تداوم رکوردشکنی شرکت فولاد لجستیک / مقام اول کشور با سهم ۲۷ درصدی حمل و نقل ریلی


تداوم رکوردشکنی شرکت فولاد لجستیک / مقام اول کشور با سهم 27 درصدی حمل و نقل ریلی

گزارش کردن سرویس دیدارنیوز – خوزستانبه گزارش روابط عمومی فولادلوگستیک چندوجهی، مدیرعامل محترم شرکت چندوجهی علی قبادی در مهر ماه سال ۱۴۰۱ موفق به ثبت بیشترین میزان بارگیری مواد در شبکه ریلی کشور شد.

علی قبادی افزود: حمل و نقل به دلیل نقشی که در زیرساخت ها و تاثیر بسزایی در روند رشد اقتصادی دارد، جزء مهم اقتصاد ملی در هر کشوری است. حمل و نقل واسطه بخش های مختلف کشاورزی، صنعتی، تجاری و خدماتی در سطوح ملی و بین المللی است و کشور را به سمت توسعه پایدار سوق می دهد.

وی گفت: در مهرماه امسال ۲۶ هزار و ۷۷۹ بارنامه توسط راه آهن کشور صادر شد که از این تعداد ۸ هزار و ۲۶۱ دستگاه خودرو متعلق به شرکت لجستیک فولاد بوده که این تعداد علاوه بر کسب رتبه نخست حمل و نقل ریلی کشور است. برای اولین بار در تاریخ این شرکت به دست آمد.

مدیرعامل محترم شرکت لجستیک ریلی چندجانبه گفت: مجموع تناژ ریلی کشور در مهرماه امسال یک میلیون و ۹۵۲ هزار تن بوده که از این میزان ۵۳۵ هزار و ۵۵۱ تن معادل ۲۷ درصد حمل و نقل ریلی است. شرکت فولاد لجستیک.

وی با اشاره به اینکه ۹۵ درصد واگن ها آماده کار هستند، جذب بار، سرمایه گذاری، افزایش سرعت سفر، افزایش سرعت بارگیری و تخلیه و استفاده از نیروی انسانی متخصص از دلایل کسب این رکورد است.

قبادی با اشاره به مزیت های حمل و نقل ریلی افزود: یکی از روش های ارجح حمل و نقل کالا، حمل و نقل ریلی است که علاوه بر اقتصادی بودن، تاثیر بسزایی در کاهش آلودگی های زیست محیطی، تصادفات و مخاطرات جاده ای و ترافیک دارد و بهبود می بخشد. کیفیت زندگی به همین دلیل یکی از امن ترین سیستم های حمل و نقل محسوب می شود. از دیگر مزایای حمل و نقل ریلی می توان به کاهش هزینه های حمل و نقل، ایمنی مطلوب، مقرون به صرفه بودن، واگن های اختصاصی بار، کاهش نیاز به ساخت بزرگراه ها و بزرگراه ها و افزایش ایمنی تجهیزات حمل و نقل اشاره کرد.