تاتوم ۳۱ امتیاز کسب کرد و سلتیکس برای چهارمین بار پیستونز را شکست داد


سلتیکس

جیسون تیتوم در اولین مسابقه مقابل دیترویت پیستونز پیشتاز است. (AP Photo/Charles Krupa) خبرگزاری

بوستون (AFP) – جیسون تیتوم با کسب ۳۱ امتیاز و ۵ پاس گل در روز چهارشنبه شب بوستون سلتیکس دیترویت پیستونز را با نتیجه ۱۲۸-۱۱۲ شکست داد و چهارمین برد متوالی خود را کسب کرد.

جیلن براون ۳۰ امتیاز و ۷ ریباند به دست آورد. سام هاوزر ۲۴ امتیاز از روی نیمکت برای بوستون دارد که در هیچ یک از بردهای خود در این فصل کمتر از ۱۰۹ امتیاز کسب نکرده است.

  • جک تلفن

    جک وان به عنوان سرمربی جدید نتز منصوب شد

  • گفته می شود کایری ایروینگ معلق با آدام سیلور قرار می گیرد

پس از کسب تنها ۵ امتیاز در نیمه اول آرام، تاتوم در پنج دقیقه ابتدایی کوارتر سوم ۱۶ امتیاز به دست آورد تا به سلتیکس کمک کند تا کنترل را در دست بگیرد.

او همچنین با هم تیمی هایش درگیر شد و در یک نقطه یک پاس برگشتی به ال هورفورد برای یک پرتاب سه امتیازی زد تا اینکه بوستون در آن دوره با ۱۶ امتیاز برتری داشت. سلتیکس ۲۴ بار پیش رفت و چهارم شد.

جیدن آیوی ۱۹ امتیاز و ۱۰ ریباند برای پیستونز به دست آورد که ۴ از ۵ شکست را از دست داد. صادق بی با ۱۸ امتیاز و بویان بوگدانوویچ ۱۷ امتیاز را به پایان رساندند.

کید کانینگهام ۱۱ نفر اول میدان بود و با ۴ امتیاز پایین فصل به پایان رسید. او برای اولین بار در این فصل نتوانست دو رقمی شود. او میانگین ۲۱.۴ امتیاز در هر بازی را به دست آورد.

سلتیکس با بهترین حمله در NBA به مهمانی آمد و با شلیک گلوله، ۴ شوت از ۶ شوت اول خود را انجام داد و ۱۰-۲ پیش افتاد.

دیترویت در اوایل باز به نظر می رسید، اما شش شوت اول را از دست داد تا در کوارتر اول، ۷ از ۳۰ شوت کند (۲ از ۱۲ از ۳ امتیاز).

پیستونز به لطف سلتیکس که منجر به چندین موقعیت چرخشی شد، نزدیک بود. .

بوستون در کوارتر دوم ریتم پیدا کرد و ۷۰% (۱۴ از ۲۰) و ۴ از ۸ از بالای قوس شوت زد تا ۶۳-۴۹ در وقت استراحت پیش بیفتد.

یادداشت

پیستونز: مربی Duane Casey درها را برای این احتمال باز گذاشته است که الک بورکز (زانوی چپ) اولین فصل خود را در روز جمعه مقابل نیکس انجام دهد. … دیترویت روز چهارشنبه یک سری برد را آغاز کرد که در آن ۸ بازی از ۱۰ بازی بعدی خود را در خارج از خانه انجام خواهد داد.

سلتیکس: مالکوم بروگدون با مصدومیت همسترینگ راست بازی را ترک کرد و در نیمه دوم بازی نکرد. … مارکوس اسمارت ۱۱ پاس گل گرفت. او در سه بازی اخیر خود ۳۳ بازی داشته است. … سی لوک کورنت پس از از دست دادن پیروزی بوستون در ممفیس در روز دوشنبه پس از تولد دومین فرزندش فعال بوده است. … چهارشنبه دو سال پس از درگذشت تامی هاینسون تالار مشاهیر گذشت.

بعلاوه

پیستونز: جمعه در نیویورک نیکس.

سلتیکس: جمعه میزبان دنور ناگتس است.