رژیم لاغری سریع

تحلیلگر CBS این زمینه را پیش بینی می کند – dl-it


پیت گیلن، که مربی پراویدنس به الیت ۸ و هدایت خاویر و ویرجینیا به NCAA بود، یک تحلیلگر بسکتبال کالج برای CBS Sports است. در طول NCAA March Madness 360 و NCAA March Madness Bracket Breakdown ظاهر خواهد شد. همانطور که The Post به استیو لید گفت:

من خانم زورب را در بروکلین ملاقات کردم و هر دو توافق کردیم که مارس ماه مارس دیوانه‌کننده‌تر از همیشه خواهد بود.

برای مربی K، این پایان رویا نخواهد بود. می توانید استدلال کنید که او بهترین مربی تاریخ است – من هنوز با جان وودن با ۱۱ عنوان قهرمانی هستم. من با مربی K وصل شدم – وقتی او به تالار مشاهیر نیسمیتی رسید، آنها یک کپی از جام را برای من فرستادند، زیرا وقتی در ویرجینیا بودم خیلی به من ضربه زد. او دلتنگ تو خواهد شد. او بازیکنان بزرگی داشت، اما باید برود و بازیکنان بزرگی را انتخاب کند و شما باید آنها را کنار هم قرار دهید.

در اینجا برخی از چیزهایی است که من منتظر آنها بودم، از چهار نفر برتر تا چهار مورد آخر:

جنوب

دور اول

TCU بر فراز ستون هال: Jord Roden عالی است، اما TCU سرعت او را کاهش می دهد و squeaks win.

شیکاگو لویولا بر فراز اوهایوج: خواهر جین اینجا نیست که دستش را بگیرد. هنگامی که او وارد مسابقات می شود، یک راهبه خشن می شود.

لوکاس ویلیامسون لویولا شیکاگو رامبلرز توپ را بلند کرد
لوکاس ویلیامسون و لویولا شیکاگو در ماه مارس سطح دیوانگی را افزایش خواهند داد.
گتی ایماژ

نیمه نهایی منطقه ای

ویلانووا در مقابل تنزیو: گربه‌های وحشی تنسی مانند استیک پورترهاوس بریده می‌شوند. کالین گیلسپی یک پروفسور است و مرد ولزی دچار کم آبی شده است.

فینال منطقه ای

آریزونا بر فراز ویلانوا: پاشنه آشیل ج. رایت بازی داخل سالن او است و ورزشکاران بزرگتر و بهتری در آریزونا وجود دارد. بندیکت ماتورین یک رقیب سرسخت و یک ستاره است.

غرب میانه

نیمه نهایی منطقه ای

Viconsines در مقابل Auburn: جانی دیویس هدایت می شود و Badgers روی بهترین تیم پرتاب کشور می خوابند.

فینال منطقه ای

کانزاس از طریق ویسکانسین: حمله گورکها با ساعت آفتابی. آنها به شما مواد مخدر می دهند (من نمی دانم این کلمه به چه معناست، اما The Post خوانندگان باهوشی هستند، بنابراین آنها می دانند). سلف بیل ورزشکاران بهتری دارد و اوچای آگباجی تجربه بیشتری نسبت به دیویس دارد.

غرب

چهار اول

راتگرز بالای نوتردام: St. روز پاتریک کمک بزرگی به ایرلندی هاست، اما من باید بی طرف باشم. ژئو بیکر و ران هارپر جونیور قبلاً آنجا بوده اند. استیو بیکل یک سازنده چیره دست است.

دور اول

آلاباما از طریق RUTGERS: روتر باید کلاه ایمنی موتورسیکلت داشته باشد.

دیویدسون از طریق میشیگان: فارغ التحصیلان باب مک کلوپ می توانند در هر پنج موقعیت برتر باشند. فوستر لوئر مدافع اسپارتان تحت فشار قرار خواهد گرفت. به نظر من، احتمالاً بهترین انتقال در کل کشور است.

فاز دوم

دوک دیویدسون: این بازی در کتابخانه انجام خواهد شد. آنها هر دو مکتب ذهنی هستند – من نمی دانم “مغز” به چه معناست، اما هر دو پر از افراد باهوش هستند.

دوک مایک کرزوفسکی سرمربی شیاطین آبی از روی نیمکت فریاد می زند
آخرین تیم دوک مایک کریزوفسکی تا پایان راه نخواهد رفت.
گتی ایماژ

نیمه نهایی منطقه ای

تگزاس تک در مقابل دوکی: اردک های قرمز دوک را با کودک هشت ساله اش شکست دادند. برای دوک، پائولو پانچرو زمانی که وارد بار می‌شود، بیش از یک کارتن خامه حرکت می‌کند. نمی دانم او در NBA ستاره خواهد شد یا خیر. این به موتور او بستگی دارد، من زیاد به او نگاه نکرده ام، فکر می کنم AJ Griffin یک حرفه ای بسیار خوب خواهد بود، فکر می کنم او موتور، استقامت و کار سختی دارد.

گونزاگا در Ucon: آر جی کول پول را می اندازد، اما هاسکی دنی هرلی وارد گونزاگ می شود.

فینال منطقه ای

GONZAGA از طریق TEXAS TECH: مهاجمان سرخ دوباره بارگذاری شدند. تمام دنیا اکنون در پورتال انتقال است – همسرم هفته گذشته من را به پورتال انتقال اضافه کرد، اما من سعی می کنم از آن خارج شوم. فایده ندارد – هیچ زنی زنده نیست یا هنوز متولد نشده است. فناوری امتیاز کافی برای شکست زاگ ها را به دست نمی آورد.

شرق

دور اول

ویرجینیا تک از طریق تگزاس: هوک ها خیلی خوب هستند و تیم تیراندازی بهتری دارند.

کنتاکی بر روی سن پترو: Halloween Hawk برای سطح بالاتری از عملکرد طراحی شده است، اما بهتر است قطع برق را در جایی که شما قابل مشاهده نیستید پیش بینی کند.

نیمه نهایی منطقه ای

UCLA و BAYLOR: اسکات درو این کار را با یک آینه بدون CJ Cryer (پا) انجام داد. محافظت از بال های برنزی سخت است و تایگر کمپبل دیگر علامت سوال توهین آمیز نیست.

فینال منطقه ای

کنتاکی بیش از UCSD: اسکار درخشش درونی را از بین می برد.

اسکار چیبوی مقام 34 را برای گربه‌های وحشی کنتاکی جشن می‌گیرد
جوایز اسکار مانند جوایز اسکار و کنتاکی در شرق انگشت شمار خواهند بود.
گتی ایماژ

چهار مورد آخر

کنتاکی – گونزاگا: به نظر حقیر، شبوا بهترین بازیکن سال است. او به دنبال هر پرتاب توپ می رود. او چت هولمگرن را به دو نیم کرد، که شایسته انتخاب اول برای طرحش بود. زمان درو خوب است، اما او نخبه نیست. درجه تولید مثل می تواند از بیرون آسیب ببیند.

آریزونا از طریق کانزاس: آزول توپال و عمر بالو ورزشکاران مسن تری هستند که بیشتر از دیوید مک کورمک جیهاوس از این ورزش لذت می برند و کریسا کر در حال بهبودی است.

قهرمانی NCAA

آریزونا بر فراز کنتاکی: کنتاکی گاهی اوقات دچار کم آبی می شود. ماتورین یک گلزن ثابت است و دیلن تری می تواند این کار را انجام دهد. بالو و کریستین کولوکو بازیکنان ۷ فوتی هستند که روی لبه بازی می کنند. تامی لوید و مارک وی در تاکستانی در گونزاگا بودند و انگور جمع می کردند و شراب می نوشیدند.

آریزونا ۷۹، کنتاکی ۷۷

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر