور جدید کید راک ضبط کرد و پس از پخش آن، خواننده شروع به خواندن آهنگی درباره فائوچی و بیلهام کرد.


  • دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا هفته گذشته ویدئویی از کید راک را همراه با یک پیام ویدئویی منتشر کرد.

  • ترامپ گفت: بیایید دوباره آمریکا را تکان دهیم.

  • سپس آهنگ راک خود به نام «ما مردم» را با هدف قرار دادن بایدن، فائوچی و زندگی سیاه پوستان اجرا کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، هفته گذشته کنسرت Kid Rock خود را در ایندیانا پس از اجرای آهنگی که حامیان Black Lives Matter و دکتر آنتونی فائوچی را هدف قرار داده بود، با یک پیام ویدیویی افتتاح کرد.

در ویدیو ارسال شده در توییتر، ترامپ در اتاقی که با پرچم های آمریکا احاطه شده است، روی صفحه نمایش بزرگ ظاهر می شود.

ترامپ در جمع حضار عصبانی گفت: سلام به همه، من همه شما را دوست دارم. “می دانم که امشب در کید راک به تفریح ​​می پردازی.” او شگفت‌انگیز است، او شگفت‌انگیز است.» «همه شما اکنون ستون فقرات واقعی کشور بزرگ ما هستید، سخت‌کوش، خداترس، وطن‌روان راک اند رول.»

ترامپ در پیامی ویدئویی گفت: بیایید همه ما به عشق به یکدیگر ادامه دهیم، برای آزادی خدادادی خود بجنگیم و مهمتر از همه، بگذاریم آمریکا دوباره بلرزد.

به گزارش واشنگتن پست، پس از پیام ترامپ، راک آهنگ سیاسی خود را با نام «ما مردم» آغاز کرد و توصیه های جو بایدن، فائوچی و بیلهام برای پوشیدن ماسک های کووید-۱۹ را محکوم کرد.

در این آهنگ آمده است: “نقاب را بگذار و قرص ها را بخور. اکنون تمام نسل بیمار روانی هستند.” همانطور که گروه راک می خواند: “در نیش، رنگ را نمی بینم، زندگی سیاه مهم است، لعنت نباش، لعنت به آن.”

گروه کر همچنان به تکرار “براندون برویم”، توهین رمزگذاری شده ضد بایدن که در محافل محافظه کار استفاده می شود، ادامه می دهد.

راک که به طور علنی از ترامپ حمایت کرده است، این آهنگ را در اوایل سال جاری و اندکی پس از انتشار «دانه‌های برف»، «به من نگو ​​چگونه زندگی می‌کنم» را در نوامبر منتشر کرد.

ترامپ در پیام ویدیویی خود در این مهمانی به شوخی گفت: «باب».[Kid Rock] این واقعاً یکی از بزرگترین سرگرمی های زمان ما است. او بهترین گلف باز نیست.

مقاله اصلی Insider را بخوانید