تجارت طیور به آستین نقل مکان کرد – رافت نیوز ۲۵


VOLENTE، تگزاس (KXAN) – نقل مکان کنید، حیوانات خانگی بنشینید: یک تجارت جدید در حیاط خلوت در آستین در حال گسترش است.

Coop در اواسط تابستان در مناطق آستین و دالاس راه اندازی شد و به عنوان فروشگاهی یکپارچه برای صاحبان مرغ که به دنبال تمیز کردن قفس خود و تماشای خروس ها و مرغ های خود در بیرون از خانه هستند، راه اندازی شد. این شرکت در حال حاضر حدود ۱۰۰ مشتری دارد که لیست انتظار برای قرارهای جدید دارند.

AJ Forsythe، یکی از بنیانگذاران Coop، گفت: “اگر مرغ دارید، ما خدمات نظافتی ارائه می دهیم.” “ما می آییم و آب را عوض می کنیم، غذا را عوض می کنیم، از جوجه هایمان عکس می گیریم – اگر در سفر هستید، مطمئن شوید که سالم هستند.”

Forsyth حدود ۲۰ سال است که شخصاً جوجه دارد. او و جردن بارنز، بنیانگذار Coop، قبلاً در یک استارتاپ فناوری کار می کردند و می خواستند تخصص خود را با پروژه های مورد علاقه شخصی ترکیب کنند.

window.loadAnvato({“mcp”: “LIN”، “width”: “100%”، “height”: “100%”، “video”: “7971891”, “autoplay”: false,” due_preroll”: True “pInstance”: “p5″، “plugins”: {“comscore”: {“clientId “:” 6036439 “,” c3 “,” kxan.com “,” copy “:” 5.2.0 “,” useDerivedMetadata” : true، “set”: {“c3 “، kxan.com “,” ns_st_st “:” kxan “,” ns_st_pu “:” Nexstar “,” ns_st_ge “:” news، پورتوریکو “,” cs_ucfr “:” } } “nielsen”: {“apid”: “P74D95DB2-9ACC-40E2-B3B5-7B9C65C50126 “,” sfcode “:” dcr “,” type “:” dcr، “apn”: “Anvato”، “environment”: ” production»، «useDerivedMtadata»: true، «mapping»: { «adloadtype»: ۲، «adModel»: ۲}}, «sectionCustom»: { «script “:» https://segment.psg. nexstardigital.net / anvato.js”,”writeKey”:”۸Jlo8JuUyENFG8nvLkq1NuyT2CHRyOp7″,”pluginsLoadingTimeout”:۱۲}},”expectPrerollTimeout”:۸,”accessKey”:”gq261XAmw8b5xi69ku8hYmO1kyPmMBzn”,”token”:”eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJ2aWQiOiI3OTcxODkxIiwiaXNzIjoiZ3EyNjFYQW13OGI1eGk2OWt1OGhZbU8xa3lQbU1Cem4iLCJleHAiOjE2N jI0OTk3MzF9.HWA5zFw- j4OM8G7DpI7GF3sKmFREOzqpo0WzIIkiwbQ، “nxs”: {“mp4Url”: “https://tkx.mp. back.li ve / rest /v2/mcp/video/7971891?anvac=bvJ0dQpmRLZx7cMPeiW9U27gVRARwpPL&token=%7E6SG%2BcJsObES%2BNi1TZFuqVLloGsetitleTZFuqVLloGsetitleTZFuqVLloGsetitleZer”VLloGsetitleZer”ZvoGsetitleZerit”ViQVLloGsetitleZerit”VLloGsetitleZer”VLloGsetitleZerit ,”isPermutiveEnabled “:real});

آنها گفتند که تقاضا زیاد است، اما با توجه به علاقه روزافزون آستین به پرورش جوجه های حیاط خلوت جای تعجب نیست. مرغداری شهری در سال های اخیر در این منطقه رونق گرفته است و شهر آستین شروع به ارائه آموزش ها و تخفیف های رایگان به ساکنانی که قفسه می خرند، کرده است.

بارنز گفت: «ما فقط مهارت های زندگی شگفت انگیزی را می بینیم. “این واقعا به مردم کمک می کند تا با غذا، حیاط خلوت و طبیعت ارتباط برقرار کنند، که واقعا عالی است.”

در حالی که حفظ پاسیو در حال حاضر یک روند در این منطقه بوده است، هر دو بارنز و فورسایت گفتند که اختلال در زنجیره تامین مواد غذایی ناشی از همه گیری کووید-۱۹، همراه با اثرات اخیر تورم، به علاقه محلی دامن زده است.

هر دو افزودند که می‌خواهند پرورش مرغ شهری، مزایای سلامتی و پایداری آن در دسترس هر کسی باشد که حیاط دارد. در حال حاضر، بیشتر تخم مرغ های خریداری شده از فروشگاه می توانند بین ۴۵ تا ۶۰ روزه باشند. طبق قوانین، تخم مرغ باید ظرف ۳۰ روز بسته بندی شود و پس از آن ظرف ۳۰ روز فروخته شود.

با تخم مرغ های خانگی، مواد مغذی بیشتری دارند. پرورش جوجه ها نیز به کود حیاط کمک می کند که خاک مسکونی را بارور می کند.

او گفت: “ما به این اصطلاح به نام “حاکمیت غذایی” اعتقاد داریم، جایی که سالم ترین غذایی است که می توانید درست کنید. شما خودتان آن را تولید می کنید. شما حیاط خلوت خود را بارور می کنید. انصافاً این سرگرم کننده ترین شرکتی است که من تا به حال برای آن کار کرده ام.”

بارنز افزود: “غذا بیهوده نیست، فقط به چرخه باز می گردد.”

برای مسیر Coop، بارنز و فورسیث گفتند که می‌خواهند از پیشینه‌های فناوری خود استفاده کنند تا «بهترین مرغ جهان» را برای مصرف‌کنندگان ایجاد کنند. در همین حال، آنها با تبلیغ چند شغل آنلاین که بیش از ۳۰ متقاضی را در چند ساعت اول جذب کرده است، در حال افزایش نیروی کار خود هستند.

آنها همچنین اضافه کردند که می خواهند منابع محلی، دستیاران تحویل غذا و مشارکت با جوجه کشی های منطقه را برای ایجاد یک اکوسیستم قوی تر برای حفاظت از حیاط خلوت در منطقه آستین ایجاد کنند.

بارنز گفت: “من فکر می کنم شما واقعاً می توانید با چیزی ارتباط برقرار کنید و خاک زیر پای خود را احساس کنید و واقعاً برای کشاورزی حیاط خلوت خود، مزرعه حیاط خلوت خانواده خود ریشه کنید.” “[Customers] آنها واقعاً به تمام جنبه های مالکیت مرغ در حیاط خلوت علاقه دارند و واقعاً به همه شادی بدی که به ارمغان می آورند اهمیت می دهند.