تحصیلات: قتل دانشجو در مؤسسه صدر صحت ندارد


تحصیلات: قتل دانشجو در مؤسسه صدر صحت ندارد

دیدارنیوز: مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در خصوص حادثه رخ داده در مؤسسه دخترانه صدر تهران توضیحاتی ارائه کرد و مرگ یک دانش آموز در این حادثه را به شدت تکذیب کرد.

علی ترگیر در این خصوص گفت: امروز با توجه به آوردن تلفن همراه به مدرسه و اصرار مدیر مدرسه برای رعایت ضوابط، پروتکل ها و آئین نامه های اجرایی مدارس در خصوص الزام به همراه نداشتن تلفن همراه به مدرسه، صورت گرفت. درگیری بین تعدادی از دانش آموزان و بسیاری از والدین حاضر در مدرسه حادثه ای با کارکنان مدرسه رخ داد.

وی افزود: طرح برخی رسوایی ها در فضای مجازی برای آزار افکار عمومی از جمله برهنه کردن دانش آموزان برای بازرسی، زدن کمربند دانش آموزان و … صحیح نیست.

معاون مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مرگ یک دانش آموز در این درگیری به شدت مردود است، گفت: در ادامه سناریوی اینترنت گردی و اینترنت گردانی چه خبر مرگ دانش آموز را منعکس می کند. قتل علیه رسانه هاست

تیرگر اضافه کرد: حضور آمبولانس برخلاف آنچه در “زخم چاقو” منعکس شده بود، به دلیل فشار خون پایین دو دانش آموز بود که بلافاصله تحت مداوا قرار گرفتند و به بیمارستان مراجعه نکردند.