تجمع دانشجویان در تهران


تجمع دانشجویان در تهران

دیدارنیوز: جمعی از طلاب مدارس علمیه تهران با بررسی دقیق از مقامات امنیتی و قضایی خواستند تا ابعاد مرگ مهسا امینی را روشن کنند.

در تجمع اعتراضی که در واکنش به هتک حرمت مقدسات و دفاع از حریم خانواده برگزار شد، دانش آموزان مدارس تهران از مردم خواستند قبل از تعیین ابعاد این حادثه قضاوت عجولانه نکنند.

در بیانیه سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور آمده است که به دلیل سهل انگاری و بی تفاوتی مسئولان در مدیریت فضای مجازی و فضای رسانه ای کشور، دشمن خواهان ایجاد نزاع و نزاع قومی-جنسی و آلودگی از سوی مردم است. درگذشت خانم امینی

در این بیانیه تاکید شده است: صرف نظر از همه اختلافات و بحث هایی که در مورد نحوه تامین امنیت اخلاقی از سوی پلیس وجود دارد، بی توجهی به ماموریت این نیرو و سایر نهادهای ذیربط منجر به تضعیف روابط انسانی و اجتماعی خواهد شد.

در این جلسه رئیس دفتر نمایندگی، فقیه حقوقی در سپاه حضرت محمد رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم) بر احقاق حقوق خاندان محصی امینی تاکید کرد.

حجت الاسلام ابوالقاسم علیزاده نظر فرهیختگان و منابع سنت را در مورد حجاب و عفاف جویا شد.

وی گفت: هیچ ابهامی در حدود حجاب شرعی و عرفی در جامعه اسلامی ایرانی وجود ندارد.

حجت الاسلام علی زاده گفت: ما با مردم امینی همدردی می کنیم و اگر در اشتباه است باید درمان شود. متاسفانه عده ای به بهانه دفاع از خانم امینی به مساجد و نهادهای مذهبی توهین می کنند و پرچم ایران را آتش می زنند.

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم) نیز از رهبری پلیس خواست تا گزارشی از برنامه های وی ارائه کنند.

وی گفت: اگر فرماندهی انتظامی از برنامه های روزانه گشت ارشاد گزارش شفاف و درستی بدهد همه از آن حمایت می کنند. در مفهوم گشت های هدایت شده، برخورد فیزیکی وجود ندارد.