ترامپ می گوید او مهربان ترین انسانی است که خداوند تا به حال خلق کرده است – Raft25 News


دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، در آخر هفته دیگر، همزمان با ادامه نبردهای بزرگ در سراسر کشور، در جمع دیگری سخنرانی کرد. شنبه شب در سلما، کارولینای شمالی، ترامپ در حالی که از تعدادی از نامزدهای جمهوری خواه در انتخابات آتی حمایت می کرد، گفت که می تواند صادق ترین فردی باشد که خداوند تا به حال خلق کرده است.

در حالی که ترامپ داستانی درباره دوستی ناشناس تعریف کرد که ظاهراً به رئیس جمهور سابق گفته بود که در دوران دولتش غرغر می کرد، ترامپ موافقت کرد.

ترامپ گفت یکی از دوستانش پس از تحقیقات متعدد، از جمله محاکمه و تحقیقات در ۶ ژانویه ۲۰۲۱، به او گفت که او “پاک ترین فرد روی زمین” است.

ترامپ سپس به شهردار محلی اشاره کرد: پس از سال ها و سال ها، میلیون ها و میلیون ها صفحه سند، آنها چیزی پیدا نکردند. “شما فکر می کنید پاک ترین فرد جهان هستید.

ترامپ سپس به سمت راست خود نگاه کرد و به کلانتر گفت.

ترامپ گفت: «من باید خالص‌ترین آدم باشم، فکر می‌کنم شاید صادق‌ترین آدمی که خدا آفریده است.»

استخر ترامپ
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، در آوریل ۹۵، ۲۰۲۲ به یک گردهمایی مزرعه در سلما، کارولینای شمالی می رسد. این اعتراضات حدود پنج هفته قبل از انتخابات مقدماتی کارولینای شمالی، که در آن ترامپ از نامزدهای چند نامزد اصلی جمهوری خواه حمایت کرد، رخ می دهد.
عکس از آلیسون جویس/گتی ایماژ

ترامپ می گوید دادستان های دموکرات باید “جنایت غیرقابل کنترل و خونریزی در شهرهای دموکرات و نیویورک را متوقف کنند. لتیسیا جیمز کسی است که بیشترین فاجعه را متحمل می شود.” برگ برنده. “

اوایل امروز، ترامپ در حمایت از تد باد در انتخابات مقدماتی سنا و کمپین انتخاب مجدد مدیسون کاترین، فرستاده ایالات متحده، که از اتهامات اخیر خود مبنی بر بی اخلاقی و کوکائین خشمگین شده بود، صحبت کرد. استفاده در میان اعضای کنگره

این همان چیزی است که کاثورن پس از اظهاراتش گفت.

کاترین در بیانیه ای که هفته گذشته منتشر شد گفت: “من به عقب برنمی گردم و اجازه نمی دهم آنها پیروز شوند.” من برای سالهای آینده به مبارزه ادامه خواهم داد.»

ترامپ در تحقیقات خود آل کاپون و دو شخصیت در غرب وحشی را مقایسه کرد.

ترامپ به حضار گفت: «دموکرات‌ها بیشتر از بیلی کید، جسی جیمز و آل کاپون به من گل زده‌اند. در هر صورت، من بی گناهم.”

ترامپ سپس به شهردار محلی که تصویر یا نامی نداشت اطلاع داد و ترامپ گفت که شهردار باید به شهر نیویورک فرستاده شود تا همه چیز را تمیز کند.

ترامپ، مانند بسیاری از راهپیمایی‌های قبلی، درباره دولت جو بایدن اظهار نظر کرده و به «شکست‌های» بایدن در استراتژی مرزی، تورم، قیمت انرژی و نفت، جنایت در شهرهای دموکرات، جنگ روسیه و اوکراین و تجارت اشاره کرده است. رقابت تراجنسیتی در ورزش زنان و سایر سیاست‌ها که ارزش‌های GOP را ندارند.

ترامپ گفت: «ما نظم را در ایالات متحده برقرار خواهیم کرد. رئیس جمهور پیشین در ادامه درباره قدرت هسته ای آمریکا، دفاع از قانون اساسی، اصلاح «آموزش میهنی» و عشق به «پرچم بزرگ آمریکا» صحبت کرد.