رژیم لاغری سریع

تاثیر رژیم غذایی کتوژنیک بر بیماری ام اس بیماری ام اس (۲)

تاثیر رژیم غذایی کتوژنیک بر بیماری ام اس – بیماری ام اس
رژیم کتو ژنیک, روزه در رژیم کتوژنیک, نمونه برنامه غذایی رژیم کتوژنیک, کتوژنیک رژیم, رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت, رژیم کتوژنیک عانگع اصلانیان, رژیم کیتو, میان وعده کتویی, رژیم لاغری کتوژنیک, رژیم لاغری رایگان نی نی سایت, رژیم کتوژنیک چند روزه است, میان وعده های رژیم کتوژنیک, چند کیلو لاغری با متفورمین نی نی سایت, یبوست در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, عوارض رژیم کتوژنیک نی نی سایت, رژیم کتوژنیک برنامه, یک نمونه از رژیم کتوژنیک, میزان کاهش وزن در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, آب قلم در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, نمونه رژیم عانگع اصلانیان, رژیم کتویی, خرما در رژیم کتوژنیک, رژیم کتوژنیک رایگان, رژیم غذایی کتو, کتوژنیک نی نی سایت, رژیم مرغ نی نی سایت, صبحانه کتوژنیک نی نی سایت, نمونه رژیم کتو, کتو, رژیم شوک سه روزه نی نی سایت, رژیم پروتئین نی نی سایت, رژیم مایعات نی نی سایت, رژیم‌کتو, رژیم کتوژنیک ایرانی, رژیم شوک کتوژنیک, برنامه غذایی کتویی, رژیم فستینگ نی نی سایت, چند کیلو لاغری با زنجبیل نی نی سایت, رژیم سه روزه آب و عسل نی نی سایت, رژیم لاغری کتو, کتو رژیم, کیا با رژیم کتوژنیک لاغر شدن, رژیم‌کتوژنیک

رژیم غذایی کتو یا کتوژنیک یک رژیم غذایی با کربوهیدرات بسیار کم است که بدن را به یک دستگاه چربی سوز تبدیل می کند.از آنجایی که میلیون ها نفر قبلا تجربه اش کرده اند، مزایای اثبات شده زیادی برای کاهش وزن، سلامتی و عملکرد دارد اینها شامل کاهش شدید مصرف کربوهیدرات و جایگزینی آن با چربی است.

رژیم شوک سه روزه نی نی سایت

اگر جدیدا برای وارد شدن به رژیم کم کربوهیدرات اقدام کرده اید، ممکن است احساس ضعف داشته باشید و ممکن است گرفتگی عضلانی را تجربه کنید.  Th᠎is post has been  done ​wi​th G᠎SA Con te​nt G en᠎erator  DEMO!

به تجربه ثابت کرده که تاریخ مصرف داره. هنوز رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر علت قطعی این مسئله برای متخصصان مشخص نیست اما احتمالا کتونهای که بدن برای به دست آوردن انرژی میسوزاند سبب محافظت از سلولهای مغز در برابر آسیب میشوند.

اگرچه به عنوان یک درمان پزشکی برای گروههای خاصی از افراد فایده دارد؛ اما شواهد کمی وجود دارد که آن را به عنوان یک روش کاهش وزن طولانی مدت برای افراد سالم توصیه کند.

رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت

همچنین طرفداران این روش ادعا می کنند که دنبال کردن برنامه غذایی رژیم فستینگ نسبت به رژیم های غذایی سنتی راحت تر است.

با اینکه در فضای مجازی استفاده از روشهای دیگری مانند عمل جراحی و داروهای خاص برای رژیم لاغری سلبریتیهایی مثل مهران غفوریان اسم برده میشود ولی خارج از صحت و سقم این گمانهزنیها نکته مهم ماجرا این است که حتی با انتخاب روش جراحی در صورتی که رژم غذایی مناسبی رعایت نشود، فرد به سرعت در روند دوباره افزایش وزن و چاقی گرفتار میشود.

رژیم کتوژنیک ایرانی

هنگام بیرون غذا خوردن ، یک غذای مبتنی بر گوشت ، ماهی یا تخم مرغ انتخاب کنید. از آنجایی که کربوهیدراتها حدود یک دهم کیلوژول دریافتی روزانه در رژیم کتوژنیک را تشکیل میدهند (کیلوژول اندازهگیری میزان انرژی است که ما از غذا دریافت میکنیم)، بدن فرد در حالت کتوز ثابت میماند.

چند کیلو لاغری با متفورمین نی نی سایت

در این مقاله ۱۷ نوع از غذا های مجاز برای مصرف در رژیم کتوژنیک را بررسی خواهیم کرد. در این نوع از رژیم غذایی، کاهش وزن از طریق افزایش متابولیسم و کاهش اشتها به ­دست می­ آید.

برای به دست آوردن چربی های سالم کافی در رژیم غذایی، توصیه می کنم این مواد غذایی را بیشتر بخورید: نارگیل یا روغن نارگیل، آووکادو، دانه چیا یا دانه های کتان، سبزیجات غیر نشاسته ای، آجیل های زراعی، گوشت ارگانیک خوراکی و محصولات لبنی خام.

برخی شواهد حکایت از این اثرات دارد که اغلب به عنوان آنفولانزای کتو شناخته می شوند، بر اساس گزارش برخی از افراد در مورد برنامه غذایی، معمولاً ظرف چند روز به پایان می رسد.

خرما در رژیم کتوژنیک

در حال حاضر محققان مطمئن نیستند که این اثرات ممکن است تا چه مدتی دوام داشته­ باشند و اینکه آیا ممکن است اثرات طولانی مدت دیگری نیز وجود داشته باشد یا خیر ، اما خبر خوب این است که نتایج حاصل از این مطالعات پیرامون رژیم غذایی کتوژنیک برای بیماری MS امیدبخش بوده و محققان خواستار انجام بررسی­ ها بیشتر هستند.

امروزه این رژیم نه برای درمان صرع بلکه برای اثرات اعجاب انگیزش در کاهش وزن و چربی بدن شهرت دارد.

دو فرآیند متابولیک زمانی وارد عمل میشوند که کربوهیدرات کم در بافتهای بدن در دسترس باشد: گلوکونئوژنز و کتوژنز. دچار تخمدان پلی کیستیک هستم.۲سال هست متفورمین مصرف می کنم و قصد بارداری ندارم و با کاندوم جلوگیری می کنم.یک بار یک زخم بسیار کوچک در دهانه رحم داشتم که پاپ اسمیرم نرمال بود و با پماد رفع شد.

تقریباً برای یک دهه، رژیم کتوژنیک به عنوان یک رژیم درمانی برای صرع کودکان از جایگاهی در دنیای پزشکی برخوردار بود و تا زمانی که محبوبیت آن با معرفی عوامل ضد صرع متوقف شد، به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفت.

نمونه رژیم عانگع اصلانیان

شاید برایتان سوال پیش بیاید که کربوهیدرات چیست؟ در ادامه متن انواع آنرا برایتان معرفی خواهیم کرد. انتخاب یکی از انواع رژیم کتوژنیک به هدف شما بستگی دارد.

رژیم کتوژنیک ممکن است برای برخی از افرادی که در کاهش وزن با روشهای دیگر مشکل داشتهاند، گزینهای مطلوب باشد، اما اگر رژیم کتوژنیک را انتخاب میکنید، بهتر است تحت نظارت یک پزشک و یک متخصص تغذیه معتبر باشید.

در این مطلب درباره رژیم کتوژنیک و نکاتی که باید برای شروع بدانید، توضیح دادیم. در این رژیم هم با توجه به کاهش وزن احتمال از دست دادن عضلات رژیم شوک کتوژنیک نیز وجود دارد.

رژیم لاغری رایگان نی نی سایت

صرع: تحقیقات نشان داده است که رژیم کتوژنیک میتواند باعث کاهش قابل توجه تشنج در کودکان مبتلا به صرع شود.

با توجه به سابقه خانوادگی بیماری قلبی، در مورد وضعیت سلامت رهبر ۳۷ ساله کره شمالی که زمانی اضافه وزن داشت و بنا بر برخی گزارشها، به الکل معتاد بود، مرتب گمانهزنی میشد.

تصور میشود که سطوح بالای پروتئین در رژیم غذایی در صورت داشتن بیماری کلیوی مشکلساز باشد. در این رژیم همانند رژیمهای دیگر فرد ملزم به رعایت برنامهی غذایی خاصی است.

صبحانه کتوژنیک نی نی سایت

بله، اما ممکن است به خوبی رژیم کم کربوهیدرات عمل نکند. هستش؛ اما امروز میخواییم در مورد رژیم ۲۱۵ صحبت کنیم آیا واقعاً ممکنه در عرض ۲۱ روز ۵ کیلو کاهش وزن داشته باشیم.

رژیم لاغری کتو

با این حال، تنها رژیمهای کتوژنیک استاندارد و با پروتئین بالا به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفتهاند. همچنین چربی را به کتون در کبد تبدیل میکند تا انرژی موردنیاز مغز جهت فعالیت طبیعی فراهم شود.

چند کیلو لاغری با زنجبیل نی نی سایت

همچنین ممکن است برای سبک زندگی و تمایلات برخی افراد مناسب نباشد. البته ممکن است برای ورزشکاران نخبه یا کسانی که می خواهند مقدار زیادی عضله یا وزن اضافه کنند مناسب نباشد.

رژیم سه روزه آب و عسل نی نی سایت

یک ماشین دوگانه سوز را تصور کنید که هم با گاز کار میکند و هم با بنزین. یک رژیم کتوژنیک همیشه باید با مشورت پزشک یا یک متخصص تغذیه معتبر دنبال شود تا اطمینان حاصل شود که مقدار مناسبی از چربیها، فیبر و ویتامینها و همچنین مواد معدنی مانند کلسیم، منیزیم، آهن و پتاسیم را دریافت میکنید.

رژیم غذایی کتو

محتوای اصلی این رژیم بیشتر آب است : میوه ها، سبزیجات، شیر و سوپ همچنین ۶ الی ۸ لیوان آب در روز.

اجسام کتونی جایگزین گلوکز به عنوان منبع اصلی انرژی میشوند. به همین دلیل هم هست که معمولاً در ابتدای آغاز رژیم اغلب افراد احساس خوبی ندارند و مدتی زمان لازم است تا بدن آنها به شرایط جدید عادت کند و با آن سازگار شود.

رژیم مرغ نی نی سایت

اگرچه رژیم کتوژنیک معمولاً برای اکثر افراد سالم بی خطر است، ممکن است برخی از عوارض جانبی اولیه تا زمانی که بدن شما سازگاری پیدا کند وجود داشته باشد.

در این رژیم مصرف کربوهیدرات کاهش پیدا میکند بنابراین بدن برای تامین انرژی به سراغ چربیها میرود. اگر ادامه پیدا کرد سبزیجات دارای فیبر بالاتر میل کنید.

نمونه رژیم کتو

بیشتر غذاهایی که حاوی کربوهیدرات هستند، ویتامینها، مواد معدنی و فیبر را نیز برای سلامت روده فراهم میکنند. دیدی یه جوش هایی هستن که توی حساس ترین لحظات معلوم نیست سر از کجا در میارن؟

یک نمونه از رژیم کتوژنیک

میترسم قطع کنم جوش بزنم … مصرف این نوشیدنی های اختیاریه و شما میتونید هیچکدوم از این مواد رو استفاده نکنید.

کتوژنیک نی نی سایت

پزشک خود را از برنامه غذایی خود مطلع کنید تا انتخابهای شما را راهنمایی کند؛ بنابراین گرفتن رژیم به افرادی که انسولین یا هرگونه داروی دیابتی و داروی فشار خون مصرف میکنند، توصیه نمیشود.

هنگامی که بدن به دلیل کاهش مصرف به کمتر از ۵۰ گرم در روز از کربوهیدرات محروم میشود، ترشح انسولین به میزان قابل توجهی کاهش مییابد و بدن وارد حالت کاتابولیک میشود.

میزان کاهش وزن در رژیم کتوژنیک نی نی سایت

رژیم کتوژنیک می تواند حساسیت به انسولین را افزایش داده و باعث از بین رفتن چربی شود و منجر به مزایای قابل توجهی در سلامتی برای افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ یا پیش دیابت شود.

بله. با این حال، مهم است که در ابتدا مصرف کربوهیدرات خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. افرادی که سالم هستند این رژیم برایشان مشکلی ایجاد نمیکند اما تا زمانی که با بدنشان سازگار شود ممکن است دچار کاهش انرژی، حالت تهوع، اختلالات خواب، کاهش عملکرد ورزشی و مشکلات گوارشی شوند.

اما به طور کلی این نوع رژیم کتوژنیک هم منجر به کاهش وزن میشه. سلام دوستان من امروز۹۳/۱۱/۱۱روز نهم هست که رژیم میگیرم وزنم ۹۰/۵۰۰ الان۸۶کیلو هستم خیلی رژیم راحتی هست امیدوارم شما هم نتیجه بگیرین من که خیلی راضی هستم اگر به سوالات هم جواب داده بشه خیلی خیلییییییییییییییییی خوب میشه.

نمونه برنامه غذایی رژیم کتوژنیک

اجسام کتون سنتز شده در بدن میتوانند به راحتی برای تولید انرژی توسط قلب، بافت عضلانی و کلیهها استفاده شوند.

جالب است بدانید در این روند از رژیم کتو، چربی به راحتی سوزانده می شود. علاوه بر این، مصرف هفتهای یکبار از انواع غذاهای دریایی باعث کاهش خطر ابتلا به سرطان و بیماریهای مزمن خواهد بود.

غذاهای دریایی نظیر صدفها، میگو و خرچنگ منبع فوق العاده ای برای روی هستند و روی میتواند تعداد اسپرمها را به میزان زیادی افزایش دهد.

این به این معنی است که تعداد زیادی از افراد تمایل به ترک رژیم غذایی دارند که به رفتارهای ناسالم رژیم غذایی کمک میکند.

زمانی که وقتتان کم است، از غذاهای کتو منجمد استفاده کنید. از غذاهای حاوی کربوهیدرات مانند غلات ، قندها ، حبوبات ، برنج ، سیب زمینی ، آب نبات ، آب میوه و حتی بیشتر میوه ها خودداری کنید.

مصرف چغندر برای کاهش چربی دور کمر بسیار عالی است و حاوی خواص ضد التهابی و افزایش سوخت و ساز است که به لاغری کمک می کند.

نتایج این تحقیقات نشان داده که استفاده از این رژیم در کنار شیمی درمانی و پرتو درمانی در بعضی بیماران بیخطر و مفید است.

با این حال این زمینه نیازمند تحقیقات بیشتری است. با این حال، به یاد داشته باشید که تحقیق در مورد بسیاری از این زمینه ها کاملاً قطعی نیست.

به عنوان صحبت پایانی باید بگیم رژیم کتوژنیک میتونی نقطه عطف زندگی تمام افرادی باشه که اضافه وزن دارن! پس توصیه ما به شما این است که اگر دیابت نوع ۲ دارید و میخواهید به کاهش وزن دلخواه برسید، رژیم کتوژنیک شروع خوبی میباشد، اما شما باید به پزشک متخصصتان مراجعه کرده و از او کمک بخواهید، اما به طور کلی شما برای کنترل این بیماری باید روند زندگی خود را اصلاح کنید و برای اینکار باید به متخصص تغذیه مراجعه کنید.

امید است که با مطالعه این مقاله به تمام سوالات شما درباره این رژیم پاسخ داده شود. وقتی رژیم کتوژنیک می گیرید، بدن شما دیگر به کربوهیدرات ها به عنوان منبع اصلی تأمین انرژی خود تکیه نمی کند، مسأله ای که باعث می شود بدن وارد حالتی به نام کتوز شود.

در طول کتوژنز به دلیل بازخورد پایین گلوکز خون، محرک ترشح انسولین نیز کم میشود که به شدت محرک ذخیره چربی و گلوکز را کاهش میدهد.

رژیم کتوژنیک هدفمند (TKD): این رژیم به شما امکان میدهد کربوهیدراتها را در حین تمرین اضافه کنید. شواهد نشان میدهد که این رژیم ممکن است برای برخی افراد با شرایط پزشکی خاص مناسب باشد، اما شواهد بسیار محدودی وجود دارد که افراد سالم باید از آن به عنوان یک رژیم غذایی طولانی مدت استفاده کنند.

چه شما اهل تزئین کیک باشید یا پاتیناژ و یا در ماهیگیری با قلاب تبحر داشته باشید، این امکان برای شما هست که دانش خود را با دیگرانی که همین علاقهمندی را دارند به اشتراک بگذارید.

با پزشک خود در مورد برنامه و اهداف غذایی خود صحبت کنید تا تصمیم بگیرید که آیا یک برنامه غذایی کتو مناسب شما است یا خیر.

به طور کلی ، رژیم کتوژنیک یا کتو به رژیمی گفته میشود که در آن مقدار کربوهیدرات بسیار پایین و مقدار چربی بسیار بالا است و فواید زیادی را برای بدن و سلامتی به ارمغان میآورد.

برای تعداد زیادی دستور العمل، این ۱۰۱ دستورالعمل سالم با کربوهیدرات کم و این لیست خرید کتو را بررسی کنید .

به همین دلیل شما بعد از خارج شدن از رژیم کتوژنیک سعی کنید، از موادی که قند زیادی دارند، بیش از حد استفاده نکنید.  Po st w as cre ated wi th t​he ᠎help ​of G​SA  Con te nt Gen᠎er ator DE MO​.

در حالت ایدهآل، از شیرینکنندهها، به خصوص شکر استفاده نکنید. رژیم کتوژنیک همچنین می تواند تعادل آب و مواد معدنی بدن را تغییر دهد، بنابراین افزودن نمک اضافی به وعده های غذایی یا مصرف مکمل های معدنی می تواند کمک کنده باشد.

رژیم کتوژنیک همچنین فواید دیگری برای مبارزه بدن با انواع دیابت، سرطان، صرع و آلزایمر دارد.این رژیم شامل کاهش شدید مصرف کربوهیدرات و جایگزین کردن آن با چربی است.

رژیم کتوژنیک میتواند باعث کاهش چشمگیر میزان قند خون و انسولین بدن شود. دیابت با تغییرات متابولیسم، قند خون بالا و اختلال عملکرد انسولین مشخص می شود.

کراتین. کراتین مزایای بی شماری برای سلامتی و عملکرد دارد. اضافه وزن و چاقی برای هر کسی میتونه ناخوشایند باشه و مشکلات جسمی و روحی برای فرد به وجود بیاره.

تجدید حیات رژیم کتوژنیک به عنوان یک فرمول کاهش وزن سریع یک مفهوم نسبتاً جدید است که نشان داده است حداقل در کوتاه مدت کاملاً مؤثر است.

مطالعه دیگر روی ۳۴۹ فرد مبتلا به دیابت نوع ۲ نشان داد که کسانی که رژیم کتوژنیک را دنبال می کردند به طور متوسط در طی یک دوره ۲ ساله ۲۶.۲ پوند (۱۱.۹ کیلوگرم) وزن کم کردند.

پروتئین باید متوسط باشد، زیرا مصرف بسیار زیاد می تواند باعث افزایش سطح انسولین و کاهش کتون شود. با این حال، بیشتر رژیمهای کتوژنیک پروتئین متوسط و نه زیاد را تامین میکنند.

یکی از رژیمهای غذای مؤثر در کاهش کلسترول بد، رژیم کتوژنیک یا کم کربوهیدراتی دارای مقدار زیاد چربی مفید است.

یکی از رژیمهای غذایی که ثابت کرده است برای کاهش وزن سریع بسیار موثر است، رژیم کتوژنیک با کربوهیدرات بسیار کم و پرچرب است.

این بدان معناست که بدن چربی را به عنوان منبع اصلی سوخت میسوزاند و در فرآیندی به نام کتوز، آن را به «جسم کتون» تجزیه میکند.

ذخایر گلیکوژن کاهش مییابد و بدن را مجبور میکند تا تغییرات متابولیکی خاصی را پشت سر بگذارد. این کاهش چشمگیر مصرف کربوهیدرات، باعث ورود بدن به وضعیت خاصی از سوخت و ساز میشود که کتوزیس نامیده میشود.

​This content has  be en writt en  by rdiet C on tent Genera to r  DEMO​!

این کار ممکن است به بدن شما یاد بدهد که چربی بیشتری بسوزاند قبل از اینکه کربوهیدرات را کاملاً از بین ببرید.

آیا شما گرسنه شدهاید، اما هنوز تا وعده غذایی زمان مانده است؟ این یک رژیم مشابه استاندارد کتوژنیک است، اما پروتئین بیشتری دارد.

رژیم کتو یا کتوژنیک یک رژیم پر چرب، کم کربوهیدرات و پر پروتئین است که مشخص شده برای کاهش وزن فوق العاده عمل میکند.

قهوه و چای نوشیدنیهایی بدون کربوهیدرات بسیار سالمی هستند که مصرف آن در طول روز باعث حفظ انرژی بدن خواهد شد.

بدن ما در برابر تغییر مقاومت می کند. کتوزیس سوخت اصلی بدن برای تامین انرژی کربوهیدات (گلوکز یا قند) است.

علیرغم پیشرفتهای مداوم در دنیای پزشکی، چاقی همچنان به عنوان یک خطر بزرگ سلامت در سراسر جهان باقی مانده است.

روغن MCT. روغن MCT به نوشیدنی ها یا ماست اضافه می شود، انرژی را تأمین می کند و به افزایش سطح کتون کمک می کند.

رژیم کتوژنیک ممکن است، به ورزشکاران استقامتی مثل دونده ها و دوچرخه سواران کمک کند و نسبت عضله به چربی را افزایش دهد.

بسیاری از استرالیاییها به سختی میتوانند میزان مصرف روزانه غلات کامل، سبزیجات و میوهها را کاهش دهند. مواد معدنی: نمک اضافه شده و سایر مواد معدنی به دلیل تغییر در تعادل آب و مواد معدنی میتوانند هنگام شروع کار مهم باشند.

مرگ و میر بزرگسالان از چاقی به ۲.۸ میلیون نفر در سال میرسد. این ماشین برای تردد از گاز مصرف کرده اما در جاده سوخت گاز تمام میشود و خاموش میکند.

اگرچه هیچ مکملی مورد نیاز نیست، اما برخی از آنها می توانند مفید باشند. اما خودم در این ابتدای پست نوشتم هر کس می تواند نظرات خود را بیان کنند.

چه نوشیدنی هایی در رژیم غذایی کم کربوهیدرات مفید هستند؟ اضافه کردن این ماده به ترکیبات غذایی روزانه در جلوگیری از پیشرفت این بیماری موثر است.

کربوهیدرات ها همچنان محدود هستند و کمتر از ۱۰ درصد کالری روزانه را به خودشان اختصاص می دهند. چربیهای ناسالم: روغن فرآوری شده سبزیجات و مایونز و مواردی از این قبیل را محدود کنید.

همچنین شما می توانید بجای غذاهای سرخ شده، خوراکی های حاوی سبزیجات را سفارش دهید و یا آووکادو، پنیر ، بیکن یا تخم مرغ را به لیست غذایتان اضافه کنید.در رستوران های مکزیک، هرنوع گوشت با پنیر اضافی، پوره آووکادو، سالسا و خامه ترش سرو می شود. ᠎Th᠎is a rtic le has ᠎been w ritt​en with t he  he lp of GSA C᠎ontent G ener​ator Demoversion !

همچنین ممکن است یک رژیم غذایی پرچرب و پر پروتئین شما را بیشتر ارضا کند، بنابراین کمتر میخورید. شما میتوانید با روشهای مختلف چربی غذایتان را بیشتر و خوش طعمتر کنید.

بنابراین میتوانید در روزهای آزاد کربوهیدراتهای سالم مانند سبزیجات نشاستهای، میوهجات، غلات، لبنیات و.. جای گرفته است. در رابطه با میوهها و سبزیجات هم میتوانید سبزیجات غیر نشاستهای و میوههایی کم کربوهیدرات مانند هویج، کلم بروکلی، اسفناج، توت و ملون استفاده کنید.

این رژیم شامل پنج روز رژیم کتوژنیک استاندارد و دو روز رژیم غیر کتوژنتیک در هفته میباشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد رژیم های کم کربوهیدرات یا کتو و عملکرد ورزشی، این مقاله را بخوانید.

بیشترین نوع مورد تحقیق علمی، رژیم کتو استاندارد است. در رستوران های مکزیک می توانید از هر نوع گوشتی با پنیر اضافی، گوآکامول، سالسا و خامه ترش لذت ببرید.

می توانید سیب زمینی سرخ شده را با سبزیجات جایگزین کنید. بعلاوه برای دسر نیز می توانید مخلوط پنیرها یا بری با خامه سفارش دهید.